Я шукаю...

Представлений електричний і вкрай раціональний Audi Q4 e-tron

Audi Q4 e-tron

У квітні компанія Audi порадувала автолюбителів ексклюзивною новинкою – електромобілем Q4 e-tron. Для виготовлення була використана платформа МЕВ від Volkswagen.

Варто відзначити, що торік презентувалися аналогічні моделі від Volkswagen і Skoda, які відрізняються дизайном і оснащенням, але при цьому силові установки однакові. Очікується, що продаж електрокарів в Європі почнеться в червні-липні, тому вже зараз можна ознайомитися з приблизними цінами та особливостями лінійки.

Додатково можете почитати про FIFA Mobile 21.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Основні характеристики

У нового автомобіля досить високі характеристики, серед яких стрімкий розгін і швидкість заряджання. Не можна сказати, що зовні він істотно відрізняється від вже чинних на ринку електромобілів, оскільки під час ознайомлення з лінійкою можна помітити суттєві подібності зі старшими кросоверами Audi e-tron, 2019 року випуску. Головна відмінність в такому випадку – зменшений розмір.

У ході розробки виробники поставили перед собою завдання завоювання активно висхідного сегмента з невеликими електричними SUV. Покращені габарити вивели автомобіль на високий конкурентний рівень, де він лише трохи поступається Tesla Model Y, що буде позиціюватися в тому ж класі.

Силову установку, яка забезпечує привід на всі колеса, представляють два електродвигуни, що видають близько 225 кВт. Автомобілю притаманний швидкий розгін і тривала робота без підзарядки.

Більш точні ціни будуть вказані в наступних розділах, але можна відзначити, що саме бюджетна пропозиція обійдеться автолюбителю від 45000 $, що зовсім недорого, враховуючи клас і характеристики новинки. Крім того, в перспективі можуть бути застосовані державні пільги, завдяки чому покупка обійдеться ще дешевше. Фахівці вважають, що ціна на цю модель доступна не просто так, адже платформа МЕВ починає використовуватися масово.

Інтер'єр та особливості

У ході огляду автомобіля можна помітити просторість і легкість його салону. У ньому досить багато місця, що забезпечує комфортне управління. Водій може вільно управляти панеллю приладів, яка розміщена навпроти його сидіння. Панель можна умовно розділити на дві області, які оснащені двома дисплеями. Вони також виступають як елемент дизайну.

Очікується, що коли електромобіль вийде в продаж, покупці зможуть вибрати незвичайну декоративну обшивку для панелі, для виготовлення якої використовується інноваційна технічна тканина з перероблених матеріалів. Окремо вбудована горизонтальна панель містить перемикач, за допомогою якого водій зможе вибрати необхідні передачі для пересування.

За основу для оббивки сидінь був узятий штучний поліестер. Таке рішення допомагає зберегти екологію та переробити сміття з користю. В такому випадку використовуються пластмасові пляшки. Поки що точно відомо, що такі салони будуть у спортивних моделей. Безшовна сенсорна поверхня на кермовому колесі стала досить помітною відмінністю від аналогічних моделей і здивувала всіх присутніх на презентації. З її допомогою виконується керування цифровою комбінацією приладів.

Центральний сенсорний дисплей MMI передбачений для управління інформативно-розважальною системою та навігацією. Велика діагональ і чіткість зображення забезпечують комфортну взаємодію. У третього робочого інтерфейсу не менш важливе завдання, від нього залежить якість голосового управління.

Додаткові можливості

Якщо під час оформлення покупки водій буде зацікавлений в додатковому оснащенні, в автомобіль вмонтують ще одну новинку – проєкційний дисплей, що відбиває доповнену реальність. До нього надходить різна інформація від допоміжних систем і символів навігації, яка буде проєктуватися в реальному світі. Любителі нових технологій точно оцінять таку можливість.

Графіка формується в одне велике зображення на відстані 10 метрів від водія, що дозволяє розглянути всі деталі. Це досить незвичайне і захопливе видовище, особливо для тих, хто раніше не був знайомий з подібними функціями.

Ще є цікаві факти про PUBG.

Повністю цифровий пристрій

Audi Q4 e-tron відрізняється повністю цифровим призначеним для користувача інтерфейсом, що дуже зручно під час експлуатації. Для поділу інформативно-розважального пакета були обрані три рівні: стандартний, поліпшений і Pro. Кожен рівень конфігурації відрізняється різними функціями, серед яких дисплей доповненої реальності та віртуальна кабіна. Раніше вони не були представлені компанією в інших моделях.

Пакети додаткових рівнів пропонують зв'язок з онлайн-сервісами. Так, водій може скористатися інтелектуальним планувальником маршрутів, який допоможе розрахувати відстань і вибрати оптимальний маршрут до заданої точки призначення. Також автолюбителів порадує оновлена аудіосистема, якій, крім якісного та чіткого звуку, властиво впровадження нових технологій та стильний дизайн, що доповнює салон автомобіля.

Підвіска: особливості

Завдяки високовольтній батареї здійснюється забезпечення низького центру та розподілу ваги. Система, яка відповідає за привід, тісно пов'язана з системою, яка регулює підвіску, завдяки чому забезпечується безпечне та комфортне водіння.

Всі модельні ряди будуть оснащені підвісками з регулювальними амортизаторами, що дозволяють здійснювати їзду по нерівному дорожньому покриттю без істотних змін для водія.

Великі та пружні колеса вбудовані з аеродинамічними конструкціями. Вони виконані в закритому дизайні, що вдало доповнює образ автомобіля.

Прогнозовані ціни

Поки що важко сказати точні цифри, але фахівці вже підрахували орієнтовну вартість автомобілів в різній комплектації:

  • Audi Q4 35 e-tron – 42000 євро;
  • Sportback + 2000 євро до початкової вартості;
  • спеціальна комплектація + 6200 євро.

Це бюджетна пропозиція, якщо враховувати підвищені характеристики моделі.

Ваша оцінка: