Я шукаю...

Особливості застосування автообновления на iOS: чи варто використовувати

Автоматичне оновлення iOS

Кожен користувач чудово знає, що будь-які оновлення - це фундамент якісного розвитку кожної платформи. Завдяки їм можливості будь-якої платформи значно розширюються, розв'язуються всі проблеми. А найголовніше - значно спрощуються виконання більшості завдань поставлених користувачем.

Багато хто вважає, якщо оновлення мають не системний характер, а всього лише стосуються додатка, вони не приносять користі. Тільки це зовсім не так, update завжди дуже важливий і цінний. У разі, коли користувач iOS не мав вільного доступу до App Store і софту, який там розміщений, їх би точно не втримали регулярні оновлення.

Найцікавіше питання: чому більшість користувачів ніяк не хочуть, щоб програми могли якісно працювати самостійно, в актуальному і добре робочому стані?

Автооновлення додатків вважається спірною функцією. Є досить багато користувачів, які взагалі не можуть без них жити. А деякі вважають за краще просто відключити її на пристроях моментально, як тільки відбулася активація. Якщо позицію перших можна зрозуміти - вони просто не хочуть зайвих проблем з процедурою оновлень.

Та друга група свою відмову від автооновлення пояснює відразу в декількох досить цікавих версіях. Одні турбуються, що занадто швидко буде витрачатися трафік. Інші вважають, що таким чином дуже швидко закінчується заряд. Третя хочуть спокійно відмовлятися від будь-яких оновлень. Наше головне завдання розібратися, чи має все це хоч якийсь сенс.

Також рекомендуємо почитати про новий APPLE ICAR.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Як правильно вимикати автооновлення

Спершу слід розібратися, як правильно відключити автооновлення додатків:

  1. Знайти на своєму пристрої відділ «Налаштування»;
  2. У переліку вкладок, що знаходяться в доступі, вибрати App Store;
  3. У вікні, яке згодом відкривається, знайти «Автоматичні завантаження»;
  4. Привести в активацію функцію «Оновлення ПЗ».
  5. iPhone просто прибере аналоги App Store, а не самі оновлення які в них відбуваються.

Більшість користувачів спочатку вважають за краще не користуватися автооновленням. Просто вони думають, що iPhone буде постійно перевіряти наявність update і таким чином повністю використовувати весь заряд батареї.

Звичайно в інтернеті дуже багато різноманітних рекомендацій, щодо скорочення споживання енергії в пристрої, буквально в кожній з них є ряд рекомендацій щодо відмови від автооновлення, тільки все це маячня.

Економія енерговитратності на iPhone

Всі прекрасно знають, що iOS - це дуже енергоефективна платформа. Фірма Apple з самого початку змогли влаштувати кожен процес iPhone, таким чином, щоб він не витрачав занадто багато ресурсів батареї ніж очікує користувач.

З цієї причини компанія Apple радить не виводити додатки з режиму виконання більшість завдань, аргументуючи це тим, що на це необхідно використовувати набагато більше енергії, ніж додаток використовує працюючи у фоновому режимі.

Один з активних користувачів вирішив провести експеримент і зрозуміти чи будуть відмінності під час автономної роботи пристрою з активованим та відключеним автооновленням додатків. І він зрозумів, що відмінностей немає взагалі. Після того, як функція була активована, пристрій спокійно працював рівно стільки ж, скільки й до.

Вимкнути автооновлення по LTE

Якщо чесно, вираз про витрату трафіку звучить ну дуже вже смішно. В iOS існує механізм, що дозволяє прибрати автооновлення в разі включення мобільного.

Для цього слід:

  1. Перейти в «Налаштування»;
  2. Потім пройти вниз і зайти в App Store;
  3. У вікні вибрати «Стільникові дані»;
  4. Вимкнути режим «Автоматичні завантаження».

Після цього додатка взагалі не будуть виробляти автоматичні оновлення, якщо людина не має доступу до бездротової мережі, а увімкнула мобільний інтернет.

Чи потрібні оновлення програми на iOS

Найпростіше пояснення, чому користувачі так активно відмовляються від будь-яких автооновлення, полягає в тому, що вони просто переживають, що будь-які зміни будуть здійснюватися вже самостійно. Як приклад, що розробник стане вимагати плату за установку оновлень, збільшить ціну, переведе додаток на іншу модель, просто прибере деякі функції, які були важливі користувачеві. Але навіть такі доводи нічого не значать.

У разі якщо розробник збільшить ціну за підписку, збільшена ціна просто розраховується на новачків, а старі залишаться при старій ціні. По друге, якщо розробник все-таки хоче прибрати або змінити деякі функції, то ви абсолютно нічого не виграєте.

Оголосивши так званий бойкот, ви просто залишитеся без доступу до майбутніх змін. Навіть певної частини вже не мають доступу, оскільки iOS взагалі не оновлюється фрагментами. Також стежити за збоями в додатку ви скоріше за все більше не зможете. Оскільки всього програм на пристрої може бути встановлено величезну кількість.

Додатково можна подивитися статтю про LIDAR SCANNER.

Тому можна зробити висновок, що iOS автоматично підтримує кожен додаток в сучасному стані, виконує всі оновлення в той час, коли користувач не використовує пристрій. Автооновлення в даній системі зроблені таким чином, що користувач може не переживати - будь-яке оновлення відбудеться тільки з користю для подальшого використання додатків.

Так що не бійтеся оновлення. Вони можуть привести тільки до кращого, а найважливіше ви завжди будете в курсі будь-яких оновлень, які відбуваються на вашому пристрої. Саме вони допоможуть йому працювати дуже якісно, без перебоїв. Оновлення дуже важливі для будь-якої програми, тому не бійтеся і встановлюйте їх спокійно.

Ваша оцінка: