Я шукаю...

Чи варто чекати восени 2021 року iPhone 13 Mini?

Айфон 13 Міні буде схожим на Айфон 12 Міні

У 2020 році компанія Apple презентувала нове покоління смартфонів серед яких був і Айфон 12 Міні. Не можна сказати про те, що новинка змогла справити справжній фурор. Проте, навіть це не дозволяє стверджувати, що компанія не працює над розробкою Айфона 13 Міні. Можливо в Apple врахують недоліки вже наявної версії й створять щось нове.

Експерти стверджують, що компанія не збирається відмовлятися від маленького флагмана й вважають, що смартфон точно з’явиться.

Що стосується iPhone 12 Mini, то в порівнянні з іншими смартфонами даної лінійки він не має попиту і все це не спроста. В першу чергу це пов’язано з вартістю гаджета. Не відомо, яким буде новенький iPhone 13 Mini, проте навряд чи компанія запропонує користувачеві дешевший пристрій за версію 2020 року.

Прочитайте також Як Айфон 10 вдалося зробити революцію на ринку смартфонів.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Чому Айфон 12 Міні не популярний?

Від появи нового смартфона вже пройшло достатньо часу, щоб зробити висновок й знайти причини його неактуальності.

Можна виділити декілька головних причин, які здатні пояснити актуальність нового телефону:

  1. Висока вартість. Зменшена версія коштує дорожче ніж інші багатофункціональні гаджети на ринку. Тому більшість користувачів швидше обере Адроїд-пристрій з великою кількістю можливостей по зниженій ціні, ніж «яблучний» телефон з базовими можливостями. Для звичайного користувача вартість даного смартфона досить висока. Тому Айфон 12 Міні завжди можна знайти в магазині. З першого дня початку продажів до сьогодні проблем з наявністю не виникало.
  2. Ціна інших смартфонів дванадцятого покоління. В ході дослідження було встановлено, що більшість користувачів оформлюють кредит на придбання «яблучних» смартфонів. І в такому випадку вибір відбувається не на користь Айфону 12 Міні.
  3. Очікування були занадто високими. Варто зазначити, що більшість користувачів чекали від зменшеного смартфона значно більшого. Крім того, в Apple помилилися й переоцінили потребу сучасного користувача в маленькому телефоні. Сьогодні практично кожен другий покупець обере збільшену версію, а не такий же смартфон тільки зменшений. Звичайно, що залишилися люди, які не хочуть купляти великий телефон, але їх значно менше ніж інших.

Чому iPhone SE так сподобався користувачам і яка доля чекає Айфон 12 Міні?

iPhone SE також відрізняється зменшеними розмірами й до сьогодні на нього є попит.

Це пов’язано з наступними причинами:

  • він коштував у два рази дешевше ніж нова зменшена версія;
  • телефон був не просто дешевим, але ще й швидким;
  • смартфон поєднував у собі невеликий розмір, ціну та неймовірну швидкість.

Всі ці фактори й принесли iPhone SE популярність, можливо саме тому компанія й вирішила, що потрібно створити новий гаджет. Проте розробники помилилися й Айфон 12 не зміг досягнути такого успіху, як його попередник. Проте не все так погано.

iPhone 12 Mini все ще може стати популярним. Це можливо лише в тому випадку, якщо компанія дозволить йому залишитися в офіційному продажі ще на 2-3 роки.

Вихід нового iPhone SE показав, що дана серія продовжує життя, тому місце бюджетного невеликого Айфона все ще залишається зайнятим.

Є інформація про те, що в Apple вирішили скоротити виробництво зменшеного телефону на користь Айфону 12. Такий крок виглядає достатньо логічним, особливо, якщо врахувати продажі даного смартфону.

З фінансової точки зору, компанія не повинна оновлювати iPhone 12 Mini. Якщо ж це відбудеться, то міні версію 12 покоління знімуть з виробництва в той же день як з’явиться нова модель. І з кожним днем наявність iPhone 12 Mini буде скорочуватися.

Створивши міні версію смартфону користувачі очікували, що вона посяде позицію «бюджетного» гаджета, однак цього не сталося. Й малоймовірно, що в Apple будуть враховувати дане побажання покупців. Цільова аудиторія є й у даної продукції. І хто хотів, той вже давно придбав таку новинку.

Що відомо про Айфон 13?

Враховуючи політику компанії досить важко передбачити, чого чекати на осінній презентації 2021 року. Є багато тверджень з цього приводу. Так одні вважають, що варто чекати Айфон 13 вже у цьому році, а інші, що треба очікувати iPhone 12s.

Все це говорить про те, що ще рано обговорювати чутки про оновлення міні-версії. Але в мережі з кожним днем з’являється все більше інформації про новинки Apple.

Якщо компанія не буде зраджувати традиціям, то вже восени весь світ дізнається про новинки.

Дизайн Айфона 13

Є можливість того, що Айфон 12 був останнім поколінням смартфонів з фізичним портом для здійснення підзарядки. Ця новина буквально шокує користувачів, проте експерти впевнені, що з кожним роком компанія поступово буде відмовлятися від Lightning.

У 2021 році однозначно з’явиться такий смартфон. Проте компанія не буде ризикувати й не позбавить всіх гаджетів Lightning, а лише одну модель.

Є інформація про те, що компанія з радістю відмовиться від портів на користь відомої індукції Qi в якості загального рішення для підзарядки. Qi – це безпровідна система зарядки, яка є спільною для всіх смартфонів. Але, щоб це реалізувати потрібно створити всі умови для швидкісної безпровідної зарядки.

Що хочуть бачити користувачі від iPhone 13 Mini

Сьогодні вже є досить багато відомостей про новинку. І є велика ймовірність, того що все, про що пишуть відомі видання є правдою. Так, восени після виходу Айфону 11 у 2019 році з’явилася перша інформація про появу міні версії смартфону і як стало відомо, все це було правдою.

Читайте Що таки обрати: iPhone 12 vs 11.

Є багато варіантів, що можна буде побачити в Айфоні 13, але користувачі впевнені, що в першу чергу повинно бути наступне:

  • набагато швидша безпровідна зарядка, яку компанія повинна включити в комплектацію;
  • обов’язково збільшення місткості пам’яті до 128 Гб базової версії;
  • покращений зум камери, та сама камера;
  • дисплей 120 Гц, це більш досконалий екран, який не зрівняється зі стандартними 60 Гц.

Айфон 12 Міні володіє практично всіма функціями як й інші сучасні смартфони, проте як виявилося користувачам цього не достатньо. Якщо компанія зважиться на оновлену версію в тринадцятому поколінні, то розробники повинні врахувати всі побажання користувачів. В іншому випадку, Айфон 13 Міні може повторити «успіх» 2020 року.

Не відомо, чи дійсно працює компанія над створенням нового смартфону. Про новинки стане відомо восени 2021 року.

Ваша оцінка: