Я шукаю...

Як активувати шумозаглушення в AirPods Pro

Як активувати шумозаглушення в AirPods Pro - icoola.ua - фото 1

На своїй вересневій презентації компанія Apple представила нові AirPods Pro. Поки невідомо, коли навушники опиняться на прилавках українських магазинів, втім сьогодні ми продемонструємо способи для активації шумозаглушення в AirPods Pro.

Як працює активне шумозаглушення AirPods Pro

Версія AirPods Pro стала першою версією навушників-вкладишів з активним шумозаглушенням. Для цього Apple використовує мікрофон, який спрямований назовні та вловлює навколишній шум, а мікрофон, що спрямований всередину, ліквідує небажаний шум у вусі. Потім AirPods Pro створює відповідний звук, який усуває навколишній шум ще до того, як він дійде до вас. Якщо вірити компанії Apple, система шумозаглушення безперервно регулюється 200 разів на секунду.

Як використовувати активне шумозаглушення AirPods Pro

Apple пропонує вам не один метод керування активним шумозаглушенням AirPods, а як мінімум три.

Перший спосіб

Найпростішим способом перемикатися між режимом активного шумозаглушення - використовувати метод керування AirPods Pro на самих навушниках.

Вставте навушники в вуха та натисніть нижню або верхню ніжку навушника, після чого ви почуєте клацання, що сигналізуватиме зміну режиму активного шумозаглушення.

Другий спосіб

Якщо ви не хочете перемикати активне шумозаглушення безпосередньо на самих AirPods Pro, то ви легко можете зробити це на своєму iPhone.

Увімкніть навушники і вставте їх у вуха.

Відкрийте розділ налаштування та перейдіть до вкладки «Мої Пристрої». Виберіть там рядок з AirPods Pro та увійдіть до категорії «Управління шумом», де і знайдете необхідні вам функції.

Третій спосіб

Приєднавши ваш пристрій до навушників, увійдіть до «Центру управління», далі натисніть і утримуйте вертикальну смужку гучності, де ви помітите підключені AirPods. Далі використовуйте смужку в нижній частині екрану та перемикайтесь між режимами.

Якщо вам раптом набридне слухати музику через AirPods, то на нашому сайті ви можете прочитати як вибрати колонки для iPhone.

Ваша оцінка: