Я шукаю...

Яким буде наступний MacBook?

Яким буде наступний MacBook? - icoola.ua - фото 1

За словами інсайдерів, наступне оновлення MacBook від Apple буде стрибком уперед. Удосконалення, які Apple приготувала для своїх ноутбуків, поки що невідомі, але схоже, що вони будуть значними. Ось що відомо зараз:

MacBook – найпопулярніша марка ноутбуків у всьому світі. Але незабаром він отримає нове оновлення

Завдяки ноутбуку Apple MacBook компанії вдалося зайняти значну частку ринку. Це один з найпопулярніших ноутбуків, який став популярним завдяки своїй легкості та компактності. Тепер, схоже, Apple незабаром випустить нову версію цього ноутбука. Очікується, що новий дизайн буде великим стрибком уперед у порівнянні з попередником, і ми можемо очікувати від нього кілька надзвичайних функцій.

Наступний MacBook буде оснащений сенсорною OLED-панеллю замість фізичних клавіш у верхній частині, які використовувалися у попередніх моделях з 2015 року, коли вони були представлені у квітні 2016 року. Це дозволить користувачам отримати більш зручний доступ до різних елементів управління, таких як рівень гучності або яскравості, залежно від того, яку програму вони використовують в даний момент, без необхідності використовувати клавіші або кліки мишею, що може вимагати додаткових зусиль під час тривалої роботи коли втома стає проблемою.

Що ви можете очікувати від наступного MacBook

Наступний MacBook матиме новий дизайн, клавіатуру та дисплей. Він також буде оснащений новим процесором та покращеним часом автономної роботи в порівнянні з поточними моделями. Ось все, що ми можемо очікувати від лінійки ноутбуків Apple наступного покоління:

Новий дизайн: Очікуйте більш тонкі рамки згори та знизу екрана, щоб звільнити місце для екранів більшого розміру, або повна відсутність рамок на OLED-дисплеї "від краю до краю".

Нова клавіатура: За чутками, клавіатура з перемикачем-метеликом буде замінена більш традиційною, як на інших ноутбуках (і навіть iPhone). Це може призвести до зменшення ходу клавіш та збільшення швидкості набору тексту; однак це також може означати збільшення шуму при натисканні на клавіші сильніше, ніж раніше – ми поки що не знаємо!

Новий дисплей: Ми очікуємо на оновлений дисплей Retina з технологією True Tone, яка змінюється в залежності від умов зовнішнього освітлення, тому зображення виглядає яскравим незалежно від того, чи знаходитесь ви на вулиці при яскравому сонячному світлі або в приміщенні при флуоресцентному освітленні.

Процесор у новому MacBook

Новий MacBook буде доступний з процесорами Intel Core i5 та Core i7, до 16 ГБ оперативної пам'яті та до 1 ТБ дискового простору. Очікується, що час автономної роботи комп'ютера становитиме близько 15 години.

Наступне оновлення MacBook від Apple буде стрибком уперед, на думку інсайдерів

Новий MacBook буде оснащений новим процесором, який, швидше за все, буде вдосконалено в порівнянні з чіпами Intel Kaby Lake, які використовуються в ноутбуках Apple. Новий ноутбук також буде тоншим, а його екран матиме кращу роздільну здатність, ніж той, який зараз доступний на інших MacBook. Час автономної роботи наступного ноутбука компанії також збільшиться, можливо завдяки більш ефективному чіпу і більш компактному форм-фактору. Нарешті, інсайдери кажуть, що ціна на цей пристрій може зрости на 100 доларів у порівнянні з торішньою моделлю, але, враховуючи все, що Apple додала в лінійку своїх комп'ютерів з тих пір (порти USB-C та Touch Bar), це здається дуже розумним в порівнянні.

Наступне оновлення MacBook від Apple, за словами інсайдерів, буде стрибком уперед. Він матиме оновлений дизайн і новий процесор, а також інші апаратні оновлення, про які ми поки що не знаємо.

Ваша оцінка: