Я шукаю...

Купив відновлений смартфон - зробив добру справу!!

Місія нашої компанії – зробити максимально ефективний внесок у захист природи. Тому ми ремонтуємо техніку Apple, що дозволяє повторно використовувати смартфони, які слід викинути. Щодня ми переробляємо десятки кілограмів електронних відходів, до того ж садимо дерево за кожний проданий відновлений iPhone...

Дізнатись більше
11685

дерев висаджено

10900+

девайсів відновлено

927

тонн сміття вдалось уникнути

iPhone 12 чи Samsung Galaxy S21? Що приховують ці два красені? Детальний огляд кожного від базових характеристик до унікальних особливостей.

Додатки, які допоможуть ефективно вести блог в Instagram, обробити фото та дізнатися хто відписався від вашого акаунту

У цій статті ми розглянемо, як швидко й просто скинути пароль на MacBook. Виконайте кілька кроків для відновлення доступу до вашого облікового запису та забезпечення безпеки даних.

Купити айфон в Кременчуку: найкращий вибір відновлених iPhone від ICOOLA.UA в місті Кременчук.

Кременчук — великий промисловий центр в Полтавській області, а також друге за значенням місто в області. На сьогодні у місті функціонує 86 промислових підприємств, 58 будівельних організацій різних форм власності та близько 14 тисяч суб'єктів підприємницької діяльності. Тому ICOOLA.UA - сервіс, який дійсно знає, що значить мобільність, зручність та швидкість для місцевих жителів.  Наша компанія забезпечує швидкий та професійний сервіс, щоб ви могли продовжувати свою повсякденну діяльність, не відволікаючись на неприємності з вашими гаджетами. І саме це робить ICOOLA.UA настільки популярним серед тамтешніх користувачів. Ми прагнемо надати нашим клієнтам максимальну зручність та якість в деталях, щоб вони не мали проблем зі своїми гаджетами 

Приєднуйтеся до нашої спільноти задоволених користувачів і відчуйте нашу відданість і професійний підхід до кожної замовленої послуги!

Техніка Apple - це ідеальне рішення для тих, хто прагне зручності, практичності та довговічності смартфона. Крім того, обираючи айфон, ви також вкладаєте у майбутнє. Процедура Trade IN дозволяє суттєво заощадити кошти. Однак, це далеко не всі аспекти, які варто врахувати. Вкладаючи у власне майбутнє, подумайте про те, що чекає нашу планету. Вам здається, що питання екології у виборі смартфона неважливе. І так здається поки не дізнаєшся, що при виготовленні одного гаджета, викидається майже 100 кг сміття.

Як обрати телефон, зважаючи на екологічне питання?

Насправді знайти вихід дуже просто - зверніть увагу на смартфони формату “відновлений”. Це вживані моделі, що пройшли докладний технічний огляд і відновлення із використанням оригінальних деталей, пройшли 3-рівневу систему перевірки, що унеможливлює брак. Тому такий айфон буде набагато надійніше вживаний телефон з рук продавця  

Переваги відновлених моделей:

 • Ціна на смартфон нижча в середньому на 40% ніж на нові моделі;
 • Гарантія 12 місяців;
 • Сервісне обслуговування;
 • Екологічність використання;
 • Можливість обрати модель, що уже недоступна у офіційних магазинах  Apple;
 • В комплектації: Еко коробка, гарантійний талон та до смартфонів стану відновлений еко кладемо в комплект прозорий чохол.

Вживаний iPhone у Кременчуку чи Refurbished варіант: чому краще купувати відновлене?

Звичайно, багато людей скажуть, що у покупці вживаного немає нічого поганого. Мовляв, так, ризик є, але він мінімальний. У більшості ж вдаються покупки з рук у руки. Насправді дане твердження є хибним. 

Реальні проблеми з якими стикаються покупці вживаних телефонів:

 • Крадені гаджети. Вам доведеться довго пояснювати поліції, як цей смартфон опинився у вас в руках. До того, правоохоронні органи заберуть телефон і не факт, що кошти при цьому повернуться.
 • Пристрій може вийти з ладу уже на наступний день. І вам потрібно буде звертатися у сервіс з надією що вам полагодять.
 • Відсутність комплектації або її несправність. 
 • Чи варто так ризикувати, якщо є можливість придбати надійний гаджет за таку ж вартість. 

Обираючи відновлений смартфон в Кременчуці від ICOOLA.UA ви отримуєте:

 • Гарантований сервіс.
 • Комплектація: Еко коробка. гарантійний талон, та у смартфонів “відновлений еко” кладеться в комплект прозорий чохол. Плюс одне посаджене дерево з проданого айфона.
 • Якісну покупку у компанії, що зарекомендувала себе на ринку, як хороший сервісний центр та бездоганний продавець.

Ціна на iPhone у Кременчуку: скільки коштує відновлений айфон?

Ціна iPhone у Кременчуку в ICOOLA.UA  є однією з найнижчих на ринку. Для компанії першочергово важливо просувати ідею екологічності та грамотного використання наявних ресурсів. 

У ICOOLA.UA присутній широкий асортимент смартфонів Apple, починаючи від iPhone 7, закінчуючи найновішими моделями. Купити айфон у Кременчуку ви можете скориставшись такими методами оплати:

 • Онлайн оплата на карту;
 • Післяплата Нової Пошти;
 • Розтермінування від MonoBank, Privat24, A-Bank;
 • Кредити від Плати Пізніше, Ідея Банк.
 • Розтермінування від Нової Пошти (NovaPay).

Не обов’язково вносити всю суму одразу. Обирайте зручний формат розтермінування і насолоджуйтесь новим смартфоном уже зараз, не відкладаючи покупку. 

Зверніть увагу: для оформлення кредиту необхідно мати актуальний кредитний ліміт. 

Телефон на сайті ICOOLA.UA  доступний у 2-ох класах, "еко" та "як новий":

 1. Еко - варіант смартфона, що має 100% ідеальних технічний стан, проте з невеликими подряпинами по корпусу та екрану. Ціна такого пристрою, значно нижча за клас, як новий.
 2. Як новий - варіант смартфона, що має 100% ідеальний технічний стан та не має значних подряпин корпусу та екрану.

Окрім цього, доступна варіативність акумулятора від 85+% чи новий зі 100% ємністю.

Магазин Apple у Кременчуку - ICOOLA.UA: як замовити смартфон?

Друзі, наш магазин фізично знаходиться лише у Львові, проте обраний смартфон ви зможете отримати на пошті лише за декілька днів. Професійний менеджер допоможе обрати найкращий варіант. Замовляйте, отримуйте, оглядайте і оплачуйте уже на пошті. Це унікальна пропозиція для тих, хто прагне отримати відновлений оригінальний айфон за низькою ціною, без жодних ризиків. Тому купити відновлений айфон в Кременчуці буде дуже хорошим рішенням.

Як з нами зв’язатись?

Здійснити покупку ви можете на нашому сайті або ж зателефонувати за безкоштовним номером 0800602250. Окрім цього, ми завжди вчасно відповідаємо у будь-якій соц. мережі чи месенджері.