Я шукаю...

Чи варто довіряти додатку CoinKeeper?

Чи варто довіряти додатку CoinKeeper?

УВАГА!!! ДАНИЙ ДОДАТОК РОЗРОБЛЕНИЙ КРАЇНОЮ-ТЕРОРИСТОМ росією. ДАНИЙ ДОДАТОК МОЖЕ ЗБИРАТИ ТА ПЕРЕДАВАТИ ВАШІ ДАНІ ВОРОГУ. ВСТАНОВЛЮВАТИ ЙОГО НА СВІЙ ПРИСТРІЙ РЕДАКЦІЯ ICOOLA НЕ РЕКОМЕНДУЄ!

Дуже часто ми не розуміємо як трапляється така ситуація, що щомісячні витрати значно перевищують дохід. Всьому цьому є розумне пояснення і дуже часто воно пов’язане з необдуманим витрачанням коштів. Придбання непотрібних речей може займати від 10 до 30% всіх коштів. Саме тому варто почати займатися плануванням фінансів.

Допоможе у цьому всьому Айфон з встановленим додатком CoinKeeper.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Що таке CoinKeeper?

Коінкіпер – це зручний додаток, який з’явився ще в 2011 році. Сьогодні він доступний практично на всіх сучасних гаджетах в незалежності від оперативної системи. І на даний момент більше 200 тисяч осіб користуються його допомогою.

Користувач отримує наступні можливості:

 • прогнозувати витрати;
 • бачити аналітику по головним показникам;
 • створювати ліміти витрат;
 • бачити всі доходи та витрати на одному екрані;
 • можливість синхронізації інформації з всіма банківськими картами;
 • детально аналізувати все і витрачати значно менше.

Почати використовувати CoinKeeper може кожен. Нема потреби здавати тести, знати різницю між кредитом та дебетом та інше. Відразу після скачування можна його використовувати.

Варто зазначити, що додаток відразу поцікавиться про кількість коштів які саме зараз є у користувача. З точністю потрібно буде відповісти скільки є готівки, а також на банківському рахунку.

Коінкіпер програма для ведення бюджету покращена версія дає можливість:

 • Вести спільний бюджет на різних пристроях. Користуватися додатком може вся сім’я і при цьому є можливість синхронізації всіх даних.
 • Отримати розширену статистику. Відтепер аналізувати витрати буде ще легше. Користувачу будуть доступні графіки, діаграми і багато інших додаткових можливостей.
 • Наявність великої кількості категорій та під категорій. Користувач зможе додавати велику кількість витрат і доходів.
 • Створення періодів. З’явиться можливість створювати бюджет на тиждень або ж на будь-який інший період.
 • Нові оновлення та функції. Користувач регулярно буде отримувати нові оновлення які будуть супроводжуватися додатковими функціями.

Кому потрібен CoinKeeper програма для ведення бюджету

Всі фінансові операції сім’ї включаючи доходи та витрати будуть включені в один додаток. Користувач зможе постійно спостерігати аналіз показників і статистичні дані за необхідний період.

Детальна статистика покаже куди коштів йде найбільше, а також створить ідеальний бюджетний план.

Програма буде корисною кожному користувачу який планує заощадити та контролювати власні фінанси. Розробники додатку гарантують безпеку даних, тому користувачу немає за що хвилюватися. Вся інформація буде автоматично зберігатися в Коінкіпер. А захистити її можна за допомогою паролю.

В Про верії є можливість планування бюджету цілою сім’єю, тому особливо буде корисним додаток для великих родин.

Функції Коінкіпер

Серед основних функцій можна виділити:

 • витрати та доходи;
 • створення категорій доходів;
 • планування витрат на необхідний період;
 • можливість спільного доступу;
 • імпорт смс-повідомлень з банку;
 • аналітика;
 • імпорт кредитних операції;
 • досягання поставлених цілей.

Як користуватися Коінкіпер?

Додаток можливо встановити на:

 • смартфон;
 • планшет;
 • комп’ютер.

CoinKeeper програма яка доступна не лише на iOS, але й на Андроїд-пристрої, хоча обидві версії мають візуальні відмінності. Додаток безкоштовний, однак при оформленні платної підписки є можливість отримати додаткові можливості, про які вже було сказано вище.

Скачати додаток можна в App Store, а також на офіційному сайті розробника програми. Якщо було обрано другий варіант необхідно зареєструватися на сайті і обрати необхідну операційну систему після чого і відбудеться завантаження.

Як додавати доходи та витрати

В верхній частині екрану можна побачити кружечки синього кольору – це доходи. Саме тут потрібно вказати джерела з яких надходять кошти. Наприклад: заробітна плата, підробіток, соціальна допомога та будь-що інше.

Саме в цьому і полягає особливість даної програми, користувач має можливість додати багато видів доходів та витрат.

Рахунки – трішки нижче відразу після доходів можна помітити кружечки жовтого кольору, вони будуть відповідати за кредити та борги.

Витрати – це кружечки зеленого кольору. Вони будуть мати назву ту яку дасть їм користувач.

Як внести доходи та витрати

Для того щоб додати дохід потрібно синю монетку перенести на потрібний рахунок, а також не забути вказати суму. Для витрат все абсолютно так само, єдина відмінність – монетка жовтого кольору.

Всі категорії та під категорії можна розбивати на мітки. Наприклад розділ втрати на продукти можна деталізувати, наприклад: хліб, молоко, овочі, масло і так далі.

Для кожної категорії також можна для себе залишити коментар. Наприклад перекидаючи кошти з одного рахунку на інший можна вказати для чого саме це було зроблено.

Звіти

У програмі можуть бути відображені відразу 3 види звітів. А саме: щоденний, загальний і історія.

Для того щоб переглянути звітність необхідно:

 • Щоденний звіт. Прогорнути сторінку управо, або вліво і інформація буде відображена.
 • Загальний. Це загальний звіт який включає усі категорії. Для відкриття необхідно натиснути на значок фільтру. Користувач має можливість переглянути не просто статистику по всім міткам та категоріям, але й відобразити дані за конкретний період.
 • Історія. Саме тут можна побачити дохід за різні періоди у вигляді графіка або ж діаграми. З його допомогою можна побачити коли було отримано найбільше коштів.

Операції при розпізнанні смс

В додатку є можливість підключити розпізнавання всіх повідомлень з банку, таким чином при появі повідомлення додаток буде реагувати на це. У верхньому вікні екрану буде з’являтися кружечок з сумою і назвою рахунку. Однак користувач повинен самостійно перемістити витрати в необхідний підрозділ.

Якщо витрати були здійснені на один рахунок, то є можливість розбити це все на окремі мітки. Це здійснюється практично так само як і при окремому платежі. Необхідно просто ввести суму і зберегти її. А частина коштів яка залишилася все ще буде висіти у верхньому блоці.

Планування бюджету

Якщо часу на розробку всього самостійно немає, то після внесення всіх даних можна поставити автоматичний режим створення бюджету. Виходячи з суми доходів програма розрахує самостійно суму витрат на наступний місяць.

Проте є можливість всі категорії створювати вручну і виходячи вже з цього спланується власний бюджет.

Планування на наступний місяць починається з доходів. Так спланувавши їх, можна відразу переходити до планування витрат. По мірі заповнення категорій мітки почнуть набувати певного кольору.

Також у додатку є можливість створювати періодичні трансакції, наприклад оплата кредиту. Досить зручно те, що всі витрати будуть списуватися з балансу не на початку місяця, а перед запланованою датою. Таким чином будуть створювати відчуття банківської карти (Інтернет банкінг).

Налаштування CoinKeeper

Додаток зберігає всі дані самостійно, а також передбачена синхронізація під час бюджетування. Крім цього користувач має можливість встановити пароль у додатку, тому ніхто інший не зможе перегадати інформацію.

Можна відразу ж після першого входу у програму зазначити валюту, мову і встановити автоматичний бюджет. Також вручну встановлюється і дата з якої і буде починатися аналіз і створення бюджету.

Період бюджетування – категорія яка визначається користувачем. Є можливість планування витрат на місяць, день, тиждень і навіть рік.

В налаштуваннях буде можливість скасувати функції відображення щоденного звіту, а також звуки додатку. Тут створено все для зручності тому, користувач під себе може все налаштовувати.

Статистика

За допомогою CoinKeeper програми для ведення бюджету є можливість побачити всі витрати, а також постійно спостерігати за доходами. Статистичні дані подані тут у графіках та діаграмах. Дуже зручно аналізувати показники за допомогою кольорових схем.

Можна створити графік витрат за один день, або ж за місяць. Користувач самостійно задає період.

Додаток допоможе не лише візуалізувати всі дані, але й створити звіти по місяцях. А допоможуть у цьому фільтри та кольори які самостійно може обирати користувач.

Наявність платного доповнення

В додатку є можливість придбання додаткових можливостей. Однак для більшості користувачів цілком буде достатньо стандартної версії, та всіх основних можливостей CoinKeeper.

Тим не менш, за придбання підписки користувач отримує необмежену кількість витрат, а також інших можливостей яких немає в стандартній версії.

Головною особливість платної версії є те, що планувати бюджет можуть всі члени сім’ї. А особливо корисною функція буде для тих сімей які мають спільний бюджет. Додаток зможе синхронізувати інформацію по всіх пристроях і ним буде зручно користуватися кожному членові сім’ї.

Чому варто CoinKeeper програма для ведення бюджету завантажити на Айфон

CoinKeeper – унікальна програма яка допомагає багатьом користувачам в веденні сімейного бюджету. Особливо зручно спостерігати за тим куди витрачаються кошти, на основі переглянути деякі придбання і цим самим заощадити.

Серед основних переваг програми можна виділити:

 • оригінальний та досить простий інтерфейс, розібратися з яким може кожен;
 • повна відсутність реклами у додатку;
 • зручний спосіб управління фінансами;
 • всі потрібні функції доступні у безкоштовній версії.

Додаток дозволяє не просто контролювати бюджет, але й заощаджувати. Користувачі стверджують, що CoinKeeper допомагає досягати поставлених цілей, тому варто завантажити програму та встановити її на власний смартфон.

Ваша оцінка: