Я шукаю...

Як завантажити додаток Foursquare: опис, настройки, можливості

Огляд гри Foursquare

Перед тим, як завантажити додаток Foursquare, необхідно ознайомитися з ним. Говорячи технічною мовою, воно являє собою соціальну мережу, призначене для позиціювання. Зрозуміло? Скоріше за все ні. Саме через це воно не так актуально і потрібно, як ВКонтакте, Instagram або FaceBook. Після того як стає зрозуміло, які можливості надає програма, можна прийти в повний шок:

 1. Надається можливість залишати повідомлення, причому з прив'язкою геолокації. Наприклад, ви прийшли в кафе, запустили програму і залишили повідомлення «тут був такий-то, рекомендую спробувати тістечко тірамісу, дуже смачне». Потім приходить хтось інший, читає послання, замовляє даний десерт і теж залишає хвалебний відгук, прочитавши який, можна щось написати у відповідь. Завдяки цьому можна отримати безліч корисних рекомендацій.
 2. Власники бізнесу можуть залишати свої повідомлення, щоб пропіарити кафе через мережу. Таким чином, рекламують ресторани, готелі, бари, магазини й багато іншого.

Таке спілкування нагадує стандартні соціальні мережі, тільки листуватися можна з незнайомими людьми.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Установка, завантаження, настройка

Для установки заходимо на сайт програми та дивимося, для яких телефонів воно актуально. Можна завантажити програму на iPhone, Android, BlackBerry, Windovs Phone, WebOS. Підтримують пристроїв багато, тому проблем ніяких не виникне. Після того як ви переконалися, що ваш смартфон підходить, в спеціальне поле вводите свою електронну адресу, на який приходить посилання для завантаження. Бажано прийняти її відразу на телефон, який має доступ до інтернету. Після цього виконуйте установку Foursquare і починайте користуватися. Варто враховувати, що попередньо слід створити обліковий запис, придумати логін і пароль.

Налаштування облікового запису відбувається в кілька етапів:

 1. Насамперед вводиться ім'я, пароль, електронну адресу.
 2. У розділі «обмін інформацією з іншими мережами» надається можливість настройки автоматичної публікації повідомлень в соціальні мережі.
 3. Досить вказати пароль і логін.
 4. Наполегливо рекомендують обмежити доступ до свого e-mail і номер телефону. Якщо вам щось незрозуміло, наведіть курсор на знак питання і здасться підказка.
 5. Розділ «повідомлення» можна не чіпати, але якщо є бажання легко налаштовуються оповіщення.

Як видно з усього вищесказаного, нічого складного немає.

Прочитайте огляд гри Spark тут.

Як користуватися Foursquare?

Після настройки, можна почати ознайомлення. Після натискання на кнопку Explore з'являється карта міста, в якому ви перебуваєте в цей момент. Попередньо приходить питання, чи дозволяєте ви показувати своє місцеперебування (погоджуємося). Якщо дані неправильні, можна вказати вірогідні за допомогою пошукового рядка. Також можна натиснути на кнопку «кращі програми» і почитати відгуки й коментарі інших користувачів. Таким чином, ви можете знаходити нові цікаві місця (різні заклади, музеї, виставки та інше).

Мобільна версія додатка Foursquare нічим не гірше комп'ютерної. Якщо ви спочатку виконували установку на ноутбук або комп'ютер, перевірте, щоб всі налаштування збігалися. Вся принадність Форсквер відкривається саме під час користування на телефоні

Розглянемо всі представлені закладки:

 • Друзі  можна встановити російську мову, пояснювати, що вона собою являє точно не потрібно, виходячи з назви це і так зрозуміло.
 • Дослідити  можна знайти різні цікаві й незвичайні місця, розташовані неподалік. Місцеперебування визначається за допомогою GPS. Якщо його немає, то використовуються базові станції вашого мобільного оператора (батарея витрачається економно, правда, точність падає).
 • Списки  пропонуються не тільки актуальні місця, а й популярні абоненти.
 • Я зображаються дані вашого профілю: відвідувані місця, набрані бали, написані підказки та інше.

Що вас точно не залишить байдужим, так це система бонусів. Після того як ви зробите позначку місця, де побували, дається нагорода у вигляді п'яти балів (основна мета  п'ятдесят балів). Бонуси покладені за відгуки, підказки, позначки на карті. Таким чином, можна навіть стати major.

Завантаження програми на IOS або будь-яку іншу операційну систему відбувається зовсім не складно. З цим легко впорається кожен користувач.

Дізнайтесь більше про гру GRID AUTOSPORT.

Можливості для підприємницької діяльності Foursquare

Цей додаток принесло в наш Лексіон слово «Чекин». Основна мета поділу програми стало бажання виконання двох функцій: пошук різних закладів і можливість дізнатися, де в цей момент знаходиться та чи інша людина. Досі у всьому світі йдуть суперечки, наскільки правильним було це рішення. Деяким поділ принесло нових передплатників, інші втратили свою аудиторію.

Форсквер пережило 2014-2015 року шляхом певних старожилів, є його відданими шанувальниками. Модератори, волонтери програми, підтримують базу локацій в актуальному стані, додають нові цікаві місця, відгуки та коментарі. Таким модератором може стати будь-який людина, необхідно заповнити спеціальну форму, пройти маленький тест. Передбачено 10 рівнів супер абонентів, кожен надає свої індивідуальні можливості. Періодично відбувається їх підвищення, які залежать від співвідношення правок до загальної кількості запропонованих.

Раніше список інструментів, необхідний для будівництва бізнес-моделей, був обмеженим:

 • Заснована на відмітках користувачів аналітики через мережу;
 • Пропонувалося отримати якийсь приз за Чекин або подвійна порція, якщо стали major;
 • Іноді можна було отримати партнерський бейдж;
 • Настройка всього таргетингу виконувалася Foursquare за мінімальної участі людей, які замовляють рекламу.

Після того як була винесена ігрова механіка, а додаток розділене, став чітко проглядатися тренд на використання колосального масиву інформації про переміщення абонентів. Заснований він не тільки на Чекин, але і на передачі даних про географічне становище і ряді додаткових інструментів, необхідних для роздачі тестування певному колу людей.

Свідченнями підходу стала співпраця з Apple і Uber. Також здійснився запуск ключових технологій, коштом яких можна записати будь-яке переміщення, визначити максимально точно місце людини навіть у величезному торговому центрі. Для великого бізнесу стало можливим підвищення ефективно офлайн-компаній. Вони можуть оцінювати й визначати «foot-traffic data» - дані про прохідність ділянки з урахуванням моніторингу віку і статі цільової аудиторії, критерії повернення, як на окремій ділянці, так і на рівні цілої країни, можна порівнювати ключові фактори конкурентів.

Додаток завжди пам'ятає і про звичайні абоненти  можна подивитися меню ресторанів, замовити на певний час столик, купити знижку на найближчий концерт, подивитися сеанси кінотеатру та інше. Завдяки цьому програма набирає все більше користувачів, стає з кожним днем все більш популярною і бажаною.

Завантаження Foursquare на iPhone

Якщо вас цікавить, як завантажити на iPhone програму, відповідь дуже проста  достатньо зайти на сайт програми й натиснути кнопку «завантажити». Нещодавно була випущена нова версія 5.5 спеціально для даних смартфонів. З її допомогою істотно розширився функціонал, коштом чого тепер можна моментально порівнювати знаходяться поблизу закладу. Вкладка «дослідження» дозволяє вивчати не тільки ресторани, а й інші місця, для цього слід натиснути на значок пошуку, розташоване в лівому верхньому кутку і змінити категорію. Шляхом оновленого інтерфейсу можна більш активно застосовувати рейтинги. Foursquare 5.5 не тільки показує найбільш актуальні місця, але і нові заклади, що входять до тренду.

Популярність програми росте не по днях, а по годинах. Активних користувачів у 2011 році було коло шести мільйонів, зараз їх кількість зросла в п'ять разів і становить тридцять мільйонів. Розробники постійно покращують функціонал, роблячи програму оптимальної для будь-яких категорій.

Підводні камені

Попри свою зростальну популярність, платформа має як переваги, так і недоліки. Користь і успіх не заперечні, особливо для людей, які приїхали в чуже місто. Основна проблема полягає в захисті анонімності користувачів. До переваг відноситься:

 • Велика база даних по всій земній кулі, яку постійно оновлюють люди й розробники.
 • Ігрова складова, яка приваблює увагу все більшої кількості користувачів.
 • Інтеграція з різними соціальними мережами.
 • Гнучкість у видачі повідомлень та налаштування.
 • Ефективність рекламувати свій бренд.
 • Усунення конкурентів.

Мінуси:

 • Проблема з локалізацією на карті різних місць.
 • Неможливість змінити мову.
 • Нестабільна робота.
 • Ризик виникнення проблем під час установки.
 • Наявність дублікатів місць сумнівного походження.

Ви можете карбувати в різних місцях, отримувати рекомендації від інших користувачів, що стосуються цікавих і незвичайних місць, залишати свої підказки й знайомитися з чужими, відкривати нові заклади й дивитися їх рейтинги. Завдяки програмі людина складає об'єктивне враження про те чи іншому місці, вирішує, чи варто воно до відвідування. Таким чином, можна заощадити час і фінансові витрати на поїздках. Стає зрозуміло, що жодна людина не залишиться байдужим до додатка Форсквер.

Ваша оцінка: