Я шукаю...

Як заробити гроші в Інстаграмі на рекламі?

Як заробити гроші в Інстаграмі на рекламі?

Згідно з останніми статистичними даними, сьогодні в Instagram зареєстровано понад 1,7 млрд користувачів. Платформа розпочинала свій шлях як додаток для обміну фотографій, зараз соціальна мережа перетворилася у масштабний бізнес-майданчик. Мільйони підприємців від некомерційних організацій до постачальників використовують Instagram для заробітку.

Однак як вони це роблять? І чи можливий заробіток в Інстаграмі без спеціальних навичок і знань? У даній статті ми розглянемо найпопулярніші способи, які ви зможете використовувати вже сьогодні.

Заробіток в Інстаграмі

Якщо Instagram порівнювати з іншими платформами, то він поступається Facebook, Youtube та WhatsApp. Однак випереджає TikTok, Pinterest, Twitter і Snapchat. І якщо ви є активним користувачем даної соціальної мережі й витрачаєте багато часу на роботу над контентом, чи не здається що час заробляти гроші на цьому? Адже саме так розпочався шлях більшості інфлюенсерів.

За даними CNBC, кожен користувач який має більш ніж 5 тис. підписників і близько 308 постів може заробляти на рік до $100 тис. Звичайно це не означає, що ви повинні якомога швидше зібрати 5 тис. підписників. Адже сума заробітку напряму залежить і від інших факторів. Та у будь-якому випадку, суть залишається незмінною – Instagram потрібно розглядати як перспективну платформу для заробітку в інтернеті. Особливо, якщо ви вмієте створювати цікавий контент та публікувати креативні зображення.

Можливо ви розумієте, що заробіток в Інстаграмі можливий, однак не знаєте з чого розпочати? Для початку пропонуємо звернути увагу на декілька поширених способів, за допомогою яких заробляти зможе навіть початківець:

 • станьте персональним асистентом інфлюенсера (вони досить часто шукають помічника який зможе взяти частину роботи на себе);
 • почніть рекламувати відомі бренди, які можуть бути зацікавлені у вашій аудиторії;
 • продавайте продукцію, яка належить  іншим брендам;
 • почніть писати контент для компаній які не мають власного контент-менеджера.

І це далеко не всі способи, за допомогою яких можна заробляти кошти. Однак щоб досягнути успіху у даній соціальній мережі у більшості випадків ви повинні вміти створювати креативний контент і вже мати певну аудиторію. Варто зазначити, що ваша сторінка може бути цікавою для рекламодавців, якщо на ній навіть немає тисячі підписників. Головне, щоб ці люди були дійсно активними користувачами й належали до певної категорії.

Як прокачати свою сторінку Instagram?

Перш ніж розпочати даний непростий шлях, необхідно підготувати власну сторінку до цього. І найперше що потрібно буде зробити – перевести акаунт на бізнес-профіль. Після чого соціальна мережа відкриє для вас нові додаткові можливості, серед яких:

 • налаштування клавіш зворотного зв’язку;
 • можливість бачити статистику переглядів власного профілю;
 • запуск реклами в Інстаграм і відстеження її ефективності;
 • можливість вказати у профілі сферу діяльності.

Також варто попрацювати й над наповненням власної сторінки. Якщо це особистий обліковий запис, то краще доповнити його якісним фото на нейтральному фоні. А от якщо мова йде про бренд, то необхідно зобразити логотип.

Також прокачати сторінку в Instagram допоможуть наступні безкоштовні способи:

 • Хештеги. З їх допомогою користувачі зможуть знаходити пости у пошуку, створювати тематичні добірки й не тільки.
 • Геотеги. Пости з наявністю геолокації збільшують обсяг переглядів. А якщо ваш пост будуть активно коментувати, то він може потрапити в добірки публікації з тією ж локацією.
 • Спільні прямі ефіри. Подібний формат дозволяє підтримувати зв’язок з аудиторією, а також обмінюватися підписниками. Особливо якщо проводити прямі ефіри з блогерами, які працюють у такому ж напрямку як і ви.

Додавання коментарів під популярними публікаціями. Все що потрібно – відстежувати топові облікові записи й залишати коментарі під популярними публікаціями. Проте, подібні коментарі повинні відповідати тематиці вашого профілю.

Однак, якщо безкоштовних способів недостатньо, то у пригоді стануть методи комерційного просування. І серед їх числа потрібно виділити три ключових напрямки:

 • Просування облікового запису через відомих блогерів. Якщо тематика вашої сторінки збігається з тією, яку ведуть відомі блогери – замовте у них рекламу. Однак обирайте інфлюенсера уважно. Його підписники повинні бути реальними людьми, інакше подібна реклама не принесе ніяких результатів.
 • Таргетована реклама в Інстаграмі. Цей спосіб допоможе залучити релевантну аудиторію. Таргетована реклама дасть можливість просувати публікації та stories. Переваги такого способу у тому, що вам вдасться залучити цільову аудиторію. Адже у налаштуваннях ви зможете самостійно прописати, кому буде відображатися ваша реклама.
 • Запуск розіграшів. Підходить для облікових записів, які вже мають активну аудиторію. В описі конкурсу обов’язково потрібно описати свою компанію, або те чим ви займаєтеся. У період проведення також важливо публікувати лише якісний контент. Умови конкурсу повинні бути простими та зрозумілими оскільки лише у такому випадку ви зможете досягнути поставленої мети.

Просування сторінки в Інстаграмі – це комплексні дії, які потрібно виконувати постійно. Якщо ви плануєте використовувати свій профіль у майбутньому у рекламних цілях, то прийдеться докласти чимало зусиль, щоб здобути прихильність аудиторії.

Як заробляти на рекламі?

Якщо ви вже маєте власну активну аудиторію, то зможете заробляти гроші на рекламі. Щоб стати інфлюенсером у вас повинно бути від 1 тис. підписників. Однак деякі бренди готові зробити виключення, якщо ваша реклама дійсно буде ефективною.

Як правило, відомі у світі бренди співпрацюють зі знаменитостями, для того, щоб розповсюдити інформацію про нові продукти. І щоб здійснювати продаж реклами послуг або продукції відомих компаній вам доведеться постійно збільшувати кількість підписників на своїй сторінці. 

Зазвичай інфлюенсеру платять за публікацію і розмір винагороди буде залежати від кількості підписників та рівня залучення. До прикладу, блогери які мають від 1000 до 10000 підписників можуть заробляти від 10 до 100 доларів за одну публікацію. Тоді як інфлюенсери які мають до 500 тис. підписників за одну публікацію зможуть мати від 600 доларів.

Відомі блогери здатні заробляти на продажі реклами тисячі доларів. Та майте на увазі, що подібного результату не вдасться досягнути за декілька місяців. Це важкий шлях, який може тривати роками. До того ж вам прийдеться розуміти уподобання власної аудиторії. Оскільки лише таким чином вдасться отримати бажаний результат від реклами.  При цьому заробляючи, ви не повинні втратити довіру своїх підписників. Тому рекламувати варто лише перевірені продукти.

Заробляти на рекламі в Інстаграмі можна й іншим способом. Партнерська програма – ще одна можливість заробити, яка досить часто розглядається як спосіб отримання пасивного заробітку.

Заробіток за допомогою реферальної програми

Реферальна система – ще один спосіб монетизації трафіку. Особливість даного заробітку в інтернеті полягає у тому, що тут практично нічого робити не потрібно. Варто просто обрати партнерську програму, отримати своє реферальне посилання й розповсюдити його за допомогою Instagram.

Посилання можна розмістити у публікації, коментарях, або ж будь-яким іншим чином. Однак, важливо щоб обрана вами реферальна система збігалася з інтересами цільової аудиторії. Адже лише таким чином вдасться досягнути максимального результату.

Користувачі будуть переходити по вашому посиланню та купуватимуть продукцію. А ви за це отримуватимете бонуси, які потім можна буде обміняти на подарунки, реальні кошти, або ж знижки на придбання продукції компанії. Все що від вас потрібно – розмістити лінк під популярними публікаціями у соціальній мережі й на цьому все. Кошти за кожне замовлення будуть автоматично нараховуватися на ваш баланс.

Заробляй разом з ICOOLA

Компанія Айкула має власну партнерську програму, за допомогою якої ви зможете отримувати стабільний пасивний заробіток. Все що потрібно зробити – отримати реферальне посилання на сайті компанії та закріпити його у своєму профілі Instagram. За кожне замовлення, здійснене по вашому лінку, буде нараховано 3% від вартості покупки.

Виплати нараховуються через 2 тижні після оплати замовлення. І за кожного нового клієнта в середньому ви зможете отримати до 500 грн, які можна буде вивести на банківську карту.

Ще декілька років тому подібний спосіб заробітку сприймався як щось нереальне. Однак, сьогодні все змінилося й отримувати пасивний дохід може кожен охочий. Тому не упустіть цю можливість і заробляйте разом з ICOOLA.

Ваша оцінка: