Я шукаю...

Купив відновлений смартфон - зробив добру справу!!

Місія нашої компанії – зробити максимально ефективний внесок у захист природи. Тому ми ремонтуємо техніку Apple, що дозволяє повторно використовувати смартфони, які слід викинути. Щодня ми переробляємо десятки кілограмів електронних відходів, до того ж садимо дерево за кожний проданий відновлений iPhone...

Дізнатись більше
11685

дерев висаджено

10900+

девайсів відновлено

927

тонн сміття вдалось уникнути

Дізнайтеся, як виявити приховані камери за допомогою свого смартфона. У цій статті ми розглядаємо прості та ефективні методи використання спеціальних додатків, перевірки приміщень у темряві, а також виявлення радіочастотних перешкод під час телефонних дзвінків. Захистіть свою приватність легко та доступно!

З проблемою, коли не працює LTE на айфоні зустрічався напевно кожен. Особливо це неприємно коли необхідно терміново зайти в мережу чи здійснити телефонний дзвінок. Дізнайтесь, як швидко виправити проблему і чому може не працювати LTE...

Що робити, якщо ваш смартфон не зберігає фотографії? Які можливі причини та як вирішити цю проблему? Дізнайтеся про всі можливі рішення, які допоможуть відновити нормальну роботу камери

Купити відновлений айфон б/у в Калуші: найкращий вибір відновлених iPhone від ICOOLA.UA

Якщо ви мешканець міста Калуш і плануєте купити новий iPhone, то варто звернути увагу на техніку Apple. Вона відрізняється високою надійністю, довговічністю та безпекою даних. Інвестуючи у продукти Apple, ви можете бути впевнені, що ваш гаджет буде працювати належним чином протягом тривалого часу.

Крім того, якщо ви плануєте купити новий iPhone, то можете скористатися послугою Trade IN, що дозволяє значно зекономити кошти при покупці нового смартфону.

Техніка Apple має таку властивість, як довговічність, тому відновлені гаджети стали дуже популярними. Замінюючи розхідні матеріали, такі як кнопки гучності, порти зарядки та акумулятори, iPhone може функціонувати понад 10 років. Відновлення гаджетів - це складний процес, що складається з багатьох етапів. Якщо ви шукаєте відновлені айфони в місті Калуш, то магазин ICOOLA.UA є відмінним варіантом. Ми пропонуємо оригінальні відновлені iPhone з безплатною гарантією на 1 рік. Наш багаторічний досвід у відновленні iPhone дозволяє нам запропонувати оригінальні смартфони у класі Еко або як нові. Відновлені гаджети мають значну кількість переваг перед новими, такі як доступна ціна та гарантована довговічність.

 • Відновлені iPhone у Калуші на 30-40% нижчі у ціні, ніж аналогічні нові пристрої;
 • Відновлення відбувається виключно оригінальними запчастинами;
 • Пропонується гарантія на 1 рік, що виключає будь-які сумніви, щодо надійності даної техніки;
 • Покупцям надається комплектація, а саме: коробка та гарантійний талон в варіанті Еко ще де в комплекті прозорий чохол;
 • Екологічність. Виробництво породжує величезну кількість електронних відходів. При відновленні техніки - кількість таких відходів зменшується до нуля!

Слід зазначити, що Apple більше не випускає велику кількість нових, але популярних моделей iPhone. Тому на ринку їх можна знайти лише у двох варіантах - б/у та відновлений. Щодо вживаної техніки, в Інтернеті можна знайти різноманітні пропозиції. Однак, розгляньмо ризики, пов'язані з покупкою б/у iPhone та порівняємо їх з відновленими айфонами, щоб визначити, який варіант варто купити в місті Калуш.

iPhone бу в Калуші чи Refurbished варіант: чому краще купувати відновлене?

Звісно, обираючи бу Айфон у Калуші, ви отримаєте оригінальний iPhone за доступну ціну, але, зважте при цьому на наступні ризики:

 1. Відсутність будь-яких гарантій на його подальшу роботу;
 2. Ризики, що даний телефон був украдений чи може бути заблокований оператором;
 3. Відсутність будь-якої комплектації.

Вживана техніка, особливо та, яку ви купуєте з рук в руки, жодним чином не протестована та не перевірена, а отже, гарантувати тривалий термін роботи вам ніхто не зможе. А обираючи відновлені гаджети, ви отримаєте смартфони, що мають:

 1. 1 рік безплатної гарантії від ICOOLA.UA;
 2. Повну комплектацію;
 3. 100% технічну справність.

Обираючи магазин Apple у Калуші - ICOOLA.UA, ви обираєте впевненість в тому, що iPhone пройшов ретельні тести та є на 100% справним. Бренд нашого магазину, безплатна гарантія на 12 місяців, численні позитивні відгуки, довготривала робота на ринку є гарантом того, що ви обрали найкращий магазин Apple у Калуші.

Ціна на iPhone у Калуші: скільки коштує відновлений айфон?

Ціна на iPhone в місті Калуш в компанії ICOOLA.UA є найнижчою на ринку, оскільки ми прагнемо звертати увагу покупців на свідомий вибір та підкреслюємо, що відновлена техніка - це екологічний вибір. Надмірне виробництво спричинює утворення сотень тонн електронних відходів щороку, тому перехід до кругового виробництва, відновлення чи перероблення є єдиним розумним виходом для сучасного суспільства. Кожен новий смартфон, створений з нуля, породжує у природі понад 78 кг електронного сміття, тоді як відновлені гаджети ніколи не досягають таких показників.

Ціна iPhone в місті Калуш на нашому сайті є оптимальною та найнижчою на ринку. Ми пропонуємо весь асортимент смартфонів Apple, починаючи від iPhone 7 та закінчуючи найновішими моделями. Купити айфон в місті Калуш ви можете на нашому сайті, скориставшись такими методами оплати, як:

 • Онлайн оплата на карту;
 • Накладений платіж Нової Пошти;
 • Розтермінування від MonoBank, Privat24, A-Bank;
 • Кредити від Плати Пізніше чи SlonCredit;
 • Розтермінування від Нової Пошти (NovaPay).

Варто сказати, що перед покупкою, у випадку вибору розтермінування, необхідно мати відкритий кредитний ліміт!

Щодо ціни, то кожен телефон на нашому сайті, пропонується у 2-ох класах, Еко та як новий:

 1. Еко - варіант смартфона, що має 100% ідеальних технічний стан, проте з невеликими подряпинами по корпусу та екрану. Ціна такого пристрою, значно нижча за клас, як новий.
 2. Як новий - варіант смартфона, що має 100% ідеальний технічний стан та не має значних подряпин по корпусу та екрану.

Окрім цього, покупці можуть обрати акумулятор від 85+% чи новий зі 100% місткістю.