Я шукаю...

ТОП функцій Айфон

Функції iPhone

Хочете дізнатись ТОП функцій Айфон? Читайте далі.  Айфон - один з кращих у світі телефонів. За своїми технічними характеристиками йому немає рівних. Давайте подивимося, завдяки яким інноваціям він випереджає конкурентів.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Надшвидкісна обробка інформації

На Айфон встановлюються найпотужніші процесори. Наприклад, чип А 13, який з'явився на 11 моделі, здатний за секунду проводити до 1 трильйона операцій.

Новий чіп А 12, який використовується на 12 моделі, відрізняється ще більшою потужністю.  Він швидше за інших чіпів на 50%, з його допомогою машинне навчання прискорюється на 70%, а Neural Engine на 80%. Чіпсет економить заряд батареї, покращує графіку.

Найпотужніший графічний процесор

Аррle пропонує і найшвидший графічний процесор - GPU. Він на 20% конкурентів.

Супер камера

В останніх моделях ми бачимо камеру на 12 МП. Тут є кілька режимів зйомки, автоматичний фокус, режим зйомки в темний час доби.

Надширококутна камера

Ширококутна камера iPhone

Використовується для панорамного фото. Кут її захоплення в 120 градусів. Діафрагма 2.4. Доступна функція масштабування знімка. Нова камера дозволяє робити панорамні знімки, які істотно відрізняються від того, що ми звикли бачити раніше.

Режим нічної зйомки

Дозволяє робити реалістичні фото в темний час доби. Спрацьовує автоматично, не використовує спалах. Програмне забезпечення покращує якість знімків: вирівнює баланс кольорів, видаляє розмитість, покращує деталізацію фото, усуває шуми. Якщо раніше на Айфон якість нічних знімків залишала бажати кращого, то тепер цей недолік усунуто. З'явилася можливість знімати в нічний час в портретному режимі, а, також, на камеру для селфі.

Камера для Селфі на 12 МП

Це один з небагатьох телефонів, де фронтальна камера не поступається основній.  Її розширення 12 МП. Діафрагма 2.2.

Сповільнена зйомка

Дозволяє знімати оригінальне відео в незвичному форматі. Частота кадрів до 120 в секунду.

Запис відео в форматі 4К

Це найкращий формат відеозапису. Швидкість запису можна регулювати від 24 до 60 кадрів в секунду.

Деталізація знімків

Чіткість знімків на камеру iPhone

Телефон робить 4 основних і 4 додаткових знімка ще до натискання затвора. При натисканні створюється один цілісний знімок з високим ступенем деталізації.

Серед додаткових функцій камери відзначимо лідар, також його можна використовувати для створення додаткової реальності.

Режим макрозйомки

Призначений для зйомки того, що раніше було практично недоступно для фотооб'єктива, наприклад, краплі роси, голки на деревах і ін. дрібних об'єктів.

Технологія об'ємного звуку

Використовується технологія об'ємного звучання. Реалістично відтворює звуки з високим ступенем деталізації.

Ідентифікатор особи

Айфон - один з перших телефонів, який почав впізнавати своїх власників по обличчю. Тут один з найшвидших ідентифікаторів особи, він працює на третину швидше ніж у більшості конкурентів. Ставити телефон безпосередньо навпроти особи тепер теж не обов'язково. У Айфон 12 - датчик впізнає власника навіть в сонцезахисних окулярах.

Дактилоскопічний датчик

Хоч в останніх моделях він відсутній, але в більш ранніх версіях він є. Це простий і зручний спосіб розблокувати телефон за допомогою відбитка пальця.

Час автономної роботи

Збільшений час перегляду відео на iPhone

Для телефону одним з найважливіших критеріїв є час автономної роботи. Аррle вдалося домогтися чудових результатів. Останні моделі дозволяють переглядати відео протягом 17 годин без перерви.

Швидка зарядка

Замість 5 ватної зарядки, можна вибрати 18 ватна пристрій. З його допомогою зарядити телефон з нуля до 50% можна буде за півгодини.

Безпровідна зарядка

Вона називається MagSafe. За допомогою магніту кріпиться до задньої стінки смартфона, займає мінімум місця. Тепер дроти не потрібні. Вона більш довговічна, адже не секрет, що віконце для зарядки, одне з найслабших місць телефону, яке першим виходить з ладу. Та й зарядний кабель часто ламається. З бездротовою зарядкою вдасться уникнути всіх цих недоліків. Чохол магніту підходить для зберігання пластикових карт та ін.

Міцний корпус

Корпус Айфон виготовляється зі спеціального сплаву алюмінію, що оберігає телефон від випадкових ушкоджень. Остання версія телефону - Iphone 12 PRO отримала ще більш міцний корпус - зі сталі.

Керамічний щиток

iPhone захищений керамічним щитком

Забезпечує додатковий захист фронтальній поверхні смартфону від пошкоджень.

Надміцне скло

Надміцне скло, виготовлене за особливим рецептом, залишається цілим навіть після випадкових падінь. Скло щільно прилягає до корпусу, що не дає волозі проникнути всередину. На дисплеї з'явилося нанокерамічне покриття, що збільшило міцність в 4 рази.

Функція TrueTone

Це технологія, яка змінює теплопередачу екрану в залежності від освітлення. Основне завдання TrueTone - комфортне зображення.

Стійкість до вологи

Ми не знаємо, що власники Айфон роблять зі своїми телефонами, але кожне нове покоління стає все більш і більш стійке до дії вологи. Наприклад, Айфон 11 отримав індекс вологозахисту IP68. Це означає, що телефон може до півгодини перебувати під водою, на глибині до двох метрів. При цьому волога не просочиться всередину.

Аудіозум

Аудіозум iPhone

Ця функція доступна в панорамної камері. При зміні масштабу відео, автоматично буде змінюватися й інтенсивність звучання.

Система шумозаглушення

Телефон добре розпізнає голос власника, заглушаючи інші звуки. Це дозволяє позбутися від шумів і передати чисте звучання.

Швидке завантаження даних

Останні моделі телефонів від Аррle забезпечують найшвидше бездротове завантаження інформації. Для цього тут реалізований новий стандарт підключення до мережі Wi-Fi 6. Інші стандарти зв'язку: Bluetooth 5.0, NFC і Ultra Wideband. У деяких країнах підтримується 5G.

Система перенесення даних

Для того, щоб перенести інформацію зі старого Айфону на новий, досить відкрити спеціальний додаток, покласти два смартфони поруч і виконати інструкції.

Подібним чином можна перенести інформацію і з Андроїд-пристрою на Айфон.

Зручне перенесення даних на iPhone

Як бачите, Айфон дає своїм власникам квиток в клуб високих технологій. Ми цінуємо телефони компанії Аррle за високу працездатність, надійність, якість.

Ваша оцінка: