Я шукаю...

Puffin Web Browser - кращий безкоштовний браузер для Айфона

браузер Puffin Web Browser

Якщо так розібратися, то всі браузери для операційної системи IOS побудовані на одному і тому ж движку. Всі вони мають практично однакові функції та технічні характеристики. Але, з усіх браузерів хотілося б виділити Puffin Web Browser. Фахівці його прозвали "самовисуванцем", а чому, ви дізнаєтеся далі.

Puffin Web Browser для Айфона є швидким і надійним браузером. Відрізняється від своїх конкурентів дуже цікавою можливістю. Користувачі можуть переглядати flash вміст сторінок.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Початок роботи Puffin Web Browser

Розробники браузера дуже постаралися і зробили інтерфейс досить незвичайним. Особливо, якщо порівнювати його з іншими додатками для гаджетів компанії Apple. Таким чином інтерфейс став максимально наближеним до зовнішнього вигляду меню для комп'ютерної версії. До слова, розробники й хотіли цього домогтися. Ну що ж, у них це вийшло.

Puffin Web Browser скрін1

У верхній частині меню відображається адресний рядок. Також тут можна знайти клавішу для перезавантаження сторінок, вікон, ну і, звичайно ж, перехід до головного меню. Нижче розташувалася досить цікава панель. Тут знаходиться перехід на ключові екрани:

 • "Закладки";
 • "Завантажені файли";
 • "Історія відвідування сайтів".

Тут також знаходиться розділ "Налаштування". Правда, багато хто досі не може зрозуміти, навіщо розробники його тут залишили, адже вгорі є цілий розділ.

Якщо говорити про меню з найбільш відвідуваними сайтами, то всі вони представлені у вигляді спеціального списку закладок. Має формат - 3 x 3 або 2 x 2. Кожен користувач може підібрати для себе ідеальний варіант. Першими в пошуку будуть вискакувати жанри в залежності від ваших останніх запитів, тобто інтересів. Але варто зазначити, що цей момент змінити вручну не можна. Багато користувачів вважають цей момент величезним мінусом.

Вам також може бути цікаво: Google Assistant допоможе знайти ваш iPhone

Момент з закладками та історією додаткових обговорень не потребує. Тут все стандартно, як і в інших браузерів. Але є один нюанс, який потребує уваги. Для зручності користувачів розробники додали унікальну можливість - синхронізацію закладок з браузером Chrome. За це їм можна сказати дякую.

puffin скрін2

Коли користувач починає вводити пошуковий запит в браузері Puffin Web Browser, то починається використання передбачення. Також внизу відкривається додаткова панель, на якій знаходяться корисні символи. Це значно полегшує процес введення домену та адреси. Кожен користувач може сам вибирати якою пошуковою системою користуватися. Правда, вибір не великий. Це може бути Яндекс, Google і Bing. Інші системи браузером не передбачено.

Варто також відзначити одну дуже корисну функцію браузера Puffin Web Browser - перетікання тексту. Та включається вона за запитом через "Налаштування". Як тільки ви включите цю функцію, то текст перестане переноситися кожен раз, коли екран буде масштабуватись. При цьому зміниться форматування. Таким чином текст буде виглядати на екрані в рази гармонійніше. Будуть видалені великі розриви сторінок, а сам текст стане скомпонованим.

Особливості браузера Puffin Web Browser для Айфона

Як і будь-який сучасний браузер, Puffin Web Browser для Айфона має ряд особливостей. Серед всіх хотілося б відзначити найосновніші:

 • швидкісне завантаження сторінок;
 • ідеальний для ігрових додатків в хмарі;
 • застосування нової технології в процесі використання вкладок;
 • можливість легко і швидко завантажувати файли на Cloud об'ємом до 1 Гб;
 • режим "Театру" (за версією користувачів - одна з крутих особливостей браузера);
 • можливість регулювати якість роботи;
 • наявність віртуальної сенсорної панелі (своєрідна симуляція комп'ютерної миші);
 • наявність віртуального джойстика;
 • наявність найшвидшого движка Java Script;
 • можливість повноцінно працювати з вебсторінками при стандартному і мобільному вигляді;
 • наявність нової вкладки "Інкогніто" (при її виключенні ніхто не зможе переглянути вашу історію відвідин сайтів);
 • можливість синхронізувати закладки з браузером Chrome.

puffin скрін3

Як ми вже говорили вище, користувачам дуже подобається режим "Театр". Що ж це таке? Ця функція має в наявності окремий плеєр, за допомогою якого користувач може регулювати гучність і яскравість за допомогою жестів. Звичайно, в сучасному світі не всіх здивуєш такими функціями, але ось зазвичай в плеєрі такого не передбачено.

Для перемикання між відкритими вкладками потрібно використовувати окреме меню. Розробники приділили цьому моменту належну увагу і зробили меню максимально зручним для користувачів. Тепер не потрібно робити зайвих рухів, і всього за одну секунду можна потрапити з першої сторінки на саму останню. Одночасно на екрані поміщається до двадцяти відкритих вкладок.

Налаштування

Браузер Puffin Web Browser для Айфона не має величезну кількість непотрібних налаштувань, які тільки відволікають користувачів і плутають їх в процесі роботи. Розробники встановили наступні опції:

 • перемикач для економії трафіку;
 • меню для установки домашньої сторінки;
 • варіанти розгортання сторінок;
 • настройка віртуальної миші;
 • вибір тем;
 • способи розміщення скачуваних файлів;
 • зовнішній вигляд спливаючих вікон;
 • запити на збереження паролів і автоматичне введення;
 • перетікання тексту;
 • регулювання масштабів;
 • очищення історії відвідування сайтів.

puffin скрін5

Всі ці налаштування, по суті, є стандартними. Вони присутні практично в кожних браузерах для Айфона. Працюють вони повноцінно. При тривалому роботі проблеми не спостерігаються.

Окрему увагу варто приділити можливості завантаження файлів. Разом з цим браузером ви можете зберігати не тільки на ваш гаджет, але і прямо на хмарне сховище GoogleDrive або Dropbox. Причому робиться це все моментально.

Де скачати Puffin Web Browser?

Завантажити Puffin Web Browser для Айфона можна через офіційний магазин мобільних додатків App Store. При першому запуску після скачування на екрані з'явиться вікно з детальною інформацією та правилами користування. Також будуть описані індивідуальні особливості програми.

У домашньому вікні відображені іконки. Клікнувши на них, ви зможете дізнатися як працювати з флеш-контентом, а також, як зробити той чи інший пошуковик стандартним за замовчуванням.

У вікні також будуть відображатися актуальні новини для вашого регіону. Натиснувши на вікно, ви потрапите в список останніх новин.

Підсумовуємо

Браузер Puffin Web Browser є саме тим браузером, який має суттєві відмінності від своїх конкурентів. Виділяє його унікальний, але при цьому досить простий інтерфейс, а також всі функції в цілому. Тільки тут користувачі можуть побачити плавну роботу, знайти симулятор мишки та геймпада.

Puffin Web Browser скрін5

Але найголовніша перевага - браузер абсолютно безкоштовний. Тут немає функцій, за які потрібно платити. Також повністю відсутня контекстна реклама. Якщо ж такі оголошення спливають на певних сайтах, то користувач завжди може їх видалити.

Читайте також: Забруднення повітря через пандемію

Ваша оцінка: