Я шукаю...

Купив відновлений смартфон - зробив добру справу!!

Місія нашої компанії – зробити максимально ефективний внесок у захист природи. Тому ми ремонтуємо техніку Apple, що дозволяє повторно використовувати смартфони, які слід викинути. Щодня ми переробляємо десятки кілограмів електронних відходів, до того ж садимо дерево за кожний проданий відновлений iPhone...

Дізнатись більше
11685

дерев висаджено

10900+

девайсів відновлено

927

тонн сміття вдалось уникнути

Купити айфон в Кременчуку: найкращий вибір відновлених iPhone від ICOOLA.UA в місті Кременчук.

Кременчук — великий промисловий центр в Полтавській області, а також друге за значенням місто в області. На сьогодні у місті функціонує 86 промислових підприємств, 58 будівельних організацій різних форм власності та близько 14 тисяч суб'єктів підприємницької діяльності. Тому ICOOLA.UA - сервіс, який дійсно знає, що значить мобільність, зручність та швидкість для місцевих жителів.  Наша компанія забезпечує швидкий та професійний сервіс, щоб ви могли продовжувати свою повсякденну діяльність, не відволікаючись на неприємності з вашими гаджетами. І саме це робить ICOOLA.UA настільки популярним серед тамтешніх користувачів. Ми прагнемо надати нашим клієнтам максимальну зручність та якість в деталях, щоб вони не мали проблем зі своїми гаджетами 

Приєднуйтеся до нашої спільноти задоволених користувачів і відчуйте нашу відданість і професійний підхід до кожної замовленої послуги!

Техніка Apple - це ідеальне рішення для тих, хто прагне зручності, практичності та довговічності смартфона. Крім того, обираючи айфон, ви також вкладаєте у майбутнє. Процедура Trade IN дозволяє суттєво заощадити кошти. Однак, це далеко не всі аспекти, які варто врахувати. Вкладаючи у власне майбутнє, подумайте про те, що чекає нашу планету. Вам здається, що питання екології у виборі смартфона неважливе. І так здається поки не дізнаєшся, що при виготовленні одного гаджета, викидається майже 100 кг сміття.

Як обрати телефон, зважаючи на екологічне питання?

Насправді знайти вихід дуже просто - зверніть увагу на смартфони формату “відновлений”. Це вживані моделі, що пройшли докладний технічний огляд і відновлення із використанням оригінальних деталей, пройшли 3-рівневу систему перевірки, що унеможливлює брак. Тому такий айфон буде набагато надійніше вживаний телефон з рук продавця  

Переваги відновлених моделей:

 • Ціна на смартфон нижча в середньому на 40% ніж на нові моделі;
 • Гарантія 12 місяців;
 • Сервісне обслуговування;
 • Екологічність використання;
 • Можливість обрати модель, що уже недоступна у офіційних магазинах  Apple;
 • В комплектації: Еко коробка, гарантійний талон та до смартфонів стану відновлений еко кладемо в комплект прозорий чохол.

Вживаний iPhone у Кременчуку чи Refurbished варіант: чому краще купувати відновлене?

Звичайно, багато людей скажуть, що у покупці вживаного немає нічого поганого. Мовляв, так, ризик є, але він мінімальний. У більшості ж вдаються покупки з рук у руки. Насправді дане твердження є хибним. 

Реальні проблеми з якими стикаються покупці вживаних телефонів:

 • Крадені гаджети. Вам доведеться довго пояснювати поліції, як цей смартфон опинився у вас в руках. До того, правоохоронні органи заберуть телефон і не факт, що кошти при цьому повернуться.
 • Пристрій може вийти з ладу уже на наступний день. І вам потрібно буде звертатися у сервіс з надією що вам полагодять.
 • Відсутність комплектації або її несправність. 
 • Чи варто так ризикувати, якщо є можливість придбати надійний гаджет за таку ж вартість. 

Обираючи відновлений смартфон в Кременчуці від ICOOLA.UA ви отримуєте:

 • Гарантований сервіс.
 • Комплектація: Еко коробка. гарантійний талон, та у смартфонів “відновлений еко” кладеться в комплект прозорий чохол. Плюс одне посаджене дерево з проданого айфона.
 • Якісну покупку у компанії, що зарекомендувала себе на ринку, як хороший сервісний центр та бездоганний продавець.

Ціна на iPhone у Кременчуку: скільки коштує відновлений айфон?

Ціна iPhone у Кременчуку в ICOOLA.UA  є однією з найнижчих на ринку. Для компанії першочергово важливо просувати ідею екологічності та грамотного використання наявних ресурсів. 

У ICOOLA.UA присутній широкий асортимент смартфонів Apple, починаючи від iPhone 7, закінчуючи найновішими моделями. Купити айфон у Кременчуку ви можете скориставшись такими методами оплати:

 • Онлайн оплата на карту;
 • Післяплата Нової Пошти;
 • Розтермінування від MonoBank, Privat24, A-Bank;
 • Кредити від Плати Пізніше, Ідея Банк.
 • Розтермінування від Нової Пошти (NovaPay).

Не обов’язково вносити всю суму одразу. Обирайте зручний формат розтермінування і насолоджуйтесь новим смартфоном уже зараз, не відкладаючи покупку. 

Зверніть увагу: для оформлення кредиту необхідно мати актуальний кредитний ліміт. 

Телефон на сайті ICOOLA.UA  доступний у 2-ох класах, "еко" та "як новий":

 1. Еко - варіант смартфона, що має 100% ідеальних технічний стан, проте з невеликими подряпинами по корпусу та екрану. Ціна такого пристрою, значно нижча за клас, як новий.
 2. Як новий - варіант смартфона, що має 100% ідеальний технічний стан та не має значних подряпин корпусу та екрану.

Окрім цього, доступна варіативність акумулятора від 85+% чи новий зі 100% ємністю.

Магазин Apple у Кременчуку - ICOOLA.UA: як замовити смартфон?

Друзі, наш магазин фізично знаходиться лише у Львові, проте обраний смартфон ви зможете отримати на пошті лише за декілька днів. Професійний менеджер допоможе обрати найкращий варіант. Замовляйте, отримуйте, оглядайте і оплачуйте уже на пошті. Це унікальна пропозиція для тих, хто прагне отримати відновлений оригінальний айфон за низькою ціною, без жодних ризиків. Тому купити відновлений айфон в Кременчуці буде дуже хорошим рішенням.

Як з нами зв’язатись?

Здійснити покупку ви можете на нашому сайті або ж зателефонувати за безкоштовним номером 0800602250. Окрім цього, ми завжди вчасно відповідаємо у будь-якій соц. мережі чи месенджері.