Я шукаю...

Купив відновлений смартфон - зробив добру справу!!

Місія нашої компанії – зробити максимально ефективний внесок у захист природи. Тому ми ремонтуємо техніку Apple, що дозволяє повторно використовувати смартфони, які слід викинути. Щодня ми переробляємо десятки кілограмів електронних відходів, до того ж садимо дерево за кожний проданий відновлений iPhone...

Дізнатись більше
11685

дерев висаджено

10900+

девайсів відновлено

927

тонн сміття вдалось уникнути

UTM SE - це інноваційний емулятор для Apple пристроїв. Дізнайтесь, як грати в ретро-ігри з NES, SNES, PlayStation та використовувати Windows на iPhone, iPad або Mac. Відкрийте нові можливості для вашого пристрою.

Дізнайтеся, як виявити приховані камери за допомогою свого смартфона. У цій статті ми розглядаємо прості та ефективні методи використання спеціальних додатків, перевірки приміщень у темряві, а також виявлення радіочастотних перешкод під час телефонних дзвінків. Захистіть свою приватність легко та доступно!

З проблемою, коли не працює LTE на айфоні зустрічався напевно кожен. Особливо це неприємно коли необхідно терміново зайти в мережу чи здійснити телефонний дзвінок. Дізнайтесь, як швидко виправити проблему і чому може не працювати LTE...

Купити айфон в Бердичеві: найкращий вибір відновлених iPhone від ICOOLA.UA

Як власник магазину айфонів ICOOLA, я хочу поділитися з вами особливістю,  надійністю та якістю техніки Apple. Обираючи Apple, ви отримуєте гаджет, який буде працювати та оновлюватись досить довго і забезпечить безпеку ваших даних. Ми пропонуємо вигідну послугу для наших користувачів Trade IN, що дозволяє суттєво заощадити при покупці нового смартфону.

Ми спеціалізуємося на відновлених айфонах. Вони пройшли складний процес відновлення та працюють на тому ж рівні що і нові з коробки. Ми продаємо оригінальні відновлені айфони з безкоштовною гарантією на 1 рік.

Саме довговічність техніки Apple породила поняття відновлених гаджетів, адже при заміні розхідних матеріалів, таких, як: кнопки гучності, порти зарядки, акумулятори - iPhone може ідеально працювати понад 10 років. Відновлення гаджетів - це важкий процес, що складається з багатьох етапів, проте, якщо ви вирішили купити iPhone в Бердичеві, обравши для цього магазин відновлених гаджетів ICOOLA.UA, то зробили правильний вибір, адже ми пропонуємо тільки оригінальні, добре відновлені та протестовані iPhone у Бердичеві. Понад 9 років досвіду, який ICOOLA.UA перейняла у провідних європейських компаній, що займаються відновленням iPhone, дозволяють нам запропонувати оригінальні смартфони у класі Еко або як нові, що мають значний ряд переваг перед новою технікою, а саме:

 1. Відновлені iPhone у Бердичеві на 30-40% нижчі у ціні, ніж аналогічні нові пристрої;
 2. Відновлення відбувається виключно оригінальними запчастинами;
 3. Пропонується гарантія на 1 рік, що виключає будь-які сумніви, щодо надійності даної техніки;
 4. Покупцям надається комплектація, у вигляді: коробка, гарантійний талон та у телефонів класу Еко в комплекті прозорий чохол;
 5. Екологічність. Виробництво нових айфонів породжує величезну кількість електронних відходів. При відновленні техніки - кількість таких відходів зменшується до нуля!

Варто відзначити, що Apple вже не випускає величезний ряд нових, проте популярних моделей iPhone, тому на ринку вони представлені лише у двох варіантах б/у та відновлений. Щодо вживаної техніки, то інтернет кишить різноманітними пропозиціями, проте поговорімо про ризики б/у iPhone та зробимо порівняння з Refurbished технікою, щоб переконатись, який з цих варіантів айфону варто купити у Бердичеві!

iPhone бу у Бердичеві чи Відновлений варіант: чому краще купувати відновлене?

Звісно, обираючи б/у Айфон у Бердичеві, ви отримаєте оригінальний iPhone за доступну ціну, але, зважте при цьому на наступні ризики:

 • Відсутність гарантій на його подальшу роботу;
 • Ризики, що даний телефон був украдений або заблокований оператором чи мати будь-які інші якісь обмеження;
 • Відсутність будь-якої комплектації.

Вживана техніка, особливо та, яку ви купуєте з рук в руки, жодним чином не протестована та не перевірена, вона може бути відремонтована некваліфікованими майстрами, а отже, гарантувати тривалий термін роботи вам ніхто не зможе. А обираючи відновлені гаджети в ICOOLA, ви отримаєте смартфони, що мають:

 • 1 рік безкоштовної гарантії від ICOOLA.UA;
 • Комплектацію у вигляді: коробки, гарантійного телефону та у варіантах Еко прозорий чохол;
 • 100% технічну справність;
 • Також за продаж кожного Еко телефона ми висаджуємо одне дерево;

Обираючи магазин Apple у Бердичеві - ICOOLA.UA, ви обираєте впевненість в тому, що iPhone пройшов ретельні тести та є на 100% справним. Бренд нашого магазину, безкоштовна гарантія на 12 місяців, численні позитивні відгуки, довготривала робота на ринку є гарантом того, що ви обрали найкращий магазин Apple у Бердичеві.

Ціна на iPhone у Бердичеві: скільки коштує відновлений айфон?

Ціна на айфон у Бердичеві в компанії ICOOLA.UA найнижча на ринку, адже ми прагнемо скерувати покупців до свідомого вибору та в першу чергу наголошує на тому, що відновлена техніка - це екологічний вибір і заощадження ваших коштів. Надвиробництво породжує сотні тонн електронних відходів щороку і саме перехід до кругового виробництва, відновлення чи перероблення - єдиний розумний вихід сучасного суспільства із катастрофи, яка неминуче відбудеться, якщо не прийняти жодних дій. Кожен новий виготовлений смартфон породжує у природі понад 78 кг електронного сміття, чого не скажеш про відновлені гаджети.

Ціна iPhone у Бердичеві на нашому сайті є оптимальною та найнижчою на ринку. Ми пропонуємо весь асортимент смартфонів Apple, починаючи від iPhone 7, закінчуючи найновішими моделями. Відзначимо, що купити айфон у Бердичеві ви можете на нашому сайті, скориставшись такими методами оплати, як:

 • Онлайн оплата на карту;
 • Накладений платіж Нової Пошти;
 • Розтермінування від MonoBank, Privat24, A-Bank;
 • Кредити від Плати Пізніше чи SlonCredit;
 • Розтермінування від Нової Пошти (NovaPay).

Варто сказати, що перед покупкою, у випадку вибору розтермінування, необхідно мати відкритий кредитний ліміт!

Щодо ціни, то кожен телефон на нашому сайті, пропонується у 2-ох класах, Еко та як новий:

 1. Еко - варіант смартфону, що має 100% ідеальних технічний стан, проте з невеликими подряпинами по корпусу та екрану. Ціна такого пристрою, значно нижча за клас, як новий.
 2. Як новий - варіант смартфону, що має 100% ідеальний технічний стан та не має значних подряпин по корпусу та екрану.

Окрім цього, покупці можуть обрати акумулятор від 85+% чи новий зі 100% ємністю.