Я шукаю...

Як дивитися YouTube у режимі «Картинка в картинці»

«Картинка в картинці» для YouTube

YouTube — необмежене джерело нової інформації. Кожен використовує цей додаток абсолютно по-різному: хтось вмикає своїй дитині мультфільм, аби вона якнайшвидше заспокоїлась і відвернутися, а хтось переглядає наукові ролики, розширюючи таким чином свій кругозір. Сьогодні ви можете бути бізнесменом, якого цікавлять вебінари, а завтра вам захочеться просто лежати у ліжку, переглядаючи смішні відео.

Досить часто Google не дає власникам техніки Apple використовувати додатки у повному масштабі. Досить довго на iPad та iPhone не була доступна функція перегляду відеороликів у YouTube у режимі «Картинка в картинці”. Зараз, з появою оновлення на iOS це стало реальністю. Розглянемо, що ж робити, щоб скористатися цією функцією повною мірою.

«Картинка в картинці» стосується застосунків, які призначені про програвання відеоконтенту. Зараз ця функція по одному дотику доступна у Safari, просто у YouTube її, на жаль, зараз не ввімкнути. В сумісних додатках, серед яких є застосунки від Apple, можна натиснути на значок «картинка в картинці», щоб активувати цей режим, або просто натиснути на екран два рази.

«Картинка в картинці» для YouTube

iPhone 12 Mini бу (Відновлений) - заходь та купуй найкомпактніший смартфон Apple.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Що треба зробити перед переглядом?

 1. Завантажте додаток “Швидкі команди” та «Scriptable», якщо їх ще немає на вашому пристрої.
 2. Введіть у пошуковій системі та знайдіть в мережі Інтернет відповідну команду.
 3. Перед тим, як інсталювати команду на свій iPhone чи iPad, зайдіть у «Налаштування» і увімкніть повзунок «Ненадійні команди» у розділі «Швидкі команди». Після завантаження команди рекомендовано повернути повзунок на місце, щоб убезпечити себе від завантаження сумнівних додатків.
 4. Запускаємо команду і все, тепер будь-яке відео на YouTube можна дивитися, паралельно займаючись іншими справами на пристрої.

Як дивитися відео на YouTube у такому режимі?

 1. Відкрийте додаток YouTube на своєму пристрої. Якщо він ще не завантажений, то зробіть це через AppStore.
 2. Оберіть і відкрийте відеоролик, який бажаєте зараз переглянути.
 3. Натисніть на «Поділитися» і оберіть «Ще».
 4. Оберіть команду «YouTube PiP v3.»
 5. Повинно з’явитися вікно, де є можливість закачати ролик, а також вибрати якість, швидкість відео.
 6. Після цього ви зможете користуватися функцією «Картинка в картинці», тобто відео з Ютубу буде програватися поверх інших додатків у вигляді малого віконечка, яке можна переміщувати по площі екрану.

«Картинка в картинці» для YouTube

До речі, найкращим варіантом iPhone SE 2 - є iPhone SE 2020 128gb Red!

Відео в окремому вікні на YouTube

Круто, що для використання функції «Картинка в картинці» не обов’язково оформлювати платну підписку у додатку. Зручним бонусом є те, що при програванні ролика у такому режимі, є можливість користуватися всіма елементами управління. Ви можете як перемотати відео на потрібний момент, так і зупинити програвання або взагалі закрити відео. Ви можете змінювати розташування віконця з YouTube, тобто переміщувати його так, як хочете. Стандартно воно розміщене у правому нижньому куті екрана, але нічого не заважає перемістити його, якщо це необхідно. Ви можете змінити навіть розміри вікна за допомогою жесту pinch-to-zoom (масштабування двома пальцями).

Приємний бонус

Вам, мабуть, вже давно набридла реклама, яка останнім часом все частіше вмикається на YouTube під час перегляду. Є вихід: при програванні відеоролика у режимі «Картинка в картинці» вона не буде вмикатися. Для цього навіть не потрібно бути Premium користувачем застосунку!

Як ви вже могли зрозуміти, система досить легка і чудово працює на гаджетах від Apple. Насолоджуйтесь переглядом блогів улюблених блогерів або цікавих серіалів, не відволікаючись при цьому від інших занять. Ви можете відповісти на повідомлення, порахувати щось на калькуляторі, додати нотатки, не відриваючись від перегляду!

«Картинка в картинці» для YouTube

Що ще пропонує нам iOS 14?

 • Віджети на робочому столі. Тепер ви можете додати на екран свого смартфону фото, музику, погоду та інше. Ці «стопки» будуть мати вигляд невеликих квадратиків, тому не заважатимуть звичному користуванню iPhone. 
 • Крапки як індикатори активності. З’явилася можливість слідкувати за тим, чи використовує на цей час якийсь із додатків вашу камеру або мікрофон. Наприклад, якщо ви відкриєте у застосунку Instagram камеру почнете знімати контент, то помітите у правому верхньому куті смартфону індикатор відповідного кольору.
 • Новий інтерфейс дзвінку. Нарешті! Мабуть, кожен із користувачів технікою Apple мріяв про цю функцію. Тепер не обов'язково відвернетеся від своїх справ і чекати, поки завершиться дзвінок або брати слухавку, коли це невчасно. Ви можете у будь-яку секунду просто згорнути дзвінок і виклик матиме вигляд маленької смужки зверху.
 • Малюнки у нотатках. Тепер не треба витрачати дорогоцінний час на те, щоб намалювати ідеальну зірочку або овал. Намалюйте бажану фігурку, а потім затримайте на ній палець протягом декількох секунд. Після цього вона повинна стати рівною.
 • Перекладач від Apple. Скоро зовсім можна буде забути про Google Translate! Компанія Apple створила для цієї мети новий перекладач. На жаль, поки що доступні не усі мови, але, маємо надію, що ця проблема буде ліквідована.
 • Оновлення інтерфейсу Siri. Завдяки оновленню операційної системи, вікно Сірі не з’являтиметься на весь екран. Тепер при виклику Сірі ви помітите лише кружечок у нижній частині екрана. 
 • Бібліотека додатків. На стартовому екрані тепер також є App Library. За допомогою неї можна знайти будь-який додаток швидше, ніж відкриваючи кожну теку.
 • Оновлення App Clips. Функція дозволяє встановлювати полегшені версії додатків, якщо вони знадобилися вам негайно.
 • CarKey. Функція дозволяє користуватися своїм телефоном навіть в якості ключів від автомобіля. Спочатку необхідно додати свій автомобіль у додаток «Wallet». Ви зможете відчиняти двері й навіть запускати двигун!

До речі, якщо ви шукаєте недорогий айфон з потужними характеристиками - iPhone X R бу - це кращий вибір!

Ваша оцінка: