Я шукаю...

Як змінити браузер за замовчуванням в iPhone та iPad?

Налаштування браузера

Safari є класичним браузером Apple, який є складовою частиною операційних систем macOS та iOS. Розроблений Safari американською корпорацією Apple, та, окрім того, що є частиною оригінальної операційної системи яблучної корпорації, є незмінною її частиною, й використовується цей браузер за замовчуванням.

Та все ж Apple пішла на зустріч користувачам, які відчувають потребу персоналізувати свій мобільний гаджет, змінивши й браузер за замовчуванням. Змінити Safari на будь-який інший браузер в iPhone чи iPad дуже просто, головне знати алгоритм. Поїхали!

Ще радимо почитати про статистику продажу iPhone 12.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Якщо не Safari, то Google Chrome

Попри те, що Apple є досить консервативною щодо зміни інтерфейсу, звуку телефона під час підключення зарядки чи браузера, все ж системні зміни та модифікації навіть в операційній системі iOS чи macOS є реальністю. Насправді деякі користувачі цінують цей консервативний підхід до змін, який є прийнятним в Apple, у той час, як досить багато поціновувачів продукції яблучної корпорації придивляються до можливостей операційної системи Samsung та Meizu. 

Як послаблюють карантин у багатьох країнах світу, так і Apple вирішила переглянути свою позицію щодо зміни того ж браузера. Це пов'язано з запуском нової операційної системи iOS 14, iPadOS 14 та їх новіших версій. Однією з переваг переходу на нову операційну систему є можливість змінити браузер за замовчуванням. Ба більше, є можливість ще є змінити адрес персональної пошти. 

Звісно, скоріш за все, рішення про зміну браузера за замовчуванням було непростим для розробників Apple. Браузер, який буде використовуватись за замовчуванням в iOS 14 та iPadOS 14, буде відкривати посилання у будь-якій точці операційної системи. Раніше можна було використовувати лишень Safari. Першим браузером, який з'явився в мобільних пристроях американської корпорації, став Google Chrome. Завдяки збільшенню кількості браузерів розробникам Apple стане складніше гарантувати безпеку пристрою, адже у випадку використання Safari у якості браузера за замовчуванням все-таки йдеться про високий рівень безпеки на пристроях Apple.

Вибір впав на Google Chrome, адже цей браузер є одним з найпопулярніших браузерів у всьому світі. Тому користувачі Apple, що традиційно використовують Google Chrome, зможуть повною мірою оцінити переваги його користування вже на власному пристрої, а не корпоративному гаджеті в офісі.

Оновити ПЗ до версії iOS 14.5

Щоб здійснити перехід на інший браузер в iPhone чи iPad, все-таки потрібно оновити операційну систему до найновішої версії. Алгоритм оновлення операційної системи є простим та не потребує багато часу. 

Для оновлення операційної системи до версії iOS 14.5 потрібно зайти в Параметри телефону та знайти вкладку під назвою Загальні. Після цього потрібно натиснути на кнопку Про пристрій. Вкладка, яка відкривається на дисплеї мобільного пристрою, надає доступ до інформації щодо того, яка версія операційної системи є актуальною. Деякі користувачі все ще користувався версією програмного забезпечення (ПЗ) під номером 14.3 або ж 14.4. 

Переглянувши версію операційної системи, потрібно повернутись до вкладки Загальні, та перейти до вкладки Оновити ПЗ, якщо ще не встановлена версія iOS 14.5. Процес оновлення операційної системи займає всього лиш кілька хвилин. Можна змінити положення важелю, та перемістити його у положення Автооновлення, щоб нова версія операційної системи оновлювалась автоматично на пристрої користувача.  

Також є цікава інформація про Mi 11.

Змінити браузер за замовчування на Google Chrome

Щоб перейти на Google Chrome, потрібно завантажити браузер на домашній екран з App Store. Після того, як процес завантаження завершився, та на домашньому екрані з'явився значок Google Chrome, можна перейти до встановлення нового браузера за замовчуванням. 

Користувачу потрібно повернутись у вкладку Параметри. У нижній частині екрану знаходиться посилання на Chrome, тому натискаємо на Google Chrome та переходимо у вкладку для зміни налаштувань. У вкладці Chrome є інформація про те, що поки що використовується програма Safari у якості браузера за замовчуванням. Переходимо у вкладку Програма браузера за замовчуванням, що вибрати між двох браузерів — Google Chrome та Safari. Підтвердженням ефективного переходу на новий браузер стане прапорець голубого кольору, який з'явиться напроти активного браузера. 

Apple з Safari з 2003 року

Історія Safari починається з того моменту, як американська корпорація приймає рішення не продовжувати контракт з компанією Microsoft у 2003 році. Щоб стати першим на ринку, деколи потрібно приймати досить жорстку позицію щодо співпраці з конкурентами. Тому Apple відмовляється від браузера Internet Explorer та починає розробку власного з унікальними закладками та іконками. 

Розробка нового браузера трималась досить довгий час у секреті, якомога далі від зацікавлених очей. Та поціновувачі продукції Apple, які слідкують за кадровими та системними змінами, помітили, що у 2003 році до команди Apple приєднався Дейв Хат (Dave Hyatt). Хат є досить відомою особистістю серед розробників. Ба більше, його можна назвати навіть легендарною особистістю, тому поява у команді Apple його імена знаменувала початок нової ери для американської компанії. За плечима хата розробка Mozilla, тому й багато користувачів задумалось про запуск Apple власного браузера.

Розробка Safari трималась у строгій таємниці через те, що Стів Джобс збирався представити новий браузер, та прикувати увагу мільйони користувачів у всьому світі до нового проєкту. Бета-версію Safari для Mac OS X все ж презентували на конференції Macworld e 2003 році, й це зірвало всі чарти. 

Спершу браузер назвали Alexander, що було чорновим варіантом назви браузера американської корпорації. Саме у період тестування браузер проходив за такою назвою. Згодом було прийнято рішення змінити назву, й був запропонований варіант Freedom, як один з можливих. Freedom не затвердили через пряму асоціацію з серію жіночих засобів гігієни, що були популярними на території США. Перш за все, Apple є американським брендом, тому таку назву не затвердили. Назва Safari з'явилася відразу за Freedom, й саме Safari сподобалась й Стіву Джобсу.

Ваша оцінка: