Я шукаю...

Apple знайшла спосіб збільшити місткість акумулятора iPhone

Акумулятор iPhone

Проблема місткості акумуляторів не дає спокою конструкторам телефонів всіх компаній. Проблема очевидна. Сьогодні телефон став мінікомп'ютером. На смартфоні можна грати в складні ігри, записувати відео в форматі 4К, а також виробляти багато інших речей, які ще десять років тому здавалися фантастикою.

Для виконання всіх цих функцій потрібен потужний акумулятор. При всьому при цьому, з кожним новим поколінням телефони стають все більш і більш плоскі.

Радимо почитати про PicsArt Photo Studio.

Попри те, що конструктора намагаються максимально збільшити місткість батареї, заряду телефону вистачає на пару днів використання, після чого він потребує підзарядки. Наприклад, в Pro Max ми бачимо акумулятор у формі англійської літери L.

Схоже, що конструктори Apple знайшли певне розв'язання цієї проблеми. Про це стало відомо з бази Патентного бюро США. Ентузіасти тут виявили два патенти Apple, в яких описана технологія. Вона дозволяє встановлювати в стандартний корпус акумулятори більшої місткості. При цьому, габарити інших елементів телефону залишаються тими ж. Таким чином, вдасться збільшити розмір батареї, при цьому, інші елементи не постраждають.

Ознайомившись з патентною заявкою, ми бачимо, що навколо батарейного відсіку пропонується використовувати металевий корпус з надійним заземленням. Таке рішення дозволить розміщувати компоненти ближче до акумуляторної батареї. Деякі компоненти можна буде навіть розміщувати впритул.

Акумулятор iPhone

Також є цікава стаття про Adobe Photoshop Mix.

Друга заявка пов'язана зі старими акумуляторами. З часом батарея починає розряджатися швидше. При цьому вона збільшується в розмірі. Цей процес в народі називають «здуття». Цей процес небезпечний. «Здуття» батарея може пошкодити інші елементи телефону, навіть вона може вибухнути. Відомі випадки коли власники гинули через вибух батареї телефону.  Apple спробувала максимально уповільнити цей процес. Компанія розробила технологію, яка буде відстежувати розширення акумулятора і робити дії, які будуть пригальмовувати цей процес. Зокрема, на швидкість процесу будуть впливати, шляхом регулювання рівня зарядки батареї. Коли ситуація стане критичною, телефон сам повідомить власника про те, що прийшов час розпрощатися зі старим акумулятором.

Як бачите, Apple робить все, щоб iPhone залишалися кращими. Поки не ясно, який ефект буде від впровадження технологій, але він буде.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Ваша оцінка: