Я шукаю...

Як знайти втрачені навушники AirPods?

Як знайти втрачені навушники AirPods? - icoola.ua - фото

Користуватися AirPods надзвичайно зручно. Адже вони не мають дротів, тому вони не заплутаються і не зачепляться, наприклад, за одяг. На жаль, мінімалістичні навушники набагато легше втратити, ніж класичні дротові — вони менш помітні. З цієї причини виробник передбачив спеціальний механізм пошуку AirPods - зручний мобільний додаток.

Як знайти втрачені навушники AirPods?

Бездротове з'єднання AirPods з телефоном дозволяє не тільки зручніше використовувати аксесуари, але й точно визначати їхнє місцезнаходження. Щоб знайти втрачені навушники AirPods, потрібно встановити спеціальну програму під назвою «Знайти». Ви можете завантажити його на свій iPhone з App Store, а якщо у вас Android-смартфон, то в Google Play є його аналоги, наприклад Wunderfind. Програми відображають карту, де визначають розташування навушників. Крім того, вони допускають бездротове відтворення звуку через навушники, які теж легко знайти по звуку.

Знайдіть втрачені AirPods за допомогою програми «Знайти»

Якщо у вас є AirPods, рекомендується переконатися, що на вашому iPhone або iPad встановлено програму «Знайти». Завдяки їй ви зможете виявити навушники, що знаходяться поруч. Програма працює навіть коли навушники розряджені або в чохлі. Також вона відображає час та місце останнього підключення AirPods до мережі.

Як знайти втрачені навушники AirPods? - icoola.ua - фото1

Щоб знайти AirPods, відкрийте програму «Знайти» на iPhone або iPad. У ній виберіть вкладку «Пристрої», на якій відображаються різні пристрої Apple, налаштовані за допомогою програми. Знайдіть свої AirPods - має з'явитися їхнє розташування. Якщо ви знайдете лише один навушник, покладіть його в чохол та перезавантажте програму «Знайти». Після цього має з'явитись розташування другого навушника. Знайти свої AirPods стало набагато простіше завдяки можливості дистанційного відтворення звуку на них. Просто виберіть AirPod у списку пошуку та використовуйте опцію «Відтворити аудіо». Навушники будуть видавати звук із зростаючою гучністю протягом двох хвилин.

Ви також можете знайти AirPods на iCloud.com. Вам потрібно увійти до свого облікового запису Apple ID, вибрати опцію «Знайти мій iPhone» та розгорнути в ньому список усіх пристроїв. Наступні кроки такі ж, як і під час пошуку гарнітури.

Знайти AirPods на Android за допомогою програми Wunderfind

Деякі користувачі AirPods мають телефони Android. У цьому випадку програма «Знайти» недоступна, хоча вони можуть скористатися опцією пошуку навушників через iCloud.com. Альтернативою є програма Wunderfind, яка підключається до навушників через Bluetooth. Тому програма сумісна з будь-яким пристроєм, який використовує той же стандарт бездротового зв'язку. Завдяки йому можна шукати не тільки AirPods, а й Apple Watch чи електронні аксесуари інших брендів.

Вам потрібен доступ до Wunderfind Pro, щоб знайти AirPods. Тиждень доступний для безкоштовного використання, після закінчення цього часу використання програми тарифікується. Як і оригінальна програма Find, Wunderfind відображає карту із зазначенням розташування навушників. Чим ближче ви до них, тим сильніший їхній сигнал. Програма також показує, коли AirPods останній раз були активні.

Рекомендуємо також дізнатися, як відключити геолокацію на айфоні та приховати своє місцезнаходження!

Ваша оцінка: