Я шукаю...

Купив відновлений смартфон - зробив добру справу!!

Місія нашої компанії – зробити максимально ефективний внесок у захист природи. Тому ми ремонтуємо техніку Apple, що дозволяє повторно використовувати смартфони, які слід викинути. Щодня ми переробляємо десятки кілограмів електронних відходів, до того ж садимо дерево за кожний проданий відновлений iPhone...

Дізнатись більше
11685

дерев висаджено

10900+

девайсів відновлено

927

тонн сміття вдалось уникнути

У цій статті ми розглянемо, як швидко й просто скинути пароль на MacBook. Виконайте кілька кроків для відновлення доступу до вашого облікового запису та забезпечення безпеки даних.

У цій статті ми розглянемо, як швидко й просто підключити AirPods до MacBook. Виконайте кілька кроків для бездротового з'єднання та насолоджуйтесь якісним звуком без зусиль.

Дізнайтеся, як швидко знайти модель і рік випуску вашого MacBook. Покрокові інструкції допоможуть вам легко отримати цю інформацію через системні налаштування або за допомогою серійного номера.

Місія, цінності та переваги магазину ICOOLA.UA

ICOOLA - інтернет-магазин відновлених гаджетів в Україні, який водночас є першою renew company. На нашій фабриці ми щомісяця даруємо друге життя сотням вживаним iPhone, щоб українці у складний час змогли купувати якісний телефон за найкращою ціною. Завдяки оригінальним запчастинам, багаторічному досвіду та високій професійності майстрів, ми займаємо лідерські позиції в сервісі та продажу відновлених Айфонів.
 

Найнижчі ціни на відновлену техніку Apple

Ми хочемо аби Ви зрозуміли, що сьогодні iPhone - це не дорого. В нашому магазині Apple у Львові, Ви можете впевнитись в тому, що покупка відновленого телефону стане для Вас приємною, а головне недорогою несподіванкою. До того ж вибравши у нас техніку, ви отримаєте безкоштовну гарантію на цілий рік, з-за допомоги якої будете впевнені у тому, що в разі чого, Ваш пристрій завжди можна віддати в надійні руки висококласних майстрів.
 

Айкула відновить ваш iPhone за 15 хвилин

А чи знали Ви, що більшість поломок вашого iPhone можна відремонтувати за 15-30 хвилин? Саме швидкість і якість Айкули і є запорукою успіху компанії. Відзначимо, що Вам нема потреби особисто приїжджати та приносити свій iPhone на ремонт, бо ми також працюємо через Нову Пошту. Якщо Ви бажаєте відреставрувати свій айфон, то з легкістю можете зв’язатися з нашим оператором та дізнатись куди відправляти свій пристрій, а після якісного ремонту - отримати його назад.
 

Екологічна місія

ICOOLA працює за принципами сталого розвитку, розвиваючи циркулярну економіку в Україні. Окрім продажу якісних смартфонів Apple та ремонту телефонів, ми взяли на себе обов'язок садити дерево за кожен проданий відновлений iPhone і вже висадили близько 4000. Це сприяє відновленню та озелененню нашої планети. Крім цього, відновлення гаджетів - це зменшення електронного сміття, що забруднює довкілля. Під час виробництва одного смартфона продукується понад 80 кг відходів. Відновлені гаджети не потрібно замінювати новими, оскільки вони продовжують ефективно функціонувати. Тому покупка відновленого iPhone - це не тільки економія, а й екологічно свідомий вибір.
 

Гарантії при купівлі відновленого телефону

Ви обрали iPhone в офіційному магазині Apple – ICOOLA, тоді Ви не тільки отримаєте гарантію на цілий рік, а і впевнитися, що у нас найшвидша доставка. Відзначимо, що гарантія на акумуляторну батарею - 3 місяці. Як тільки Ви підтвердили замовлення в особистому кабінеті на нашому сайті, з вами зв’яжеться наш менеджер, який уточнить всі деталі. Зразу після цього наш кур’єр відправляється у відділення Нової Пошти, аби Ви якнайскоріше отримали свій iPhone.
 

Що таке відновлені телефони?

В зв'язку з величезною кількістю телефонів, що були виготовлені за останні роки людством, з'явилась маса смартфонів, у котрих погані акумулятори, пошарпаний корпус або тріснутий екран, проте їхнє серце, а саме - материнська плата в повністю ідеальному стані. Ба навіть, комплектуючі, такі як: кнопки звуку, внутрішні шлейфи, динаміки, рамки екранів, вібромотори та інші речі, можуть бути в прекрасному робочому стані! Виникає запитання, чи можна відновити такий телефон? Можна! І саме цим займається компанія ICOOLA.
 

Наші переваги

Ми, як компанія, що реалізовує відновлені телефони гарантуємо, що ви отримаєте на 100% справний гаджет, що відповідає усім стандартам якості та має:
 

  • Ідеальний зовнішній стан;
  • Потужний акумулятор місткістю понад 87%;
  • Гарантію на 1 рік, яка покриватиме всі поломки відновленого телефону, що трапились з вини виробника. Відзначимо, що гарантія на акумулятор - 3 місяці;
  • Повну комплектацію
     

Відзначимо, що телефон відновлений виключно оригінальними запчастинами і пройшов аж 3-рівні тестування, то ж ймовірність того, що виникне якась неполадка зведена до нуля! Друзі, дякую, що вибрали нашу компанію Айкула і хочемо відзначити, що покупці часто неправильно вводять пошукові запити, щоб знайти нас, тому радимо замість Айкола, шукати тільки Айкулу.