Як поділився Куо у своєму посту в Твіттері, передбачувані продажі AirTag досягли приблизно 20 мільйонів у 2021 році та 35 мільйонів у 2023 році. Продаж AirTag неухильно зростав з моменту його випуску.

«Ймовірні продажі AirTag становлять приблизно 20 мільйонів одиниць у 2021 році та 35 мільйонів одиниць у 2023 році. Якщо продаж AirTag продовжить зростати, я вважаю, що Apple випустить 2-е покоління», — сказав Куо. Хоча AirTag повинен був допомогти користувачам відстежувати ключі, навушники, рюкзаки, багаж і т. д., було також кілька історій, коли люди використовували цей продукт для переслідування людей.

Кожен трекер надсилає сигнал Bluetooth, що дозволяє йому підключатися до інших пристроїв поблизу в мережі Apple Find My. Інформація про місцезнаходження з кожного трекера надсилається в iCloud, що призводить до того, що ви визначаєте його місцезнаходження за допомогою програми Find My на Mac, iPhone та iPad.

Apple може випустити AirTag другого покоління - icoola.ua - фото1

З моменту випуску AirTag рік тому Apple внесла кілька покращень за допомогою оновлення прошивки для вирішення деяких проблем. AirTag тепер видає звук швидше, якщо він знаходиться далеко від початкового власника, або навіть попереджає людину, що цей AirTag їй не належить. Apple навіть випустила програму для Android, щоб розширити можливості користувачів гаджета.

Не забудьте дізнатись також, що таке Блютуз та як виникла його назва!