Я шукаю...

Чи сумісні телефони Huawei з годинником Samsung?

Чи сумісні телефони Huawei з годинником Samsung? - icoola.ua - фото

У минулому корейський виробник електроніки блокував зв'язок смарт-годинника з телефонами інших марок. Але це вже не стосується останніх моделей розумного годинника. Незалежно від того, яка у вас марка Android-смартфона, ви можете легко використовувати годинник від Samsung, такі як Galaxy Watch або Galaxy Watch Active.

Сумісність телефонів Huawei з годинником Samsung

Щоб мати можливість використовувати весь потенціал усіх розумних годинників, спочатку необхідно правильно їх відкалібрувати за допомогою смартфона. Кожний смарт-годинник має спеціальну програму, яка встановлюється на ваш телефон і дозволяє використовувати розширені функції та статистику, яку збирає пристрій. Протягом багатьох років програмне забезпечення для годинника Samsung працювало тільки на смартфонах Samsung. Основною причиною стало легше налаштування програми, яка може бути сумісна не з усією системою Android, а лише з програмним забезпеченням від Samsung. Ще кілька років тому саме смартфони Samsung повністю домінували на світовому ринку. Однак сьогодні ринок смартфонів набагато багатший, і виробникам доводиться йти на компроміс.

Чи сумісні телефони Huawei з годинником Samsung? - icoola.ua - фото1

Чому останні моделі Galaxy Watch сумісні з телефонами Huawei?

Компанія Samsung вже кілька років займається створенням електронних аксесуарів, якими можуть скористатися власники смартфонів різних марок. Єдиною умовою сумісності залишається наявність операційної системи Android. На сайті виробника Galaxy Watch ви знайдете довгий список пристроїв, які можна синхронізувати з годинником, хоча слід додати, що цей список у багатьох випадках неповний. Основна причина - ринок смартфонів, що динамічно зростає, на якому не проходить і місяця без появи абсолютно нової моделі або моделей.

Цікаво дізнатись, що робити, якщо не працює один навушник AirPods!

Якщо ви не впевнені, чи сумісний ваш смартфон Huawei зі смартфонами Samsung, є простий спосіб перевірити це. По-перше, якщо ваш телефон випущено протягом останніх двох років, його, напевно, можна буде підключити до смартфонів Samsung. Якщо ваш смартфон трохи старший, інформацію про його сумісність зі смарт-годинником краще пошукати на різних інтернет-форумах. Висока ймовірність того, що хтось намагався перевірити це до вас.

Чи можна використовувати всі функції годинника Samsung на телефонах Huawei?

Samsung продовжує використовувати спеціальне програмне забезпечення, в якому деякі функції смарт-годин доступні виключно власникам смартфонів Samsung. Тому, якщо ви хочете використати весь потенціал своїх Galaxy Watch на смартфоні Huawei, вам необхідно адаптувати програмне забезпечення вашого пристрою для повної синхронізації даних.

Чи сумісні телефони Huawei з годинником Samsung? - icoola.ua - фото2

Якщо ви хочете використовувати Galaxy Watch на своєму телефоні Samsung, просто завантажте та встановіть програму Galaxy Wearable, також відомий як Samsung Gear. Ви можете знайти його в магазині Google Play. Програма надає всю інформацію про годинник, а також працює як розширений адміністратор, який може настроювати функції аксесуарів. Однак, якщо ви встановлюєте програму Galaxy Wearable на смартфон Huawei, вам необхідно додати ще одну програму під назвою Galaxy Watch Plugin. Завдяки другому додатку ваш смартфон зможе вільно синхронізувати дані з аксесуарами та надавати на них таку інформацію, як календар або точне розташування. Після встановлення плагіна Galaxy Watch ваш смарт-годинник Samsung працюватиме на вашому телефоні Huawei так само ефективно, як і на будь-якому смартфоні Samsung.

Рекомендуємо також дізнатись про те, як почистити динамік на айфоні!

Ваша оцінка: