Я шукаю...

Гра Hearthstone для Айфона: корисні поради для геймерів

Карткова гра Hearthstone

Hearthstone є колекційною картковою онлайн-грою. Розроблена вона була за мотивами всесвіту Warcraft. Сім років тому відбулася прем'єра гри, призначеної для персональних комп'ютерів. А вже пізніше розробники портували її для платформи iOS. Розробкою дизайну займалися відомі ігрові дизайнери Ерік Доддс і Бен Броуд. Головна мета гравця - зібрати свою власну карткову колекцію. Поповнювати її можна купуючи комплекти карт. Також їх можна отримувати як нагороду.

Розігруючи карти геймер повинен першим звести окуляри здоров'я опонента до нульового показника. Нові карти випускаються під виглядом великих доповнень або ж під час завантаження розрахованого на одного користувача режиму "Пригоди".

Після випуску гра зібрала безліч позитивних відгуків від самих прискіпливих критиків. Всі вони високо оцінили:

 • простоту правил гри;
 • сеттинг світу Warcraft;
 • аудіо розробку;
 • варіативність ігрового процесу.

Попри такий солідний вік, багато геймери й критики досі вважають її найкращою багатокористувацької мобільного грою та однією з провідних кіберспортивних дисциплін.

Hearthstone карткова онлайн гра

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Як грати?

Щоб стати переможцем і зайняти місце лідера в черговому турнірі вам потрібно уважно вивчити специфіку гри й правила. Вони допоможуть вам швидко вловити суть гри.

Вибір стартової руки для Hearthstone

Спочатку ігрового турніру необхідно визначити гравця, який першим зробить свій хід. Визначення відбувається за допомогою кидка монетки. Після цього гравці, що залишилися вибирають стартові руки. Гравець, який ходить першим, отримує три карти, а решта по чотири.

Для гравця, що починає гру, передбачено невелике стратегічну перевагу. Другий же отримує так звану "Монетку". Це особлива карта, яка стоїть нуль, але при цьому дає вам одну одиницю мани. На початковому етапі у вас є шанс змінити скільки завгодно карт. Зараз мова йде про стартову руку. Гра починається в той момент, коли обидва гравці підтвердять готовність своїх стартових рук.

Вивчаємо свої карти в Hearthstone

У грі Hearthstone для Айфона карти умовно діляться на три категорії:

 • істоти;
 • заклинання;
 • зброю.

У грі потрібно чітко розуміти особливості карт. Деякі мають прямолінійний дію, наприклад, наносити шість одиниць утрати. А ось інші мають певні ефектами та умовами спрацьовування. Щоб стати переможцем і знищити всіх ворогів, потрібно вміти комбінувати карти. Як це робиться ми вам зараз і розповімо.

Карти Hearthstone

Ефекти постійного рівня

Певна частина ігрових істот володіє постійними особливостями. Правда діють вони до тих пір, поки знаходяться на ігровому полі. Якщо мова йде про Лідері рейду, то він здатний збільшувати атаку всіх істот, які знаходяться у вас на руках. А ось Молодий дракондор здатний здійснювати кілька атак за один хід.

Як активувати ефекти в Hearthstone

Щоб той чи інший ефект спрацював, його потрібно активувати. Для цього потрібно виконати певні дії при окремих обставинах. Ось кілька прикладів подібних ефектів:

 • "Боєвий клич". Цей ефект спрацьовує в той момент, коли починається розігрування істоти з необхідними властивостями. Як приклад можна привести Ельфійських лучниці. В процесі гри вона може завдати обраної мети одну одиницю шкоди;
 • "Секрети". Це свого роду заклинання. Вони можуть спрацювати тільки в момент ходу противника, а також при дотриманні певних умов. Наприклад, Чароплет може спрацювати в той момент, коли противник почне застосовувати заклинання на адресу істоти;
 • "Передсмертний хрип". Ефект може спрацювати в той момент, коли загинуть істоти з певними властивостями. Якщо мова йде про передсмертні хрипи "Збирача скарбів", то він дозволяє взяти нам одну карту в момент його загибелі;
 • Ефекти постійного рівня. Це карти "Шаленство вітру" або "Друк королів", які можуть накладати ефекти, здатні діяти до тих пір, поки карта даного типу знаходиться в межах ігрового поля.

Це лише мала частина того, що пропонує Hearthstone. Річ у тому, що гра постійно розвивається, а розробники додають в ігровий процес додаткові властивості, ефекти та багато іншого. З кожним оновленням в грі чекає безліч цікавих відкриттів.

Ефекти гри Hearthstone

Унікальні комбінації для Hearthstone на Айфон

Ті, хто хоч раз грав у цю гру зазначає, що завдяки унікальним комбінаціям можна домогтися нищівного ефекту. Ось кілька яскравих прикладів:

 • У Молодого дракондора є можливість злегка напасти та нанести поранення противнику у вигляді подвійного заподіювання шкоди в одну одиницю. А все завдяки своїй особливості у вигляді "Несамовитого вітру". Якщо ж скористатися Печаткою могутності, то цей мініатюрний монстр може стати справжньою загрозою.
 • Можна розіграти "Чокнутого підривника". Правда тут варто бути обережним, адже існує певного роду ризик. Річ у тому, що він може завдати більше шкоди не противник, а конкретно вам. При цьому не варто залишати без уваги той факт, коли на вашій частині ігрового поля знаходяться такі персонажі, як Служитель болю або Берсерк Гурубаші. В цьому випадку нестабільність того самого "Чокнутого підривника" може несподівано зіграти вам на руку.
 • "Жонглер кинджалами". Якщо говорити конкретно про цей ефект, який існує в поодинці, то ваш противник дійсно знаходиться в небезпеці. Але як тільки "Жонглер кинджалами" стає в комбінацію з Учителькою магії або ж з Володаркою бісів, то ефект стає вкрай небезпечним.

Пам'ятайте, що з цими комбінаціями потрібно бути гранично обережним. Використовувати їх потрібно тільки за певних умов.

Ігрові комбінації карт в Hearthstone

Гра Hearthstone на Айфон: корисні поради геймерам

Гра по суті вимагає особливої ​​уважності та певної стратегії. Якщо поводитися необдумано, то можна завдати смертельного шкоди не противник, а собі. Тому важливо бути гранично обережним. Щоб стати переможцем і знешкодити всіх свої противників, необхідно скористатися деякими дуже корисними порадами:

 • Не варто захоплюватися ефектами, які мають позитивний статус. Якщо у вас на руках виявилися підсилюють карти, то не варто відразу ж радіти. Проблема в тому, що вони можуть зіграти проти вас. Відбувається це в тому випадку, коли у вас немає "істот", які можна ефективно розіграти. В цьому випадку ви автоматично стаєте уразливим гравцем. Також не варто постійно посилювати одне і те ж істота. В цьому випадку є великий ризик того, що ви станете метою заклинання, яке створить ваш противник. В цьому випадку ви можете достроково покинути ігрове поле.
 • Втрати на адресу супротивника повинен бути обдуманим. Порожні дії можуть зіграти з вами злий жарт. Багато гравців допускають одну і ту ж помилку - вже на першому ходу вони намагаються завдати противнику шкоди в три одиниці. На практиці, ці дії є марною тратою хорошої карти. Краще підібрати момент краще і нанести по істині унікальної шкоди, який виб'є противника з ігрового поля.
 • Не варто мудрувати з колодою. Навіть якщо при роздачі у вас на руках будуть перебувати унікальні комбінації, то швидше за все можуть виникнути серйозні труднощі під час ігрового процесу. У цьому випадку, щоб стати переможцем, вам потрібно буде витягнути потрібні карти при цьому дотримуючись чітку послідовність. Щоб стати переможцем, краще збирати під час гри по кілька унікальних комбінацій, які точно зроблять з вас переможця.
 • Багато гравців дуже поспішають під час гри. Робити цього категорично не варто. Вам на хід дається 90 секунд. За цей час ви повинні чітко визначитися з вибором карти. Вам належить продумати всі доступні варіанти, і тільки потім вже приступати до розіграшу карт. Повірте, уважність і розсудливість точно зроблять з вас переможця.
 • Під час гри важливо завжди стежити за здоров'ям свого суперника. Іноді ви можете завдати шкоди в рази більше, ніж залишилося шансів у вашого противника. Тому робіть свої ходи обдуманими. Ваше напад має бути смертельним.

Гра Hearthstone на iPhone

Вимоги ігрового процесу Hearthstone для Айфона

Завантажити гру Hearthstone для Айфон можна з офіційного інтернет-магазину App Store. Щоб гра працювала повноцінно, необхідно наявність мінімальної операційної системи - iOS 10.0. Гра сумісна з:

 • iPhone;
 • iPad;
 • iPod touch.

В додаток інтегровані покупки.

Ваша оцінка: