Я шукаю...

Ефективний заробіток у YouTube з допомогою партнерської програми ICOOLA

Ефективний заробіток у YouTube з допомогою партнерської програми ICOOLA - icoola.ua - фото 1

Як зробити свій власний канал на YouTube? 

Чи можливий заробіток на Ютуб? Так і цим займаються тисячі користувачів. І далеко не всі з них мають мільйон підписників. Варто зазначити, що YouTube – зовсім не гра у цифри. Адже заробіток залежить не завжди від кількості вашої аудиторії. Важливу роль відіграє ваша цільова аудиторія та метод її залучення. Однак це також не означає, що перегляди та кількість підписників у даному питанні нічого не означає.  

У будь-якому випадку, перше що вам потрібно буде зробити це створити YouTube канал. Для цього потрібно: 

 1. Створити обліковий запис Google (якщо ви його все ще не маєте). Ім’я та адреса електронної пошти не будуть публічно пов’язані з вашим каналом. Однак стануть першим етапом, який допоможе створити YouTube канал.  
 2. Створення облікового запису на Ютубі. Маючи обліковий запис Google ви автоматично зможете налаштувати YouTube.  
 3. Налаштування каналу. Потрібно заповнити інформацію в обліковому записі. Для цього необхідно натиснути «Налаштувати канал». Заповнюючи дану інформацію, використовуйте описові ключі. Це допоможе вашому каналу відображатися у результатах пошуку.  
 4. Завантаження першого відео. Для того, щоб додати відео, необхідно натиснути «Створити» у верхньому правому куті та дотримуватися всіх інструкцій.  
 5. Дії, які допоможуть вашому каналу відображатися. Навіть якщо ви будете публікувати цікавий та корисний контент, є ймовірність що його зможуть бачити далеко не всі користувачі. Щоб це змінити потрібно оптимізувати свій канал (додавання тегів, оптимізація назви відео, перехресне просування тощо).  

Якщо ви маєте канал і вже поступово додаєте власний контент потрібно попрацювати над його просуванням. Це допоможе залучити значно більше аудиторії, яка буде приносити нові перегляди.  

Розвиток YouTube каналу 

Якщо ви вже створили канал, то це ще зовсім не означає що він відразу забезпечить вам стабільний заробіток. Адже над його розвитком потрібно буде постійно працювати. Тільки у такому випадку ви можете розраховувати на потік нової аудиторії та велику кількість переглядів.  

Нижче ми розглянемо основні стратегії, які допоможуть розвивати канал та отримувати гроші з Ютубу. Однак не варто застосовувати відразу всі способи. Краще обрати декілька й зосередити свою увагу на них.  

 • Використовуйте правильні ключові слова. Практично щохвилини на YouTube з’являється до 500 нових відеороликів, а це велика конкуренція. І якщо у вас все ще не має лояльних підписників, то без оптимізації знайти їх буде досить непросто. За допомогою спеціальних сервісів скористайтеся інструментом дослідження ключових слів та використовуйте їх у заголовках та у своєму профілі.  
 • Створюйте привабливі заголовки, які зацікавлять глядача. Якщо йдеться про ефективність вашого відео, то заголовок має вирішальне значення. Якщо ви хочете, щоб ваш контент переглядали – приверніть увагу аудиторії.  
 • Зрозумійте, чого прагне ваша аудиторія. Будь-який контент, який ви створюєте повинен відповідати потребам вашої аудиторії. Не дивлячись на тематику вашого каналу, кращим рішенням буде розпочати зі знайомства з аудиторією та отримання інформації про те, який вміст вона хоче бачити на вашому каналі.  
 • Проведення розіграшів та конкурсів. Розіграші та конкурси – це те, що подобається всім користувачам. Однак не потрібно забувати, що такий захід проводиться з метою залучення нової аудиторії. Й щоб ваші зусилля не були марними нехай люди підписуються на ваш канал, ставлять уподобання та залишають коментарі – цього буде цілком достатньо.  
 • Упорядкуйте вміст за допомогою списку відтворень. Чим більше контенту ви будете створювати, тим важче підписникам буде знаходити необхідне відео на вашому каналі. Список відтворення допоможе позбутися даної проблеми.  
 • Проводьте прямі трансляції. Відео у прямому ефірі – тренд соціальних мереж. Не варто хвилюватися, якщо під час трансляції щось піде не за планом. Адже особливість такого відео у тому й полягає, що ви ніколи не знаєте що може трапитися.  

Звичайно, це далеко не всі методи просування. Проте якщо ви прагнете розширювати присутність та збільшити заробіток на Ютубі, то на постійній основі потрібно працювати над розвитком каналу. Адже лише у такому випадку вдасться отримувати стабільний заробіток.  

Реклама на YouTube 

YouTube – це інструмент, який допомагає просувати бренди та продукцію для більшої популярності. Завдяки чому компаніям вдається збільшити свій трафік та розширювати власну клієнтську базу.  

Варто зазначити, що YouTube є другим за відвідуваністю сайтом відразу після Google. Тому всім зрозуміло, що це може принести чимало переваг сучасному бізнесу. І реклама YouTube використовується практично всіма сучасними брендами. Адже, як відомо, 90% клієнтів стверджують, що відео допомагає їм прийняти рішення про покупку. Тоді як 64% впевнені, що відеоролик підвищує ймовірність покупки. Тому реклама YouTube має безліч переваг, серед яких варто виділити:  

 • цільовий характер (може бути націлена на користувачів за такими критеріями як вік, місцеперебування, стать тощо); 
 • зв’язок з аудиторією (з допомогою YouTube компанії демонструють продукт у дії); 
 • швидкий результат (велика аудиторія даної платформи дозволяє значно швидше досягнути поставленої мети); 
 • мільярдне охоплення (рекламу зможе переглянути велика кількість користувачів).  

Також варто зазначити, що YouTube дає можливість виміряти кожен аспект реклами. Тому бренд має можливість отримати детальний звіт, який допоможе оцінити ефективність даного способу реклами.  

Як заробити гроші на YouTube? 

Якщо ви вмієте знімати цікаві відеоролики на Ютубі й готові докласти певних зусиль то цілком ймовірно, що зможете заробляти. Ось кілька ефективних методів, які допоможуть у цьому.  

 • Здійснюйте продаж товарів. Якщо у вас є товар або послуга, які можуть бути цікавими для вашої аудиторії проінформуйте їх про це. Продавати власну продукцію досить складно, оскільки доведеться шукати матеріал, виробника та виконувати ряд інших дій. Та все ж таким способом вам вдасться заробляти значно більше, ніж якщо ви будете просувати продукцію інших брендів.  
 • Спонсорований контент. Бренди, які зацікавлені у вашій аудиторії можуть запропонувати вам співпрацю. Вам будуть надавати безплатно продукцію, а вам необхідно буде розповідати про неї у своїх відео. Вам можуть запропонувати відсоток за кожен проданий продукт, або ж надаватимуть продукти та послуги безкоштовно.  
 • Афілійований маркетинг, або партнерська програма. Є найпопулярнішим способом заробітку на YouTube. Вам необхідно знайти компанію, яка має реферальну програму та отримати спеціальне посилання. Після чого потрібно розповсюдити отриманий лінк. Посилання можна розміщувати під власними відеороликами в описі та розповідати про продукцію та послуги цієї компанії у своїх відео. Й за кожну здійснену покупку за вашим запрошенням ви будете отримувати відсоток з продажів. Однак не забувайте належним чином повідомити свої глядачів про свою приналежність до представленого бренду.  

Популярні YouTube-блогери із мільйоном підписників можуть заробляти багато на своєму каналі. Але це не означає, що менш відомі творці контенту нічого не зароблять. Отримувати гроші з YouTube може кожен користувач, особливо якщо зуміє створювати якісний контент та працюватиме над розширенням аудиторії. Якщо ж ви тільки розвиваєте свій канал у Ютуб, рекомендуємо вам спробувати заробіток на реферальній системі.  

Заробіток з YouTube разом з реферальною програмою ICOOLA 

Компанія ICOOLA має партнерську програму, яка дасть можливість отримувати 3% за кожну покупку здійснену за вашим реферальним посиланням. Щоб скористатися реферальною системою – сформуйте посилання на сайті компанії. Після чого необхідно розмістити його на власному каналі у Ютубі.  

За кожного користувача, який оформить замовлення на сайті компанії ви в середньому отримаєте 500 грн. Тому не гайте часу й скористайтеся реферальною програмою ICOOLA вже сьогодні.  

Ваша оцінка: