Я шукаю...

Огляд програми Infuse медіаплеєр. Чому корисно завантажити Infuse медіаплеєр

Огляд програми Infuse медіаплеєр

Комп'ютерні технології не стоять на місці, а рухаються вперед семимильними кроками. Життя сучасної людини, немов лавина, несе його до досягнення професійних успіхів. Щодня більшість людей відправляється на роботу і, щоб згаяти час в дорозі, дістають смартфон або планшет, щоб додивитися улюблений фільм або почати нову серію популярного серіалу. Добре, коли ваш гаджет не підводить вас, і відео відтворюється безперебійно, не зависає і не глючить.

Але іноді трапляється так, що в  цікавий і відповідальний момент телефон раптом відмовляється транслювати завантажений фільм, навіть не дивлячись на те, що той був куплений в додатку iTunes і за нього заплачені гроші. Наприклад, ви хочете відкрити на смартфоні з торента чергову серію улюбленої франшизи, а вона не хоче відкриватися, або відтворюється, але звуку при цьому немає. Неприємна ситуація, особливо коли часу мало і хочеться швидше додивитися, чим же все закінчиться.

Однак розробники випустили відмінне розв'язання цієї проблеми - медіаплеєр, який здатний відтворювати будь-який контент без зависань і збоїв. Багато користувачів, які вже встигли завантажити додаток Infuse, навіть жартують, що програма настільки хороша, що може, напевно, навіть відтворити музику з вінілових платівок. Звичайно, це перебільшення, але утиліта і справді вийшла шикарною.

Також радимо почитати про програму AutoSleep.

Підтримка будь-яких форматів

Варто відзначити, що розробник зумів в одну програму вкласти максимальне число підтримуваних форматів, щоб користувачі не турбувалися про те, що якийсь конкретний фільм не завантажиться з інтернету. І дійсно, це дуже зручно, оскільки тепер не потрібно дивитися на характеристики того чи іншого відео, щоб підібрати відповідне для цієї системи. Однак в програмі є і такі формати, які в широких масах не використовуються, тому багатьом користувачам вистачає звичайних звукових кодеків для повноцінного перегляду матеріалу.

У багатьох розвинених медіаплеєрів форматів набагато менше, тому користувачам Infuse можна пишатися своїм придбанням. Це, звичайно, не якесь грандіозне нововведення, але тепер ви можете бути впевнені, що в будь-який час і в будь-якому місці зможете подивитися абсолютно будь-який контент.

Крім того, слід нагадати, що додаток дає можливість знаходити субтитри будь-якою мовою в авторежимі. Причому субтитрами супроводжується будь-який контент. Вам всього лише необхідно активізувати кнопку пошуку, потім вибрати потрібну мову і самі субтитри. Все досить просто і максимально зрозуміло.

Автоматична інформація

Також дуже радує функція, що дозволяє знайти детальну інформацію про контент, що цікавить в Мережі. Наприклад, програма може самостійно визначати тривалість серії, її назву, знаходити заставку цієї серії в інтернеті, інформацію про акторів, вставляти анотацію та інше. Сам користувач при цьому не виконує ніяких дій - він просто скидає потрібний контент на свій смартфон.

Така опція - просто знахідка для людей, які не просто дивляться кіно, а й активно цікавляться всілякими подробицями знімання, інформацією про акторів і так далі. Хоча в більшості випадків людина скидає собі на гаджет фільм, про який вже багато чув, або його порадили знайомі або друзі. Але наявність такої функції все ж не може не радувати.

Особливості завантаження

Якщо ви вирішили завантажити додаток Infuse, то повинні мати на увазі, що завантажити бажаний контент зможете з будь-якого інтернет-джерела. Це можна зробити, наприклад, з бібліотеки iTunes, FTP або браузера, з теки, що має відкритий доступ на пристрої, а також з віддаленого сервера або за посиланням http. Загалом, варіантів маса. Тобто, незалежно від того, де лежить запитуване відео, ви стовідсотково його відкриєте на планшеті або мобільному телефоні.

Однак деякі користувачі помітили одну неприємну особливість - іноді швидкість передачі даних з якоїсь незрозумілої причини стає досить низькою. Наприклад, матеріал вагою 350 мегабайтів може гойдатися хвилини три з браузера, хоча з торента цей процес був набагато швидше - не більше ніж хвилину. Тут, звичайно, розробникам ще варто попрацювати, хоча така проблема і не є такою вже категоричною.

Трохи про саму програму

Додатком властиві такі характеристики, як стихійність і легкість. В першу чергу користувач розбирається з джерелом відеоматеріалу, після чого він його завантажує і повністю занурюється в процес перегляду.

Перед завантаженням контенту на екрані з'явиться великий помаранчевий значок «Додати мадіафайли». Після натискання на нього розгорнеться вікно масштабного виду, його лівий край буде містити велику кількість способів наповнення Infuse-фільмотеки.

Ось ці способи:

 1. NAS.
 2. FTP.
 3. Посилання HTTP.
 4. Веббраузер.
 5. Документи додатки.
 6. ITunes-бібліотека.
 7. Documents.
 8. Інші додатки.

Крім того, утиліта відрізняється здатністю додавати хмарні сервіси, до яких можна віднести Google Drive, OneDrive, а також Dropbox. Для комфортного стикування з «Яндекс Диск» WebDAV спокійно прокручується через теку загального призначення. Такі об'єкти завантажуються автоматично в нижньому лівому кутку. Для підключення до них слід ввести ім'я (найменування домашньої теки), а також пароль від системи (облікового запису). Далі відбудеться активізація SMB-протоколу.

Багато розповідати про особливості підключення сенсу, оскільки додаток доступно пояснює кожен крок, який повинен виконати користувач. Навіть новачок швидко розбереться з тим, який надрукувати адресу і куди, які включати сервіси та вводити паролі.

Чи завжди потрібно завантажувати файли для перегляду?

Зовсім не обов'язково на пристрій завантажувати файли, бо при наявності жорсткого бездротового диска, NAS або іншого аналогічного джерела, програма зможе прямо звідти запустити файл. Така можливість дозволяє не забивати зайвою інформацією внутрішню пам'ять пристрою. Таку функцію по достойності оцінять користувачі, які мають величезний архів різних відео і не хочуть заплутатися в ньому ще більше.

Apple TV

Якщо ви придбали телевізійну приставку від компанії «Еппл», то вам просто життєво необхідно завантажити додаток Infuse. В іншому випадку контентне наповнення місткого обладнання на 32 або 64 гігабайти може стати справжньою катастрофою.

Найцікавіше починається, коли користувач починає роботу з наповнення власної відеоколекції. Додаток є просто майстром в оперативному підтягуванні метаданих через TheTVDB або TMDb. Далі відбувається чітка організація бібліотеки, в результаті від неї відірватися просто неможливо. Тут ви побачите і привабливі обкладинки, і докладну інформацію про контент, а також зможете власноруч поставити позначку «Подобається» стрічці та здійснити редагування. Такі круті добірки вимагають ведення обліку фільмів, які регулярно доведеться «причісувати» для того, щоб мати можливість похвалитися.

Програмні плюшки

Додаток Infuse відрізняється великою кількістю різних цікавих можливостей, наприклад:

 • «Відтворити далі»;
 • Split View;
 • автозавантаження субтитрів синхронізованих файлів;
 • «Картинка в картинці»;
 • стрімінг на різні пристрої.

Під час відтворення контенту користувач має можливість регулювати субтитри, аудіо і, власне, саме відео. Перша вкладка містить настройки масштабування, яскравості та поділу на глави. Крім того, можна самостійно вибрати аудіодоріжку, через HDMI активувати режим 5.1 і посилити звук. Додаток дозволяє проводити з субтитрами, здавалося б, незліченну кількість маніпуляцій. Перераховувати їх всі дуже довго, тому, якщо ви цікавитеся даною утилітою, вам все-таки доведеться завантажити додаток Infuse і самому полазити в його налаштуваннях, щоб вивчити всі наявні переваги.

Ще трохи про Infuse

Що стосується якості програвання фільмів, то численні користувачі не виявили якихось суттєвих недоліків. Технічна сторона додатка виконана просто чудово. Програма відрізняється «всеїдністю», тому не боїться рідкісних форматів і екзотичних кодеків. Тут запускається абсолютно все - а що ще потрібно для гарного, продуктивного медіаплеєра?

При випаданні з огляду функцій, які не були представлені в цьому огляді, їх можна без проблем відшукати в відповідному розділі налаштувань програми. Там наочно позабуваються не тільки кнопки, які слід натиснути, а й представлено невелике навчання за конкретними параметрами медіаплеєра.

Загалом, судячи з пріоритетами, Infuse є просто ідеальним додатком, яке дозволяє переглядати фільми у високій якості. Розробка оснащена всім необхідним функціоналом, а оформивши підписку на неї, ви не пошкодуєте, оскільки придбаєте набагато більше, ніж витратите.

Ще є цікава інформація про новий смартфон Xiaomi.

Підсумки

Infuse - це найбільш просунутий медіаплеєр сьогодні серед продукції. Якщо вам подобається постійно дивитися серіали й різні новинки кіно, без такої програми це буде досить проблематично. Додаток здатний запустити контент будь-якого типу, воно використовує різні кодеки, перемикається між доріжками звуку, завантажує субтитри на льоту і робить ще дуже багато корисних дій.

Ваша оцінка: