Я шукаю...

Як Apple викриває «крота»

apple вычисляет крота

На початку березня з'явилася інформація, що в кінці місяця відбудеться нова презентація Apple. І подиву в цьому випадку не було ніякого, адже компанія вже нас привчила, що щорічно навесні запускає новинку. А також, у виробника накопичилося достатньо «боргів», які він повинен був презентувати: iMac, iPad mini, Air Pods 3, Air Tag, iPad PRO. Але насправді ця новина була швидше за все фейковою, тому, що офіційної заяви про березневу презентацію від представників Apple, так і не надійшло.

Джон Проссер, який неодноразово робив заяви про нові презентації, підтвердив, що про березневу презентацію не чув. Презентація відбудеться, але у квітні. Березневе заява була справжнім викликом з боку компанії, з метою визначити «крота», що зливає регулярно інформацію журналістам.

Читайте також: Вирівнювання корпусу iphone і ipad

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Чи відбудеться в березні презентація ЕПЛ?

Для чого робляться зливи інформації? Проссер зазначив, що керівництво Apple запідозрило, що один з працівників, на регулярній основі займається зливом інформації щодо планованих заходів і новин в ІТ-індустрії, журналістам, які потім все це виносять на загальний огляд. Оскільки інформація потрапляла до журналістів з максимальною точністю, в Купертіно стурбовані перспективою проведення наступних, більш перспективних і серйозних релізів. Саме це підштовхнуло керівництво вжити заходів щодо обчислення «шкідника» компанії. Для цього було зроблено кілька фейкових заяв в "тісному колі" про проведення заходів, які «кріт» успішно «заковтнув» і злив в мас-медіа.

Коли планується реальна презентація Apple?

Подібні PR ходи ЕПЛ - не новина. Оскільки це вже не перший прецедент, коли компанія вживає заходів щодо припинення інформаційних джерел про плановані випуски IT-новинок і гаджетів, в засоби мас-медіа. Напередодні керівництво компанії оформило заяву в суд на С. Ланкастера, який протягом 10 років займав посаду відповідального за матеріали в ЕПЛ. У звинуваченні звучить: оприлюднення секретних даних, що тягне за собою крах маркетингу ЕПЛ, оскільки конкуренти точно знають графік виходу нових гаджетів і пристроїв.

apple logo

Так чи відбудеться весняна презентація ЕПЛ? Це по суті глобальне питання.  Якщо вірити заяві Проссера, то вона відбудеться у квітні, і на ній будуть представлені тільки апаратні новинки. Але, виходячи з особистих спостережень можемо сказати, що презентація може і не відбутися, тому що в компанії є правило випускати в продаж нові пристрої без розголосу, в супроводі невеликого пресрелізу. Адже запис презентацій і фільмів Apple - це дорога і витратна за часом процедура, а деякі товари цілком можуть потрапити на прилавки магазинів і без цього. Тому спостерігаємо за новинами від гіганта ІТ-технологій і очікуємо випуску новинок.

Читайте також: Чи потрібен windows на macbook в 2021 році?

Ваша оцінка: