Я шукаю...

Якими будуть чохли для iPhone 13, і що ми можемо зрозуміти з їх допомогою?

чохли для айфона

Вихід нового пристрою від компанії Apple - це подія, на яку чекає кожен прихильник яблучної продукції. З цієї причини, будь-який інсайд, навіть той, який здається досить незначним, сприймається з належним ажіотажем, адже за допомогою, навіть малесенького інсайдіка, вже можна хоча б накидати собі обриси нового пристрою, який багато хто чекає з нетерпінням.

підбірка телефонів

І, здавалося б, інсайд, який стосується чохлів і стекол, що він може запропонувати? Так, саме так може подумати рядовий користувач, якому тільки й подавай, що фотографії самого пристрою з усіх ракурсів, так з усіх боків. А ось такий «витік» може нам дозволити з'ясувати, яке ж пристрій нам варто чекати в цьому році.

Якими будуть чохли та скла?

Що стосується скла, то ми можемо помітити певні зміни. На них буде матися спеціальна виїмка, яка зроблена під новий динамік (про це трохи пізніше). В цілому, акцентувати на них уваги немає сенсу.

Що ж стосується чохлів, то нам вдалося побачити цікаві моделі. Є як прості прозорі моделі, так і звичайні, але з підтримкою MagSafe. Крім усього іншого, можна ще й виявити справжні «лакшері» шкіряні чохли, які чудово виглядають на новому девайсі.

чехли айфон

Також, швидше за все, варто очікувати і цілком простенькі, яскраві та бюджетні версії чохлів, до яких вже багато хто звик, адже обмежувати весь потенціал банальними прозорими та «лакшері» шкіряними нікому не вигідно.

Які кольори iPhone найкращі: прочитай і обери свій колір! 

Що стає зрозумілим виходячи з інсайдів?

Так, скла і чохли. Це саме та інформація, яку користувачі отримали не за класикою, від інсайдерів, а від виробників аксесуарів. Однак, маючи її, можна дуже розгулятися і отримати все, що нам потрібно знати про пристрій. Та й, тим більше, фотографії аксесуарів підкріплені і фотографіями пристрою, що дозволяє нам побачити, яким саме буде новий айфон.

Почати варто з інформації про скло. З його допомогою ми можемо дізнатися, що нас чекає, стосовно екрану. І тут все досить цікаво. По-перше, стає очевидно, що той самий чубчик, який спочатку здавався спірним моментом, а потім різко перетворилася в щось буденне для користувачів, стане менше. Хороші це новини, чи погані, вирішувати вам, однак, збільшення простору для контенту на екрані здається цілком здоровою ідеєю. Також, на склах тепер буде матися спеціальний виріз, адже динамік переміститься нагору. Теж цілком непогано.

Що ж стосується чохлів, то тут все теж цікаво. З їх допомогою, ми змогли побачити те, що для багатьох користувачів є основною причиною для покупки яблучного девайса, а саме камеру. І її не оминули зміни. Камери дві, і вони розташовані по горизонталі. Модулі камери також збільшені, що досить цікаво. Зовнішній вигляд модуля може цілком здатися досить звичайним, через що, можемо не чекати чергову порцію мемів від ентузіастів. Швидше за все, це навіть погано, адже, так чи інакше, меми були цілком непоганим маркетинговим ходом.

нові чехли

Що стосується технічних характеристик, а саме, розміру дисплея. Він буде відрізнятися від попередніх версій, і буде 6.7 дюймів для Pro Max версії пристрою, 6.1 дюйм для iPhone 13 і Pro версії, а також, 5.4 дюйма для iPhone 13 mini. У цьому плані все досить просто.

Чому варто вірити цим витокам?

Здавалося б, є інсайдери, досить перевірені навіть, чиї повідомлення нас практично не підводили. Чому ж нам варто вірити компанії, яка займається виробництвом чохлів?

Звичайно ж так, варто відзначити, що до будь-яких витоків потрібно ставитися з належним скепсисом, адже вони можуть або не відповідати дійсності, або, бути зробленими з метою залучення уваги до своєї персони, або ж до бренду. Однак, і тут є логічні підстави вірити витоку.

різнокольорові чохли

По-перше, все залишається очевидним і логічним. Джерела збігаються зі словами багатьох авторитетних інсайдерів, що дає певні кредити довіри ім.

По-друге, треба розуміти, що компанії, які виробляють аксесуари, отримують креслення куди раніше, ніж пристрій буде представлено. Обумовлюється це тим, що зробити аксесуари потрібно до того моменту, як айфони надійдуть в продаж, щоб користувачі могли придбати собі якісний і красивий захист для смартфона. З цієї причини, ми можемо трохи натхненно спостерігати за цим витоком і з нетерпінням чекати нового девайса.

Які ігри на Айфон 2021 найкращі: у що пограти власникам Apple? 

Які чутки підпряжені до чохлових витоків?

По-перше, варто відзначити, що розмір дисплея, рівно, як і збільшення камерного модуля, вже озвучували деякі інсайдери, в наслідок чого, деяким витокам ми можемо вірити. Єдина проблема полягає в тому, що назва нового айфона цілком може не мати цифри 13 в назві! Така ось новина. Все пов'язано з тим, що споживачам не дуже подобається число 13, через що, Apple доведеться викручуватися. Так що, цілком імовірний варіант, що ми відразу побачимо iPhone 14, або ж, варто чекати розширення лінійки 12-х айфонів.

Радимо також прошерстити ще повідомлення від всіма улюблених інсайдерів, в пошуках інформації. Адже якщо є збіги, в яких ми змогли переконатися самостійно, то нам варто звернути увагу і на інші витоки.

Ваша оцінка: