Я шукаю...

Купив відновлений смартфон - зробив добру справу!!

Місія нашої компанії – зробити максимально ефективний внесок у захист природи. Тому ми ремонтуємо техніку Apple, що дозволяє повторно використовувати смартфони, які слід викинути. Щодня ми переробляємо десятки кілограмів електронних відходів, до того ж садимо дерево за кожний проданий відновлений iPhone...

Дізнатись більше
11685

дерев висаджено

10900+

девайсів відновлено

927

тонн сміття вдалось уникнути

Купити ігровий телефон по низькій ціні в ICOOLA

ICOOLA - перша українська компанія, що спеціалізується на відновленні та продажу гаджетів. Наш інтернет-магазин пропонує високоякісні відновлені ігрові iPhone, даруючи їм друге життя та зменшуючи кількість e-waste у світі. У нашій фабриці ми використовуємо лише оригінальні запчастини та маємо великий досвід у цій сфері, адже працюємо понад 10 років. Наша мета - допомогти українцям придбати надійний ігровий телефон за найкращою ціною з безкоштовною гарантією 1 рік. Ми горді бути лідерами в галузі сервісу та продажу ігрових телефонів.

Найнижчі ціни на ігрові телефони

Наш магазин Apple у Львові пропонує доступні ціни на відновлені ігрові телефони. Ми гарантуємо, що ваша покупка буде приємним і недорогим відкриттям. Крім того, вибираючи нашу техніку, ви отримуєте безкоштовну гарантію на цілий рік, яка забезпечить вам спокій, знаючи, що ваш пристрій завжди можна віддати в руки висококласних майстрів у разі потреби.

Айкула відновить ваш ігровий смартфон за 15 хвилин

А чи знали Ви, що більшість поломок вашого ігрового смартфона можна відремонтувати за 15-30 хвилин? Саме швидкість і якість Айкули і є запорукою успіху компанії. Відзначимо, що Вам нема потреби особисто приїжджати та приносити свій смартфон на ремонт, бо ми також працюємо через Нову Пошту. Якщо Ви бажаєте відреставрувати свій айфон, то з легкістю можете зв’язатися з нашим оператором та дізнатись куди відправляти свій пристрій, а після якісного ремонту - отримати його назад.

Відзначимо, що ігрові телефони дуже часто ламаються через те, що геймери використовують ці гаджети для ігор 24/7. Найпотужніші ігри часто виснажують мобільний телефон, проте саме в Айкулі знають, що робити аби виправити будь-яку поломку у смартфоні!
 

Екологічна місія

ICOOLA веде екологічну місію, спираючись на принципи сталого розвитку та циркулярної економіки в Україні. Наша компанія не лише продає якісні ігрові телефони та здійснює ремонт телефонів, але й виконує важливе завдання - садить дерево за кожен проданий ігровий телефон. До сьогодні ми вже висадили близько 10000 дерев, сприяючи озелененню нашої планети. Таким чином, ми активно боремося з проблемою електронного сміття, що негативно впливає на навколишнє середовище. Одне виробництво смартфона випускає у світ понад 80 кг відходів, але завдяки нашій роботі з відновленням, гаджети продовжують служити ефективно ще довгий час. Купуючи ігровий телефон від ICOOLA, ви не лише зекономите кошти, але й зробите свідомий екологічний вибір.

Гарантії при купівлі ігрового телефону

Вирішили купити ігровий смартфон в офіційному магазині Apple – ICOOLA, тоді Ви не тільки отримаєте гарантію на цілий рік, а і впевнитися, що у нас найшвидша доставка. Відзначимо, що гарантія на акумуляторну батарею - 3 місяці. Як тільки Ви підтвердили замовлення в особистому кабінеті на нашому сайті, з вами зв’яжеться наш менеджер, який уточнить всі деталі. Зразу після цього наш кур’єр відправляється у відділення Нової Пошти, аби Ви якнайскоріше отримали свій ігровий телефон.
 

Що таке ігровий телефон від Айкули?

Ігрові телефони - це в першу чергу смартфони з великим дисплеєм та потужним процесором. Саме процесори техніки Apple, здатні обробляти близько 100 мільйонів полігонів у секунду, таким чином витримуючи навантаження навіть найпотужніших ігор. Безліч додатків, які існують в App Store, створені саме для ігрових телефонів, починаючи від 11 Pro Max, закінчуючи 14 Plus. Найкращі відновлені ігрові телефони - це потужні процесори, величезний обсяг оперативної пам'яті від 8 Гб та яскравий екран. Обирайте Айкулу, адже смартфони для справжніх ігроманів починаються саме тут!

Наші переваги при покупці смартфона для геймерів

Ми, як компанія, що реалізовує ігрові телефони гарантуємо, що ви отримаєте на 100% справний гаджет, що відповідає усім стандартам якості та має:
 

  • Ідеальний зовнішній стан;
  • Потужний акумулятор місткістю понад 87%;
  • Гарантію на 1 рік, яка покриватиме всі поломки відновленого телефону, що трапились з вини виробника. Відзначимо, що гарантія на акумулятор - 3 місяці;
  • Повну комплектацію
     

Відзначимо, що ігрові телефони відновлені виключно оригінальними запчастинами та пройшли аж 3-рівні тестування, то ж ймовірність того, що виникне якась неполадка зведена до нуля! Друзі, дякую, що вибрали нашу компанію Айкула і відзначимо, що будь-який смартфон, який придбаний на нашому сайті чудово функціонує понад 5 років!