Я шукаю...

Купив відновлений смартфон - зробив добру справу!!

Місія нашої компанії – зробити максимально ефективний внесок у захист природи. Тому ми ремонтуємо техніку Apple, що дозволяє повторно використовувати смартфони, які слід викинути. Щодня ми переробляємо десятки кілограмів електронних відходів, до того ж садимо дерево за кожний проданий відновлений iPhone...

Дізнатись більше
11685

дерев висаджено

10900+

девайсів відновлено

927

тонн сміття вдалось уникнути

У цій статті ми розглянемо, як швидко й просто скинути пароль на MacBook. Виконайте кілька кроків для відновлення доступу до вашого облікового запису та забезпечення безпеки даних.

У цій статті ми розглянемо, як швидко й просто підключити AirPods до MacBook. Виконайте кілька кроків для бездротового з'єднання та насолоджуйтесь якісним звуком без зусиль.

Дізнайтеся, як швидко знайти модель і рік випуску вашого MacBook. Покрокові інструкції допоможуть вам легко отримати цю інформацію через системні налаштування або за допомогою серійного номера.

Купити айфон бу в Мукачеві: найкращий вибір відновлених iPhone від ICOOLA.UA

Техніка від Apple завжди відрізнялася надійністю, довговічністю та цифровою безпекою даних. Купуючи iPhone бу в Мукачеві, ви отримуєте надійний інвестиційний гаджет, який буде служити вам протягом тривалого часу. Крім того, ви можете скористатися послугою Trade IN і заощадити при покупці нового смартфону.

Якщо ви шукаєте надійний iPhone з гарантією та за помірну ціну, то варто звернутися до нашого магазину відновлених гаджетів ICOOLA.UA в Мукачево. При купівлі у нас ви отримаєте оригінальний відновлений айфон з безкоштовною гарантією 1 рік, адже ми піклуємося про наших клієнтів та пропонуємо лише якісну техніку Apple, яка прослужить вам довгі роки. Якщо ви плануєте купити iPhone в Мукачево, то ми радимо звернути увагу на магазин відновлених гаджетів ICOOLA.UA. Відновлення гаджетів - це складний процес, проте наші фахівці докладають максимум зусиль, щоб ви отримали оригінальний та довговічний айфон. Ми пропонуємо оригінальні відновлені айфони в Мукачево з безкоштовною гарантією 1 рік, що дає вам додатковий спокій та гарантію нашої відповідальності перед клієнтами.

Понад 10 років досвіду, який ICOOLA.UA перейняла у провідних європейських компаній, що займаються відновленням iPhone, дозволяють нам запропонувати оригінальні смартфони у класі еко або як нові, що мають значний ряд переваг перед новою технікою, а саме:

 • Відновлені iPhone у Мукачеві на 30-40% нижчі у ціні, ніж аналогічні нові пристрої;
 • Відновлення відбувається виключно оригінальними запчастинами;
 • Пропонується гарантія на 1 рік, що виключає будь-які сумніви, щодо надійності даної техніки;
 • Покупцям надається повна комплектація, а саме: коробка та гарантійний талон;
 • Екологічність. Виробництво породжує величезну кількість електронних відходів. При відновленні техніки - кількість таких відходів зменшується до нуля!

Варто відзначити, що Apple вже не випускає величезний ряд нових, проте популярних моделей iPhone, тому на ринку вони представлені лише у двох варіантах б/у та відновлений. Щодо вживаної техніки, то інтернет кишить різноманітними пропозиціями, проте давайте поговоримо про ризики б/у iPhone та зробимо порівняння з refurbished технікою, щоб переконатись, який з цих варіантів айфону варто купити у Мукачеві!

iPhone бу у Мукачеві чи Refurbished варіант: чому краще купувати відновлене?

Звісно, обираючи бу Айфон у Мукачеві, ви отримаєте оригінальний iPhone за доступну ціну, але, зважте при цьому на наступні ризики:

 1. Відсутність будь-яких гарантій на його подальшу роботу;
 2. Ризики, що даний телефон був украдений чи може бути заблокований оператором;
 3. Відсутність будь-якої комплектації.

Вживана техніка, особливо та, яку ви купуєте з рук в руки, жодним чином не протестована та не перевірена, а отже, гарантувати тривалий термін роботи вам ніхто не зможе. А обираючи відновлені гаджети, ви отримаєте смартфони, що мають:

 1. 1 рік безкоштовної гарантії від ICOOLA.UA;
 2. Повну комплектацію;
 3. 100% технічну справність.

Обираючи магазин Apple у Мукачеві - ICOOLA.UA, ви обираєте впевненість в тому, що iPhone пройшов ретельні стрес-тести та є на 100% справним. Бренд нашого магазину, безкоштовна гарантія на 12 місяців, численні позитивні відгуки, довготривала робота на ринку є гарантом того, що ви обрали найкращий магазин Apple у Мукачеві.

Ціна на iPhone у Мукачеві: скільки коштує відновлений айфон?

Компанія ICOOLA.UA пропонує найнижчі ціни на айфони в Мукачеві, але це не єдина наша перевага. Ми прагнемо зробити свій внесок у збереження навколишнього середовища та зменшення кількості електронних відходів. Відновлення гаджетів - це екологічний вибір, адже кожен новий смартфон породжує понад 78 кг електронного сміття. Тому обираючи відновлений iPhone від ICOOLA.UA, ви робите свідомий вибір, який дозволяє зменшити кількість електронного сміття у природі..

Ціна iPhone у Мукачеві на нашому сайті є оптимальною та найнижчою на ринку. Ми пропонуємо весь асортимент смартфонів Apple, починаючи від iPhone 7, закінчуючи найновішими моделями. Відзначимо, що купити айфон у Мукачеві ви можете на нашому сайті, скориставшись такими методами оплати, як:

 • Онлайн оплата на карту;
 • Наложений платіж Нової Пошти;
 • Розтермінування від MonoBank, Privat24, A-Bank;
 • Кредити від Плати Пізніше чи SlonCredit;
 • Розтермінування від Нової Пошти (NovaPay).

Варто сказати, що перед покупкою, у випадку вибору розтермінування, необхідно мати відкритий кредитний ліміт!

Щодо ціни, то кожен телефон на нашому сайті, пропонується у 2-ох класах, еко та як новий:

 • Еко - варіант смартфону, що має 100% ідеальних технічний стан, проте з невеликими подряпинами по корпусу та екрану. Ціна такого пристрою, значно нижча за клас, як новий.
 • Як новий - варіант смартфону, що має 100% ідеальний технічний стан та не має значних подряпин по корпусу та екрану.

Окрім цього, покупці можуть обрати акумулятор від 85+% чи новий зі 100% ємністю.