Я шукаю...

Які існують аксесуари для AirPods

AirPods
Компанія Apple регулярно проводить трендові новинки у сфері комунікаційних технологій. Завдяки своїй інтенсивності представники компанії заробляють неймовірні гроші та навіть створюють нові ринки товарів. Зокрема, підприємство розробляє не тільки яскраві Макбуки і Айпади, а й аксесуари до них. Відмінною рисою Apple вважається створення так званого ринку аксесуарів другого рангу. Наприклад, навушники AirPods самі по собі є допоміжною технологією. Однак навіть до них можна знайти безліч різних аксесуарів і всі вони привертають увагу користувачів і підвищують обсяги продажів для компанії. Стаття про r-sim це, та багато іншого.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Чохол для кейса 

Після старту продажів модифікованого варіанту AirPods серед «фішок» користувачі помітили кейс з бездротовими зарядками. 
Представники Baseus створили силіконові чохли для AirPods, але в їх спинку вбудували котушку, яка допомагає заряджати аксесуар. Завдяки тому, що заглушка з роз'ємом відкидна, можна заряджати AirPods не виймаючи з чохла. Для тих, кому не до душі нові технології, навушники можна зарядити за допомогою дроту.
 
До силіконового чохла приємно торкатися, але на ньому осідає багато пилу. Тим, хто користується Silicone Case для iPhone, ця проблема відома краще за всіх. Завдяки невеликим габаритам навушників, різниця в розмірі чохлів не відчувається.
 
Одним з мінусів цього чохла вважається те, що його верхня частина, що прикриває кришку кейса, не тримається щільно. Тому при відкритті кейса кришка може впасти. Користувачам потрібно бути акуратними, коли вони дістають і кладуть в кейс навушники. На форумах нерідко пропонують, взагалі зрізати верхню частину чохла, адже від неї по суті немає сенсу, а без верху кейс також виглядає красиво.
Відносно періоду зарядки навушників, в середньому більшість AirPods заряджаються в чохлі на 85% за двадцять хвилин. Для повної зарядки потрібно додатково 30 хвилин, адже останні відсотки зарядки накопичуються довше.
 
Активні користувачі відзначають, що придбання альтернативи до оригінального кейса буде не тільки стильним аксесуаром, але і хорошим захистом навушників від потертості. Вартість також сильно відрізняється від оригіналу компанії Apple. 

Lab.C Capsule 2 in 1

Більшість користувачів свої навушники носять в кишені з іншими речами. Через це на білосніжних AirPods згодом помічають потертості. Над розв'язання цієї проблеми задумалися представники компанії Lab.C. Їх кейс не тільки захищає навушники від зовнішніх пошкоджень, а й має спеціальну металеву кліпсу, яка дозволяє закріпити кейс не в кишені, а на штанах або рюкзаку. Така розробка особливо сподобалась дівчатам, які у своїх бездонних сумках не будуть довго шукати кейс з навушниками.
Для любителів класики такий варіант може не підійти, але новатори та молодь вже точно оцінять такий аксесуар гідно. На відміну від попереднього варіанту кейса, тут верхня частина буде щільно прилягати до кришки. Тому спадати вона точно не буде. Одним з недоліків вважається не якісно зроблені силіконові стики. Здається, ніби чохлом покористувалися до тебе.
Кольорова гамма порадує покупців, адже в продажу з'являються навіть двоколірні варіанти і з підсвічуванням в темряві.

Elago AirPods Waterproof Hang Case

До весни залишився лише місяць і зовсім скоро багато поїдуть на пляж, риболовлю та інші активні розваги. При такому відпочинку важливо, щоб навушники були захищені від води. Кращим помічником у цьому стане водонепроникний чохол, який розробили представники Elago.
Розробка цієї компанії дуже схожа на два вищеописані кейси. Однак чохол відкривається не зверху, а збоку відгинається край. Роз'єм закривається герметично і якість силікону високого рівня. Шви на чохлі рівніші, на відміну від попереднього варіанту цього аксесуара.
 
Для того, щоб помістити AirPods в чохол потрібно доводиться відгинати силіконові краю, розмістити пристрій і загнути краю назад. Рекомендується перевірити, чи щільно прилягає знизу роз'єм. Навушники в чохлі можна занурити у воду на глибину близько метра і впустити без пошкодження з висоти 1,22 м. Таку інформацію підтверджують тестування виробника аксесуара.
 
Головним недоліком чохла вважається те, що кришку кейса відкрити не дуже легко. Доводиться докладати зусиль. Але з часом користувачі адаптуються до цього, і проблема нівелюється сама собою. Середня ціна такого аксесуара від тисячі до двох тисяч в російській валюті

 

Аксесуари від втрати

Компанія Apple підійшла до розробки своїх навушників досить відповідально. Вони зробили їх форму такою, щоб AirPods надійно трималися в вушних раковинах людей. Однак навушники все одно рано чи пізно випадають і можуть загубитися. Щоб уникнути таких ситуацій компанії розробили пристосування, які більш щільно фіксують AirPods під час їх експлуатації.

Elago EarPads

Завдяки силіконовим подушечкам розміри AirPods трохи збільшуються, і вони більш надійно фіксуються в вушній раковині людини в оптимальному положенні для експлуатації.
 
У комплекті продають по дві пари насадок, довжина яких відрізняється від довжини навушника. Асортимент аксесуарів складається з п'яти кольорів. Завдяки цій розробці користувачам набагато простіше вставити навушник у вухо і не потрібно його поправляти для оптимального положення, при якому звук надходить відразу ж у вухо. Без такого пристосування користувачі витрачають небагато часу для фіксації та постійної поправки AirPods. Дізнавайтесь також як відновити повідомлення в телефоні, якщо вони були випадково втрачені.
 
Головною проблемою є те, що навушники разом з фіксатором не поміщаються в кейс. Також є ймовірність, що довго такі подушечки не протримаються і їх рано чи пізно доведеться купувати знову.

Elago EarHook

Один з варіантів аксесуара, який стане незамінним помічником для захисту навушників, і при біговій роботі в спортзалі. У вушній раковині навушники закріплюються надійно. Єдиним нюансом є те, що потрібно запам'ятати положення навушників в отворі подушечки. В іншому випадку ви будете витрачати багато часу на пошук максимально зручного розташування. Також, як і попередній варіант, AirPods з додатковим захистом не поміщаються в кейс.  На вибір компанія пропонує колірну гамму з п'яти кольорів.
 
Потенційними покупцями стануть ті, хто часто бігає в парку або в спортзалі. Дійсно, при бігу навушники знаходяться в постійному русі разом з людським тілом. Через це AirPods дуже легко можуть випасти з вуха, а користувачі втрату не завжди помічають одразу.

Elago Strap

Одним з варіантів аксесуарів для захисту бездротових навушників також є Elago Strap. До  силіконового шнурка приємно торкатися, а на посадковому місці є вирізи з буквами L і R. При цьому отвори наскрізні, що дозволяє не закривати доступ до мікрофонів.
 
Скористатися таким аксесуарам можна людям, які намагаються перейти на використання бездротових навушників, але боятися їх втратити. Їм звичніше буде ходити з гарнітурою нового покоління і відчувати наявність шнурка, який підсвідомо нагадує їм про дротових навушників. Також вони незамінними при тривалих поїздках за кермом, адже навушники не випадуть при різкому повороті голови. Багато хто користується гарнітурою AirPods, але регулярно тримати навушник у вусі дуже незручно. Прибирати та доставити їх при дзвінку теж некомфортно, а якщо вони висять на шиї зі шнурком, то питання зручності буде вирішене.
 
В середньому такий аксесуар коштує недорого, і буває чотирьох кольорів.

Док станція

Компанія Apple розробила для AirPods дуже комфортний кейс. Його габарити не вдається повторити їх конкурентам. З одного боку, це дуже зручно, адже навушники можна носити в кейсі в кишені штанів або джинсів і ви завжди знаєте, де вони лежать. Однак є і проблема. Річ у тім, що вони дуже маленькі і їх важко знайти навіть в невеликій квартирі, коли в метушні ви не можете згадати, де саме ви залишили їх в останній раз.
Допомогти у розв'язання цієї проблеми зможуть док-станції, які можна розміщувати біля робочого столу або тумби поруч з ліжком. Головне завжди класти навушники саме до док-станції та тоді ви їх ніколи не втратите.
 

Spigen AirPods Stand

Цей варіант док-станції підходить лише для AirPods. Всередині потрібно прокласти Lightning, який купується додатково, а з нижньої частини є двосторонній скотч. Завдяки йому підставку можна закріпити на будь-якій поверхні.
 
Завдяки цьому аксесуару у вас з'явитися місце, де зберігаються і заражаються навушники. Конструкція виглядає надійною та акуратною. Якщо вам була цікава дана стаття тоді пропонуємо вам до перегляду чому не чути співрозмовника по телефону, та як вирішити цю ситуацію.
 

Ваша оцінка: