Я шукаю...

Купив відновлений смартфон - зробив добру справу!!

Місія нашої компанії – зробити максимально ефективний внесок у захист природи. Тому ми ремонтуємо техніку Apple, що дозволяє повторно використовувати смартфони, які слід викинути. Щодня ми переробляємо десятки кілограмів електронних відходів, до того ж садимо дерево за кожний проданий відновлений iPhone...

Дізнатись більше
4185

дерев висаджено

6300+

девайсів відновлено

855

тонн сміття вдалось уникнути

Дізнайтеся, як виявити приховані камери за допомогою свого смартфона. У цій статті ми розглядаємо прості та ефективні методи використання спеціальних додатків, перевірки приміщень у темряві, а також виявлення радіочастотних перешкод під час телефонних дзвінків. Захистіть свою приватність легко та доступно!

З проблемою, коли не працює LTE на айфоні зустрічався напевно кожен. Особливо це неприємно коли необхідно терміново зайти в мережу чи здійснити телефонний дзвінок. Дізнайтесь, як швидко виправити проблему і чому може не працювати LTE...

Що робити, якщо ваш смартфон не зберігає фотографії? Які можливі причини та як вирішити цю проблему? Дізнайтеся про всі можливі рішення, які допоможуть відновити нормальну роботу камери

Купити айфон в Запоріжжі: найкращий вибір відновлених iPhone від ICOOLA.UA

Безперечно, техніка Apple у всіх її проявах, починаючи від смартфонів, закінчуючи новітніми MacBook, вирізняється надійністю, довговічність та цифровою безпечністю даних. Обираючи Apple - ви робите інвестицію в гаджет, який працюватиме так довго, що ви просто напросто забажаєте обміняти його на інший. Така послуга називається Trade IN та дозволяє суттєво заощадити при покупці нового смартфону.

Саме довговічність техніки Apple породила поняття відновлених гаджетів, адже при заміні розхідних матеріалів, таких, як: кнопки гучності, порти зарядки, акумулятори - iPhone може ідеально працювати понад 10 років. Відновлення гаджетів - це важкий процес, що складається з багатьох етапів, проте, якщо ви вирішили купити iPhone в Запоріжжі, обравши для цього магазин відновлених гаджетів ICOOLA.UA, то зробили правильний вибір, адже ми пропонуємо оригінальні відновлені айфони у Запоріжжі з безкоштовною гарантією 1 рік. Понад 9 років досвіду, який ICOOLA.UA перейняла у провідних європейських компаній, що займаються відновленням iPhone, дозволяють нам запропонувати оригінальні смартфони у класі еко або як нові, що мають значний ряд переваг перед новою технікою, а саме:

 • Відновлені iPhone у Запоріжжі на 30-40% нижчі у ціні, ніж аналогічні нові пристрої;
 • Відновлення відбувається виключно оригінальними запчастинами;
 • Пропонується гарантія на 1 рік, що виключає будь-які сумніви, щодо надійності даної техніки;
 • Покупцям надається повна комплектація, а саме: зарядний пристрій, коробка та гарантійний талон;
 • Екологічність. Виробництво породжує величезну кількість електронних відходів. При відновленні техніки - кількість таких відходів зменшується до нуля!

Варто відзначити, що Apple вже не випускає величезний ряд нових, проте популярних моделей iPhone, тому на ринку вони представлені лише у двох варіантах б/у та відновлений. Щодо вживаної техніки, то інтернет кишить різноманітними пропозиціями, проте давайте поговоримо про ризики б/у iPhone та зробимо порівняння з refurbished технікою, щоб переконатись, який з цих варіантів айфону варто купити у Запоріжжі!

iPhone бу у Запоріжжі чи Refurbished варіант: чому краще купувати відновлене?

Звісно, обираючи бу Айфон у Запоріжжі, ви отримаєте оригінальний iPhone за доступну ціну, але, зважте при цьому на наступні ризики:

 1. Відсутність будь-яких гарантій на його подальшу роботу;
 2. Ризики, що даний телефон був украдений чи може бути заблокований оператором;
 3. Відсутність будь-якої комплектації.

Вживана техніка, особливо та, яку ви купуєте з рук в руки, жодним чином не протестована та не перевірена, а отже, гарантувати тривалий термін роботи вам ніхто не зможе. А обираючи відновлені гаджети, ви отримаєте смартфони, що мають:

 • 1 рік безкоштовної гарантії від ICOOLA.UA;
 • Повну комплектацію;
 • 100% технічну справність.

Обираючи магазин Apple у Запоріжжі - ICOOLA.UA, ви обираєте впевненість в тому, що iPhone пройшов ретельні стрес тести та є на 100% справним. Бренд нашого магазину, безкоштовна гарантія на 12 місяців, численні позитивні відгуки, довготривала робота на ринку є гарантом того, що ви обрали найкращий магазин Apple у Запоріжжі.

Ціна на iPhone у Запоріжжі: скільки коштує відновлений айфон?

Ціна на айфон у Запоріжжі в компанії ICOOLA.UA найнижча на ринку, адже ми прагнемо скерувати покупців до свідомого вибору та в першу чергу акцентувати увагу на тому, що відновлена техніка - це екологічний вибір. Надвиробництво породжує сотні тонн електронних відходів щороку і саме перехід до кругового виробництва, відновлення чи переробки - єдиний розумний вихід сучасного суспільства із катастрофи, яка неминуче відбудеться, якщо не прийняти жодних дій. Кожен новий виготовлений смартфон породжує у природі понад 78 кг електронного сміття, чого не скажеш про відновлені гаджети.

Ціна iPhone у Запоріжжі на нашому сайті є оптимальною та найнижчою на ринку. Ми пропонуємо весь асортимент смартфонів Apple, починаючи від iPhone 7, закінчуючи найновішими моделями. Відзначимо, що купити айфон у Запоріжжі ви можете на нашому сайті, скориставшись такими методами оплати, як:

 • Онлайн оплата на карту;
 • Накладений платіж Нової Пошти;
 • Розтермінування від MonoBank, Privat24, A-Bank;
 • Кредити від Плати Пізніше чи SlonCredit;
 • Розтермінування від Нової Пошти (NovaPay).

Варто сказати, що перед покупкою, у випадку вибору розтермінування, необхідно мати відкритий кредитний ліміт!

 

Щодо ціни, то кожен телефон на нашому сайті, пропонується у 2-ох класах, еко та як новий:

 1. Еко - варіант смартфону, що має 100% ідеальних технічний стан, проте з невеликими царапинами по корпусу та екрану. Ціна такого пристрою, значно нижча за клас, як новий.
 2. Як новий - варіант смартфону, що має 100% ідеальний технічний стан та не має значних царапин по корпусу та екрану.

Окрім цього, покупці можуть обрати акумулятор від 85+% чи новий зі 100% ємністю.

Магазин Apple у Запоріжжі - ICOOLA.UA: як замовити смартфон?

Друзі, наш магазин фізично знаходиться лише у Львові, проте ми відправляємо смартфони, використовуючи поштову службу Нова Пошта. Жодних предоплат, замовляєте iPhone в ICOOLA.UA та отримуєте його накладним платежем на наступний день в будь-якому відділені Запоріжжя. Магазин Apple ICOOLA.UA - це найкраще місце, де можна придбати оригінальний відновлений айфон з безкоштовною гарантією 1 рік.

Як з нами зв’язатись?

Здійснити покупку ви можете на нашому сайті або ж зателефонувати за безкоштовним номером 0800602250. Окрім цього, ми завжди вчасно відповідаємо у будь-якій соц. мережі чи месенджері. Наш магазин відкритий щоденно з 10:00 до 19:00.

Наші переваги: чому слід обрати ICOOLA.UA

ICOOLA.UA - це один із найкращих магазинів Apple в Запоріжжі, який пропонує кожному громадянину високоякісні гаджети з гарантією 1 рік. Всі смартфони - це оригінальні refurbished iPhone в ідеальному стані. Купуючи у нас, ви отримаєте повну комплектацію: коробку, зарядний пристрій, гарантійний талон на 12 місяців. Ми впевнені, що відновлені смартфони – це краще, ніж нові. А також впевнено заявляємо, що гаджети, які ми продаємо, — ідеальні.

Основні переваги нашого магазину наступні:

 • Безкоштовна річна гарантія;
 • Еко-напрямок;
 • Допомога ЗСУ, частина прибутку від кожного проданого телефону йде на розмінування території України;
 • Оригінальні відновлені iPhone, що пройшли 3-рівні тестування;
 • Повна комплектація та крафтова еко-коробка;
 • Численні позитивні відгуки.

Друзі, щоденно ми покращуємо наш сервіс та обслуговування і прагнемо бути ідеальними.