Я шукаю...

Компанія Apple прийняла рішення повністю перейти на відновлювані джерела енергії

Електроенергія від Apple

Стало відомо, про те, що компанія Apple розпочала шлях щодо переходу на відновлювані джерела електроенергії. Всі дата-центри, офіси, і фірмові магазини незабаром можуть перейти на зелену енергетику.

Проєкт створення енергетичного сховища стане одним з нових етапів у реалізації мети зробити роботу всіх постачальників безпечною і нейтральною вже до наступного десятиріччя. У березні компанія оголосила про те, що понад 110 партнерів по всьому світу вже готові перейти на використання сонячної енергії.

Енергія Apple

Прочитайте також: Apple подала до суду на колишнього співробітника.

За планами компанії приблизно 8 гігаватів електроенергії за останніми даними буде направлено до місцевих електричні мережі. Завдяки цьому вуглецеві викиди будуть значно скорочені.

Відомо, що компанія інвестує кошти в проєкт, які спрямовані на отримання електричної енергії поновлюваного типу з метою компенсації та розв'язання проблеми стосовно регулярного забруднення навколишнього середовища.

Віцепрезидент «яблучної» компанії з екологічних питань заявила, що до Apple приєднаються та інші компанії не тільки у сфері сучасних технологій з таких країн, як США, Китай, Німеччина та інші. Для того, щоб поліпшити ситуацію і в цілому життя людей, компанія готова співпрацювати з іншими організаціями, які мають подібні ідеї та готові в них інвестувати.

Рік тому керівництво Apple також заявило про те, що планує перевести всі свої офіси й підрозділи на сонячну енергію вже починаючи з 2024 року. І вже через рік вдалося залучити до даного питання велику кількість постачальників.

А не так давно з'явилася інформація про те, що в Apple на випуск зелених облігацій було виділено 4,7 мільйона доларів.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Що ще відомо про енергетичні проєкти

В Apple вже не перший рік працюють над розробкою для постачальників нових способів і інструментів, шляхом яких буде можливе досягнення поставленої мети, а саме забезпечити новими типами чистої енергії організацій та спільнот по всьому світу.

Дана політика активно проводиться і в європейських країнах. Так, наприклад, договір був укладений з компанією DSM Engineering Materials. Саме з її допомогою відбувається забезпечення електрикою нідерландських будинків.

Новий рівень відновлюваної енергетики

Варто врахувати, що деякі компанії після співпраці з Apple розширили свою діяльність із застосуванням поновлюваних джерел енергії.

Що стосується самої «яблучної» компанії, то вона в процесі співпраці надає не тільки необхідні інструменти, а й прагне поділитися власним досвідом. Відвідувачі можуть замовити необхідні ресурси й навчальні матеріали, які створюються з урахуванням специфіки країни.

Відомо, що подібна енергія є важкодоступною. І для того, щоб впоратися з цією проблемою був створений Фонд чистої енергії. Він дозволяє «яблучній» компанії, і її постачальникам інвестувати в зелену енергетику.

На даному етапі свого шляху компанія зможе отримати новий досвід, яким планує надалі ділитися, в тому числі стосовно інвестування в енергетичні сховища при чистих електростанціях.

Як Apple energy буде розвиватися далі

Відомо, що в Apple не просто готуються до реалізації проєкт, але вже почали будувати одне з найбільших енергетичних сховищ в США. В California Flats надали одну з передових технологій по зберіганню електроенергії, де можна буде купити заздалегідь 240 МВт-год. А цього буде цілком достатньо, щоб забезпечити електрикою на один день приблизно 7000 домогосподарств.

Розвиток енергетики Apple

Відомо, що сховище буде працювати разом зі вже зведеною сонячною енергетичною станцією, яка також була побудована «яблучної» компанією. І є дані, що вона вже забезпечує подібним джерелом енергії всі підрозділи, які знаходяться в Каліфорнії.

Багато країн світу розуміють, що вітер і сонце це найбільш ефективне джерело енергії, але на шляху до застосування в глобальних масштабах стоїть великий обсяг роботи й нестабільність її характеру. В Apple знайшли рішення - створити енергосховища. І при цьому компанія не збирається зупинятися і вже працює над створенням нових технологій, які будуть використані для накопичення енергії.

В Apple серйозно поставилися до відновлюваної енергії, тому вже існують енергосховища в Санта-Клара-Веллі.

Таким способом компанія не просто знижує рівень викиду вуглецю, а й заробляє великі гроші.

Вже є інформація про те, що в Купертіно спостерігається скорочення на 40% «вуглецевого сліду», але все це тільки початок. До 2030 року будуть розроблені нові інструменти й створені ергономічні електросховища.

Постачальники Apple поступово будуть переходити на поновлювані джерела енергії. Інформація про зобов'язання постачальників була опублікована відразу після звістки про проєкт «Зелені облігації».

Чого чекати до 2030 року

Минулого року компанія неодноразово вкладала значні кошти в утилізацію й інші екологічні ініціативи. Але, не завжди такі дії були позитивно оцінені користувачами. Наприклад, користувачі зовсім не зраділи звістці про те, що в коробці з Айфоном більше не буде зарядного пристрою. При цьому ціна в магазинах на новий гаджет не була знижена, як очікували фанати бренду. Свою позицію компанія пояснила турботою про навколишній світ.

Варто прочитати: Шкарпетки від Apple: новий патент на розумну техніку.

У Купертіно і раніше здійснювала дії, які на їхню думку повинні були поліпшити світ. Так у 2009 році повідомили про повну відмову від ртуті у своїх пристроях, від свинцю в склі з 2006 року, від миш'яку в склі дисплея у 2008 році.

Інші компанії також повідомляли про плани переходу на відновлювану енергію, але тільки в Apple активно приступили до реалізації даного проєкту.

Ваша оцінка: