Я шукаю...

Civilization VI на ios: особливості гри, сюжет і як скачати

Гра Civilization VI Гра

Гра Civilization VI до недавно була доступна тільки власникам комп'ютерів. На консолях і мобільних, гра була доступна тільки в короткому форматі. Але в цей раз розробник гри запропонував адаптувати легендарну Civilization VI на iOS.

Гра Civilization VI на iOS

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Сюжет гри Civilization VI 

Civilization VI передбачає новий варіант взаємодії зі світом. За сюжетом вам належить побудувати свою імперію, мірятись силами з уже легендарними лідерами великих держав, розвивати культуру і цивілізацію, на яку не впливає час. Ви зможете вибрати одного з 20 історичних лідерів.

Основний задум гри - покрокова стратегія, де геймеру пропонується створити імперію, пережити випробування часом і розвинути її з кам'яного віку до інформаційної епохи. Долайте ворогів, боріться з видатними лідерами в історії людства, створіть велику цивілізацію, якій немає рівних. Гра пропонує декілька способів здобути перемогу:

  • Великі імперії. В цьому режимі ви будете вражені своїми володіннями, які розрослися по всій карті. Кожне місто займає по парочці клітин, так ви зможете управляти розвитком, щоб ефективно використовувати специфіку території поблизу міст.
  • Дослідження. Цей режим гри дозволить відкривати безліч бонусів, які дозволять розвинути цивілізацію. Для прискорення прогресу, відправляйте своїх юнітів вивчати світ і покращувати поблизу розташовані землі.
  • Система дипломатії. Налагодьте контакт з іншими землями, починаючи з перших спроб мирно вирішити конфлікт і закінчуйте серйозними переговорами з метою укласти вигідні угоди.
  • Союзи військ. Розвивайте стратегію гри так, щоб на одній клітці був один юніт, якого можна об'єднати з іншими, наприклад - піхотинців з підрозділами боротьби з танками. Юніти одного типу можна об'єднати в потужні формування.

Сюжет гри Civilization VI

Гра крім типового мультиплеєрного режиму пропонує об'єднати зусилля або, навпаки, влаштувати змагання з друзями. У грі розвиваються безліч сценаріїв, кожне проходження вибирайте інший, щоб захопитися надовго. Зручна система навчання дозволить розібратися з базовими принципами управління, щоб ви отримували тільки задоволення від гри.

Чому Цивілізація на айфон така популярна

У Civilization VI ви приміряєте на себе роль лідера нації, вибирайте будь-яку: Ацтеки, Англія, Єгипет, Англія або інші. Як тільки ви зробите вибір перед вами відкривається незвідані простори. На початку гри ви будете керувати всього двома персонажами. Перший з них - будівельник, який вміє споруджувати будівлі на локаціях, де багато ресурсів, рілля, тварини та унікальні матеріали, на кшталт тютюну і міді. Другий - бойовий юніт. Його завдання дослідження карти й ведення бойових дій з противником. Саме він буде розширювати території, знаходити сусідів, проводити розвідувальні роботи. Даний юніт буде впливати на збільшення міст, потужність армії, а в майбутньому і політику - агресивну або дипломатичну.

Крім двох головних функцій - будівництво і війна, ви отримаєте дерево розвитку технологій, які буде вести ваша цивілізація з самого початку - від видобутку вогню до розвитку комп'ютерних технологій. Кожна цивілізація матиме переваги в тих чи інших технологіях, так що робити вибір треба з розумом. Перемога в грі буде в тому випадку, коли ви знищите противника науковими діями або за допомогою науки. Також прийти до перемоги можна та іншими способами: просувайте релігію, культуру, будуйте чудеса світу і створюйте унікальних жителів міста, які вплинуть на подальшу долю всього поселення.

Популярність гри Civilization VI iOS

Вся краса Civilization VI на Айфон полягає в тому, що вас як і всіх інших гравців помістять в випадкову обстановку. Ваше завдання - зрозуміти в чому сильні сторони тієї нації, яку ви вибрали. Вибирайте правильну тактику і збалансуйте сили, щоб грамотно вибудувати зв'язок зі своїми суперниками. Наприклад, якщо ви будете розвивати науку, то є ризик, що сусіди, які обрали жорстокі методи боротьби знищать вас.

Кожна цивілізація представлена ​​унікальним лідером, який буде боротися з ботами, такого ж статусу. Штучний інтелект веде боротьбу дуже майстерно, так що вам буде над чим попрацювати, щоб виграти боротьбу цивілізацій на айфон.

Специфіка управління ігровим процесом в Civilization VI на айфон

Розробники добре постаралися, щоб перенести гру на смартмайданчик. Ви зможете зручно переміщати персонажів по карті та вказуватимуть напрями руху юнітів. Кнопки в грі розташовані дуже зручно, всі рухи виробляються легко. Проблем у керуванні або плутанини не виникне, навіть якщо у вас великі пальці. До того ж екран Айфона, а тим більше Айпад, досить великі, так що проблем не виникне.

Графічна складова гри Цивілізації

У перший версіях продуктивність гри не вражала, гра Вісла навіть при виділенні одного або групи юнітів. Але розробники змогли видати справді придатну версію Civilization VI. Частково це пов'язано з розвитком штучного інтелекту. Більш того, послів сусідніх поселень часто хочеться відключити, інакше доведеться постійно думати, як діяти далі, щоб виграти. Однак, тут є і прихований сенс, що дозволяє оцінити поточну обстановку.

Графіка в грі Civilization VI

Незначні вади видно тільки тоді, коли камера розташована занадто близько до фігурок. Всі інші ситуації демонструють максимальну точність і відповідність всіх деталей. Досить тільки придивитися до елементів гри, боям і змін в містах. Битви починаються відразу ж після вивчення світу і старту зростання поселення: великі міста, війська, юніти всіх рангів і максимальна деталізація всіх об'єктів. Звичайно, в деяких місцях графіка не така ідеальна як у версії на персональних комп'ютерах, але цей варіант - компромісний і здатний задовольнити навіть найвимогливіших геймерів.

Як завантажити на айфон Civilization VI

Завантажити Civilization VI на Айфон дуже просто, достатньо знайти її в App Store і встановити. Гра встановиться автоматично. Після запуску вам буде запропоновано демо-версія з 60 кроками. Цього мало щоб отримати насолоду від гри, але з лишком вистачить, щоб зрозуміти чи варто продовжувати. Далі доведеться платити. Вартість досить висока - 2290 рублів. Сума досить пристойна, але якщо вам сподобається демонстраційна частина гри, то сміливо купуйте, адже іграшка дійсно крута.

Варто зазначити, що грати онлайн неможливо. Але розробники передбачили два варіанти:

  • локальна мережа;
  • хот-сит, коли користувачі грають на одному пристрої та по черзі роблять ходи.

Цього достатньо, щоб задовольнити запити користувачів. Також варто відзначити добротну озвучку і написи.

Як зламати гру Civilization VI

Злом Civilization VI на айфон

Якщо ви справжній фанат Цивілізації, то вам ймовірно вже набридло грати за всіма правилами. В такому випадку пропонуємо скачати зламану версію Civilization VI. Така версія дозволить отримати більше можливостей для побудови великих міст і поселень. Злом дасть можливість розширити горизонти звичної гри, наперед знати ходи супротивників, якщо граєте не з реальними людьми, а зі штучним інтелектом.

Попри досить високу вартість гри Civilization VI на Айфон - це справжня знахідка для тих, хто обожнює планувати, продумувати кожен крок і насолоджуватися результатом.

Ваша оцінка: