Я шукаю...

Microsoft хоче до 2030 року зробити своє виробництво безвідходним

Microsoft за захист навколишнього середовища

Microsoft та National Geographic стали партнерами в розробці унікального штучного інтелекту для захисту навколишнього середовища. Розробники працюють над варіантами розв'язання проблеми, пов’язаної зі зміною клімату, забрудненням водойм та вимиранням рідкісних видів тварин, рослин. Компанії надають дослідникам необхідну фінансову підтримку, доступ до хмарних інструментів та розробок штучного інтелекту. Планетарний комп’ютер надає вченим, фахівцям з охорони природи, організаціям та державам можливість швидкого доступу до інформації про стан планети.

Штучний інтелект від Microsoft  для захисту навколишнього середовища

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Що таке безвідходне виробництво

Технології виробництва без створення промислових відходів – це основний на сьогодні важіль, що економить ресурси планети та дозволяє піклуватись про збереження стабільної екологічної ситуації на планеті.

Питання більш раціонального та ефективного використання природних ресурсів зводиться до впровадження спеціальних енергозберігаючих технологій, які:

  • забезпечують раціональне використання ресурсів;
  • дозволяють дотримуватись принципів безвідходності;
  • допомагають підвищити ефективність промислових та непромислових підприємств;
  • вирішують багато питань, пов’язаних зі станом екологічної ситуації у світі.

Звісно, повна безвідходність майже неможлива, але до неї треба прагнути, що і роблять спеціалісти компанії «Майкрософт».

Microsoft переходить на безвідходне виробництво

Microsoft перейде на безвідходне виробництво

Microsoft скоротила свої вуглецеві викиди на 6 % за рік та планує зробити своє виробництво безвідходним. Компанія збирається створити «Центри циркуляції», що дозволять повторно раціонально використовувати або переробляти 90 % своїх виробничих відходів. Це дозволить відмовитись від послуг інших компаній, але знайти можливості для співпраці з іншими підприємствами, які підтримують та просувають еко-ідеї. План Microsoft та екологія включає створення фонду Climate Innovation Fund, який за наступні роки інвестує 1 млрд $ в технології видалення вуглецю та очищення повітря.

Найдорожчою сировиною для перероблення стануть сервери. Їх роками використовують в центрах обробки інформації компанії Microsoft. Саме це стане першим кроком на шляху до дотримання світових екологічних стандартів, допоможе заснувати та розпочати нову еру, пов’язану з усвідомленим споживанням.

Починаючи з 2019 року співробітниками компанії було відправлено на сміттєзвалище більше, ніж три тони сміття, яке містило техніку. Протягом наступного десятиліття керівництво планує виправити свої помилки та розробити ефективну стратегію, яка дозволила б звести нанівець жахливий показник засмічення.

Microsoft  за усвідомлене споживання

Такі плани щодо відходів виробництва є частиною загальної мети, пов’язаної з екологією, – повністю припинити викидати вуглець в повітря, на 100 %. Як запевняють представники корпорації, вони будуть намагатись зробити все можливе, щоб уповільнити процеси глобального потепління, максимально запобігти кліматичним змінам, що наразі відбуваються на нашій планеті.

До 2030 року компанія планує стати повністю незалежною від невідновлюваних джерел енергії, також у повному складі перейти в статус «вуглецево-негативної» корпорації. Крім цього, керівництво запевняє, що їхня компанія нейтралізує весь негативний вплив та шкоду для екології, яка була нанесена за всі роки існування «Майкрософт».

Ремонт техніки замість утилізації

Для корпорації «Майкрософт» шкода для навколишнього середовища є питанням, яке потрібно негайно вирішувати. Компанія намагається на власному прикладі донести до клієнтів та користувачів, що необхідно змінювати свої погляди на навколишнє середовище, починати турбуватися про планету, задумуватись над щоденними викидами, які попадають в атмосферу.

Наразі спеціалісти активно працюють над проблемою електронних викидів. Ідеться про техніку, яку люди найчастіше викидають та яка забруднює природне середовище ледь не найбільше. Серед таких приладів:

  • мобільні телефони;
  • побутова електроніка;
  • комп’ютери;
  • інші технічні пристрої.

Звалища електронної техніки

Спеціалісти в області переробки відходів наполягають на праві на ремонт будь-якого технічного обладнання. Звісно, деяка техніка не піддається ремонту, тому еко-активісти закликають компанії зменшити частку таких деталей, щоб техніку можна було ремонтувати, а зламані запчастини віддавати на переробку. Згідно з умовами, технологічні компанії повинні надавати споживачам повну інформацію щодо продукту, що дозволить їм самостійно ремонтувати гаджети або звертатись за допомогою в найближчі сертифіковані сервісні центри.

Також читайте: Чому не можна викидати зламаний смартфон на смітник?

«Майкрософт» прагне збільшити здатність своїх пристроїв до повторного ремонту та збалансувати це з іншими аспектами виробництва: безпека, довговічність та надійність.

Ваша оцінка: