Я шукаю...

Огляд гри Brawl Star‪s‬ ‬‬‬‬‬‬‬‬‬

Динамічна екшн-гра Brawl Star‪s‬ ‬‬‬‬‬‬‬

Brawl Stars — динамічна екшн-гра, створена компанією Supercel, що раніше анансували Clash of Clans та Clash Royale. Повноцінний реліз гри відбувся ще 2018 року, причому за перший тиждень було зароблено близько 5 млн доларів, а додаток встановили більше 10 млн користувачів.

Боротьба зірок займає перші позиції у рейтингах по популярності серед онлайн-боїв для великої кількості гравців. Незвичні скіни персонажів, яскравий інтерфейс та різноманіття ігрових режимів зацікавлять навіть найвимогливішого геймера.

Як завантажити гру Brawl Star

Бравл Старc можна безкоштовно завантажити для Windows, iOS чи Android у App Store, Play Маркет тощо. Вікові обмеження лише 9+, але гра цікава і для підлітків та дорослих. Гра базується на протистоянні між персонажами, які називаються бравлерами і намагаються знищити один одного і перемогти. Кожен бравлер має власний вид зіркової сили, атаки та суператаки. Грати можна самостійно чи у команді з друзями, обираючи різні режими, тривалість до 3-х хвилин.

Гра Brawl Star‪s

Після встановлення та запуску гри починається навчання у режимі Gem Grab із бравлером Шеллі, яка надається на початку геймплею безкоштовно. Тут можна навчитись як ходити та стріляти (автоатака і прицільна стрільба). Далі обирається нікнейм, колір якого можна змінити і запускається перша самостійна гра без підказок. У кожному матчі ви можете пересувати свого персонажа за допомогою лівого джойстика (або натисканням на екран смартфону), і стріляти, перетягуючи правий джойстик у будь-якому напрямку та легко відпускаючи його.

Як скачати Бравл Старс на iOS

Варто зайти у App Store, щоб завантажити Brawl Star. Не варто шукати на інших ігрових майданчиках та витрачати час, якщо ви хочете грати на iPhone или iPad. Базова версія Боротьби зірок безкоштовна для завантаження. Можна розблоковувати численні оновлення за допомогою прокачки персонажів чи купуючи ігрову валюту за реальні гроші. Єдиний мінус гри – наявність покупок та реклами.

Геймплей Brawl Star

Суть гри – просувати свого персонажа по трофейній дорозі, перемагаючи у поєдинках, а також відкривати та покращувати нових бравлерів із унікальними навичками та суперздібностями.

Геймплей Brawl Star

Рейтинг кожного гравця складається не із розблокованих персонажів, а з кількості трофеїв, або кубків, що отримані за увесь час гри. Також гравці можуть спілкуватися та кооперуватися між собою й створювати клуби, просуваючи їх вище у рейтингу.

Пропонуємо також ознайомитись з найкращими ігровими телефонами.

Цікаві можливості у грі:

 • бої з різноманітними гравцями 3 на 3 у режимі реального часу;
 • бравлери з унікальними суперможливостями та техніками атаки;
 • яскравий дизайн карт та декорацій;
 • можливість прокачки персонажів;
 • гра у режимі онлайн із випадковими супротивниками чи у команді з друзями;
 • можливість вступити в існуючий клуб чи створити власний;
 • нові події і режими кожного дня;
 • можливість змінювати персонажів за допомогою скінів та створення нових карт;
 • наявність ігрової валюти, зіркових очок, кристалів;
 • можливість швидкого просування у грі завдяки покупці покращень за реальні гроші.

Персонажі в Brawl Boxs и Big Boxes

У грі наявні 44 персонажі, яких неможливо змінити під час поєдинку. Шеллі можна отримати безкоштовно при запуску першої гри, інших – або при зборі трофеїв, або при відкритті Brawl Boxs і Big Boxes через геймплей чи покупці за реальні гроші. Шанси розблокувати нових бравлерів зростають пропорційно до часу, проведеного у грі. Знадобиться кілька місяців чи років, що відкрити усіх, причому це не набридне, оскільки двічі на місяць з’являються оновлення скінів (зовнішнього вигляду та анімації героїв), ігрових режимів тощо.

Персонажі Brawl Star

Здібності персонажів в Бравл Страс

Кожен персонаж має свою атаку, що допомагає знищити інших. До прикладу, вистріл із дробовика (Шеллі), удар молотком (Френк) чи лопатою (Мортіс), лазерна лампа (Генерал Гавс), орлине око (Бо). Доступні й інші здібності: суператака, зіркова сила та ґаджет. Детальніше про кожну із них:

 • Суператака. Оскільки бравлери завдають поранень ворожим гравцям, то отримують за це нові можливості, що називаються суператакою. Кожен має свою: ракетний дощ (Брок), дзиґа (Карл), жуйка (Бібі), димова бомба (Леон).
 • Зіркова сила. Кожен бравлер може відкривати пасивки, які називаються зірковою силою. Їх відкривають у ящиках чи магазині при досягненні 9 рівня сили. До прикладу, чорний портал (Тара), смертельна отрута, стервятник (Ворон), дике полум’я (Амбер), швидкість метеориту (Ель Прімо).
 • Ґаджет. Додані до гри лише 2020 року. До прикладу, снодійне (Сенді), клонування (Леон), самодопомога (Байрон), запасна міна (Тік), фітолампа (Роза) тощо.

Валюта в Бравл Старс

У грі є чотири типи віртуальних грошей:

 • монети можна безкоштовно отримати у ящику чи у магазині за кристали; їх використовують для покупки Power Points (для покращення героїв), зоряної сили та ґаджетів;
 • зіркові очки можна отримати, коли гравець досягне 10, 15, 20, 25, 30 та 35 рангу або ж отримати наприкінці сезону за бравлера, що здобув більше 500 трофеїв;
 • ящики бувають 3-х типів: стандартні Brawl Boxes, Big Boxes мають у 3 рази більшу винагороду від стандартних та Mega Boxes, що містять у 10 разів більшу винагороду, ніж стандартні; їх можна отримати у Магазині за кристали чи зіркові очки або на Трофейній дорозі чи при проходженні Brawl Pass;
 • кристали – преміум-валюта, що надається через Магазин чи Brawl Pass (його мають усі гравці за змовчуванням); використовується для придбання монет, скінів, бравлерів, ящиків та преміум-допуску до Brawl Pass.

Трофейна дорога в Brawl Star

Трофейна дорога

Трофейна дорога – спосіб для бравлерів, завдяки якому вони відстежують свій прогрес у грі, підвищують ранг та отримують призи (відкриття нових персонажів та ящиків, заробіток монет, токенів). Трофеї надаються при перемозі у битві для просуванні вище у загальному рейтингу. Отримати винагороду можна лише один раз.

Не пропустіть огляд захоплючої гри BADLAND.

Brawl Pass

Завдяки оновленню гри, що вийшло у 2020 році, геймери мають можливість протестити нову систему нагород під назвою «Brawl Pass».

Коли бравлери змагаються у боях, за перемогу вони заробляють токени. Коли вони заробляють токени, то просуваються далі у Brawl Pass. Це можна порівняти із Трофейною дорогою, де, щоб піднятись у рейтинзі, треба заробляти трофеї. Персонажі можуть заробляти ящики, кристали, нові скіни, монети тощо.

Існує два рівні рівні гри у Brawl Pass: безкоштовний за змовчуванням та преміум; це замінює попередню систему нагород із різноманітних ящиків. Кожен Brawl Pass триває один сезон, що має свою унікальну тему.

Режими гри Brawl Stars 

У Brawl Star наявні більше 10 режимів гри. Деякі доступні постійно, інші змінюються щотижня (2 дні на саму гру і 5 днів на очікування) або кожні 24 години.

 • Захоплення кристалів (Gem Grab) – режим 3 на 3. Тут потрібно збирати фіолетові кристали, що періодично з’являються з отвору у центрі карти. При вбивстві противника його кристали падають на землю і їх може будь-хто підібрати. Суть гри для кожної команди – це зібрати 10 кристалів і зуміти втримати їх до кінця гри. Якщо хоч одна команда збере 10 кристалів, то починається відлік часу до закінчення гри (15 с). Якщо противники знищать когось із гравців цієї команди або зможуть назбирати таку ж кількість кристалів, тоді зупиняється відлік часу. Перемагає та команда, яка зібрала найбільше дорогоцінних каменів.
 • Броулбол (Brawlball) – режим 3 на 3. Завдання кожної команди – двічі забити голи у ворота суперників. У розпорядженні гравців є спеціальний м’яч. Якщо за відведений час забили лише один гол, то перемагає команда із більшим рахунком. Якщо рахунок однаковий, то даються додаткові 30 с на гру, але знищуються усі перешкоди і декорації. Якщо ж за додатковий час жодна із команд не заб’є м’яча у ворота суперника, то гра завершується нічиєю. Гра не схожа на класичний футбол, тому немає ніяких штрафних карток.

Режим Броулбол (Brawlball) Brawl Star

 • Зіткнення (Showdown) – режим у стилі Королівської битви, що має 2 типи гри: одиночний та парний. У них перемагає або останній живий гравець посеред інших 10-ти, або ж остання жива команда з-поміж інших 5-ти відповідно (команда складається з 2-х учасників). По карті розкидані ящики, які можна збирати і підвищувати власний рівень здоров’я. Також з часом карта зменшується у розмірі, звужується і наповнюється отруйним димом, що знищує гравців.
 • Пограбування (Heist) – режим 3 на 3. Завдання кожної команди – знищити сейф противників, при цьому захищаючи власний. Вам потрібно попри усі перешкоди дістатися до скарбів ворога і зруйнувати їх. Якщо за весь час гри не знищено жоден із сейфів, то переможе команда, у котрої загальне здоров’я сейфа вище. Якщо під час битви обидва сейфи пошкоджені однаково у відсотковому співвідношення, то гра завершується нічиєю.
 • Гаряча зона (Hot Zone) – режим 3 на 3. Завдання кожної команди – якнайдовше залишатися на одному місці, захоплюючи цю територію. Переможуть ті, хто набрав 100%, захоплюючи точки.

Режим Hot Zone в Brawl Star

 • Нагорода за затримання (Bounty) – режим 3 на 3 гравці. Завдання кожної команди – зібрати якнайбільше зірок, що можливо завдяки смерті суперників. На початку кожної гри на карті з’являється додаткова зірка. Якщо бравлер вбиває ворога, то до його загального рахунку додається зірка. Після гри за усі зібрані зірки надається певна нагорода, залежно від їх кількості. Тоді рахунок обнуляється. Збирайте зірки та не потрапляйте до рук ворогів!
 • Випробування Чемпіонату – грайте, проходьте відбір всередині гри і потрапите на кіберзмагання.
 • Облога (Siege) – режим 3 на 3. Завдання кожної команди – знищити базу дислокації суперника. Відмінність від «Пограбування» полягає у тому, що база може самостійно захищатися від ворогів, що знаходяться неподалік. Від початку гри періодично з’являються гвинти на карті, які треба збирати. Зібрані за певний час гвинти допоможуть команді викликати робота, що прочистить шлях до бази суперників. Чим більше зібраних гвинтів, тим сильніший робот.

Режим Brawl Star Облога (Siege)

Brawl Stars взлом на iOS

Brawl Stars  – гра, що розрахована на тривалий час. Проходження  режимів та відкриття персонажів здійснюється постійно з оновленнями, що виходять щомісяця. Остання оновлена версія Бравл Старс оптимізована для екрана будь-якого смартфону. Тримаючи його горизонтально можна керувати героями за допомогою великих пальців, як джойстиками.

Сьогодні у мережі можна знайти безліч посилань на велику кількість монет та бравлерів. Та чи є сенс одразу отримати усе та завершити гру за день? Вибір за вами.

Ваша оцінка: