Я шукаю...

Редактор Canva на iPhone: створення сучасних дизайнів у смартфоні

Canva на iPhone

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Canva – що це за додаток і для чого він потрібен

Додаток Canva – це доволі популярний безплатний редактор, що слугує для створення логотипів, презентацій, візитівок та інших дизайнів на iPhone. Цільова аудиторія програми варіюється від звичайних школярів та студентів до маркетологів та дизайнерів. Застосунок має хороший попит, оскільки тут користувачам не доводиться по кілька годин розбиратися з налаштуванням.

У Канві макети з графічним дизайном може створити будь-хто. Доволі простий інтерфейс дозволяє швидко розібратися з функціоналом програми та створити власну графіку. Однією зі значних переваг додатку є доступність, адже він безплатний і працює як на ПК, так і на смартфонах. Оскільки вам не доведеться платити за експлуатацію базових опцій програми, ви зможете створити унікальний продукт, не витративши ні копійки. Деякі блогери використовують цей застосунок для створення неповторних історій або публікацій в соціальних мережах. Таке оформлення допомагає дотримуватися єдиного стилю у веденні власного акаунту.

 Canva – безплатний графічний редактор для iPhone

Canva як графічний редактор має доволі широке поле для створення нових проєктів. Загалом програма безплатна, проте деякі опції можна придбати за додаткову плату.

Canva на iPhone

У базовій версії можна:

 • редагувати фотографії, користуватися фільтрами, міняти розмір фото
 • обирати шаблони для дизайнів, якщо вам не вдається придумати щось своє
 • шукати фотографії в стоковій бібліотеці
 • створювати дизайни за допомогою картинок з галереї
 • завантаження у форматі JPG, PDF, PNG
 • редагування проєктів у режимі реального часу; робота з колегами у будь-якій точці світу
 • прив’язати програму до облікових записів у соціальних мережах та користуватися опцією планування публікацій
 • надсилати презентації за допомогою посилання

Як користуватися Канвою?

Люди, які вперше чують про Канву цікавляться як саме нею потрібно користуватися. Зазвичай на освоєння популярних програм на кшталт Adobe Photoshop йде кілька днів, тому незнайомі платформи викликають у користувачів багато запитань. На відміну від цього сервісу, Канвою дуже легко користуватися. Функціонал додатку є не таким широким, як у Фотошопу, проте тут так само можна працювати з графікою й оформлювати публікації для соціальних мереж. Попри відсутність роботи з окремими шарами зображення, навіть новачок може створити:

 • Флаєр
 • Брошуру
 • Резюме
 • Логотип
 • Презентацію
 • Стильну публікацію в соціальній мережі
 • Постер
 • Плакат
 • Листівку
 • Візитівку

Canva на iPhone

Читайте також: Додатки для творчих особистостей на iPhone. Програми, які допоможуть не вигорати

Реєстрація. Для початку роботи потрібно зареєструватися в програмі. Це займає буквально кілька хвилин. Усе що потрібно для створення облікового запису – електронна адреса або акаунт у Facebook чи Google. Якщо ви не володієте англійською, мову сервісу можна змінити у налаштуваннях. На платформі є авторські гайди, які допоможуть новачкам розібратися з функціоналом. На жаль, усі матеріали надані англійською мовою. Проте завдяки зрозумілому інтерфейсу можна самотужки розібратися в основних принципах роботи Канви.

Початок роботи. Для створення власного проєкту на платформі варто натиснути велику зелену кнопку «Створити дизайн». Після цього відкриється робоче поле, у якому можна як обрати готовий шаблон, так і створити щось з нуля. Усі елементи підлягають редагуванню, тому ви можете міняти фон, текст, картинки та шрифти. У спеціальному розділі з фігурами знаходяться елементи, які роблять макети візуально привабливішими. Лінії, геометричні фігури, стікери та інше – усе це можна знайти, ввівши ключові слова в пошукову стрічку Canva. Картинки редагуються на будь-який смак. Їх можна відзеркалювати, копіювати, міняти їхню насиченість та прозорість, а також додавати фільтри. Фон, так само як інші деталі, можна обрати з каталогу або завантажити з пристрою.

Canva на iPhone

Варто згадати про платні можливості Canva for Work. Ця версія є платною і підійде тим, хто хотів би розблокувати весь інструментарій платформи. Більшість користувачів залишаються задоволеними й безплатною версією, проте про платні можливості теж варто розказати. Серед них:

 • збереження елементів корпоративного стилю у спеціальному розділі
 • створення та спільне редагування корпоративних проєктів
 • зміна розміру робочої області для створення макетів різної величини
 • окремі теки для збереження дизайнів та елементів

Це базові платні можливості, проте для створення оригінальних макетів вистачить і безплатного функціонала.

Завершальний етап. Після редагування усіх частин проєкту, його потрібно зберегти. Це можна зробити у форматі PDF, PNG та JPG. Також доступне збереження в галереї на випадок, якщо в майбутньому вам потрібно буде відредагувати макет.

Переваги додатку Canva

Безумовною перевагою додатку Canva є простий інтерфейс та легкість використання. Ця програма розрахована на людей, які не мають ніякого стосунку до професійного дизайну та оформлення сторінок. Також вона підходить тим, у кого ведення соціальних мереж – це хобі, а не постійне заняття.

Canva на iPhone

Звісно, програма є далекою від професійних редакторів та Фотошопу, адже намалювати проєкт з нуля у вас не вийде. Проте натомість ви можете використати будь-який фільтр, створити колаж, логотип, візитівку або презентацію. Дизайн створюється доволі просто, оскільки розроблення проєктів схоже на конструктор. Усе, що потрібно зробити – перетягнути потрібні вам елементи у робоче поле. Перш за все варто розібратися з шаблонами, шрифтами, елементами та іншими опціями, що пропонує додаток. Усі вони розміщені на окремих вкладках, тому пошук не займе багато часу.

Також варто виділити широкий функціонал Канви. Попри те, що програма безплатна, вона містить багато опцій. Звісно, у преміумверсії є набагато більше інструментів, проте й у базовій версії можна створити якісний продукт. Шаблони в Канві створені не звичайними користувачами, а професіоналами у сфері дизайну.

Робота в Canva: онлайн-режим

Ще одна з переваг програми Canva – можливість працювати в онлайн-режимі. Посилання є хорошою заміною звичайних презентацій в PowerPoint. З його допомогою також можна працювати разом з іншою людиною в режимі реального часу.

Canva на iPhone

 Робота в онлайн-режимі дозволяє швидко перемикатися між різними пристроями. Усі чорнові варіанти зображень автоматично синхронізуються з потрібними девайсами. Працювати із застосунком можна як на iMac чи iPad, так і на iPhone, адже програма не прив’язує вас до конкретного гаджета.

З Канвою вам не потрібно завантажувати багато сторонніх додатків. Вона містить всі функції, необхідні для створення публікації в Instagram чи іншій мережі.

Canva для презентацій

Наступна річ, на яку варто звернути увагу в Canva – можливість для створення якісних презентацій. Під час захисту чи промови важливо подбати не тільки про те, що аудиторія буде бачити. Хороший візуал також є дуже важливим, тому презентація – те, що може допомогти вашому виступу. Звісно, ви можете використати софт від Microsoft і створити презентацію в PowerPoint. Проте Канва має більший та сучасніший інструментарій, який допоможе здивувати вашу аудиторію. Конструктором для презентацій доволі легко користуватися. Не потрібно завантажувати сторонні програми, тому що все необхідне вже є в додатку. Інтерактивність застосунку дозволяє створити презентацію з унікальним оформленням. Для додавання будь-якого елементу до вашого слайд-шоу потрібно просто його перетягнути на робоче поле. Також для створення презентацій є цілий каталог з професійними шаблонами. Тут можна також створювати графіки та користуватися вбудованою бібліотекою з великою кількістю зображень.

Canva на iPhone

Для створення презентації вам перш за все потрібно створити обліковий запис у програмі. Після цього в робочій області обрати один з шаблонів і додати потрібні елементи: текст, фотографії, стікери. Далі презентацію потрібно відформатувати. За бажання можете застосувати фільтри, що змінять зовнішній вигляд ваших зображень. Готову презентація можна завантажити у форматі PDF або ж скопіювати посилання і надіслати його куди потрібно.

Створення резюме в Канві

Ще одна безумовна перевага Канви над класичним PowerPoint – створення власного резюме. Завдяки шаблонам програми це відбувається за лічені хвилини. Застосунок позбавить вас необхідності оформлювати резюме та редагувати деталі самотужки. У конструкторі ви зможете виразно та стильно оформити особисті дані. Каталог надає доступ до десятків шаблонів, у яких можна відредагувати все, що вам не сподобається. Кожен користувач знайде в каталозі щось для себе, адже тут присутні CV для найрізноманітніших професій, а саме: юристів, програмістів, бізнесменів та навіть для студентів, які тільки починають працювати.

Canva на iPhone

Варто прочитати: Топ програм для створення презентацій на iPhone

Широка бібліотека Канви дозволяє експериментувати з оформленням резюме. Кожна компанія має різні вимоги до своїх співробітників, тому ви можете експериментувати з дизайнами. Ми радимо робити акценти на своїх уміннях та досягненнях за допомогою редагування тексту, кольорів та сміливих графічних дизайнів.

Щоб скласти резюме потрібно ввійти в особистий профіль, обрати шаблон та відредагувати деталі. Додайте графіку та відредагуйте резюме під власні потреби. Деякі частини презентації можна обрізати та випрямляти. Також на все резюме можна застосувати фільтр та змінити його текстуру. Створіть власний стиль на основі шаблона з каталогу. Результат можна надіслати в Canva Print або ж зберегти у найпопулярніших форматах. У першому випадку ви отримаєте своє творіння за допомогою безплатного доставляння сервісу.

Чи варто завантажити сервіс Canva на айфон?

Ми рекомендуємо завантажити сервіс Canva на свій айфон усім користувачам, які часто працюють з проєктами на різних пристроях. Простота інтерфейсу дозволяє швидко розібратися з головними функціями.

Canva на iPhone

Завдяки синхронізації можна почати розроблення макету на телефоні, а завершити на комп’ютері. Більшість потрібних функцій у сервісі безплатні, тому для створення всього від флаєрів до логотипів не доведеться завантажувати сторонні програми.

Ваша оцінка: