Я шукаю...

Чи безпечно купувати iPhone на маркетплейсах?

2

Друзі, ми зауважили, що деякі компанії продають на популярних маркетплейсах б/у iPhone, під виглядом нових, при цьому значно завищуючи ціну (майже на 50%). До прикладу, на Hotline існують фірми, що продають нові iPhone 7. Але ж цьому смартфону уже 5 років. Сьогодні, знайти новий, запакований від Apple смартфон із цієї серії – практично неможливо. Компанія ICOOLA хоче попередити усіх, що в інтернеті почастішали випадки продажі бу iPhone, під виглядом нових. Чому так? Куди лише дивиться адміністрація Хотлайн та інших маркетплейсів, коли публікує товари від компаній-шахраїв. Айкула вирішила розібратися в цьому питанні та зв’язатися з магазинами, що продають нові iPhone 7. Подивимось, що з того вийшло…

Ми вибрали один з магазинів на Хотлайн, і вирішили поспілкуватися з менеджером та дізнатись, чи це новий айфон сім. Зв’язавшись з менеджером і запитавши про цей смартфон, дізнаємось, що це повністю оригінальний iPhone 7 на 32 Гб Black в заводській коробці за ціною 11 360 грн. Супер, купуємо. На запитання чи можна побачити фото товару, менеджер пропадає на довгий час, та відповідає, що на жаль весь товар знаходиться в постачальника і він не може відправити фото. Це вже викликає підозру… Звісно IMEI нам також не надали.

Наступний магазин взагалі сказав, що IMEI ми побачимо на пошті, коли замовимо цей телефон. Замість того, щоб скинути оригінальну коробку від iPhone 7 Black нам відправили коробку від іншої моделі в кольорі Silver і – найцікавіше – заводської плівки на коробці не було (принаймі на фото). Прикріпляємо скріншот переписки з цим диво-менеджером у Телеграм.

Після останнього запитання менеджер більше нам не відповідав. Не дивно, адже ми дуже допитливі покупці та задаємо багато не зручних запитань. Виникає запитання чи безпечно взагалі купувати смартфони на маркетплейсах, якщо продавців ніхто не перевіряє. Друзі, ми зустріли декілька компаній, що продають вживану чи відновлену техніку, позиціонуючи її, як нову. Практично всі вони просять передплату за свій товар і, ми більш ніж впевнені - знаходяться довірливі покупці, що купують у них. Будьте обережні вибираючи iPhone, адже ви легко можете стати жертвою шахраїв, які користуються наївністю людей. Ретельно вивчайте покупця, задавайте не зручні запитання і в жодному разі не платіть передплату, адже магазин, що поважає свою репутацію та власне ім'я ніколи її не проситиме. В будь-якому разі ви можете звернутися за безкоштовною консультацією чи покупкою в ICOOLA. Звісно, якщо ви хочете придбати свій гаджет деінде, радимо ознайомитись зі статтею про те, як вибрати якісний бу iPhone.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Ваша оцінка: