Я шукаю...

Мобільні застосунки для виклику таксі на Айфон

Замовити таксі

Мобільні застосунки для таксі стають популярнішими через введення карантинних обмежень в країні у зв'язку з пандемією коронавірусу. Хоча ріст інтересу до мобільних застосунків, доступних на пристроях з операційною системою iOS, спостерігався задовго до часткового обмеження громадського транспорту. Адже такі послуги стають популярними завдяки мобільним пристроям, що завжди з тобою. 

Достатньо завантажити застосунок таксі, вказавши необхідні персональні дані для поїздки по місту чи за межами мегаполісу у самій програмі, щоб забронювати машину для комфортної та безпечної поїздки. Вже не потрібно чекати, поки оператор відгукнеться на дзвінок та скаже, що всі машини зайняті. 

Таксі Болт скачати на айфон

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Найкращі таксі на iPhone в Україні 

1. Безперечно першим в рейтингу неодмінно можна назвати службу Bolt, (Оцінка 4,8) позаяк саме вона є найбільш оперативною, та найдоступнішою в ціні. Зазвичай автомобіль прибуває до 9 хвилин, середній чек поїздки - 80 грн.

Скачати Bolt Taxi на iPhone з AppStore

2. Другим в рейтингу сміливо можна розмістити службу Уклон. (Оцінка 4,8) Зазвичай авто цієї служби в середньому прибуває до клієнтів через 12 хвилин, середній чек поїздки також 80 грн.

Скачати Уклон на iPhone з AppStore

3. Третім в рейтингу служб Таксі займає Uber. На жаль машин від цієї служби чомусь в Україні поменшало, звісно конкуренція дається взнаки, проте якщо ви замовите цей автомобіль, з ймовірністю 90% він прибуде до вас черех 15-20 хвилин. Середній чек - понад 90 грн. (Оцінка 4,3)

Скачати Uber на Айфон з AppStore

Попри те, що досі у службу таксі телефонують, адже старі способи зв'язку залишаються у доступі, все ж покоління зумерів переходить на мобільні застосунки. Завдяки мобільним застосункам можна залишити відгук про таксі. Розказати свою історію вдалої чи невдалої поїздки. У деяких застосунках є можливість оцінити роботу таксі за певною шкалою. Мобільні застосунки дозволяють покращувати роботу таксі у зручному та комфортному для постійних клієнтів форматі. 

З мобільними застосунками все просто і швидко. Звісно, очевидною перевагою є відсутність стресу через спілкування з операторами служб таксі. Немає дзвінкі й немає готівки, якщо потрібно. З водієм можна розрахуватись через банківську карту, яку прив’язали до власного кабінету після реєстрації у службі таксі. Без гудків та дзвінків, готівки, необхідності пошуку більш дрібних купюр, щоб розрахуватись з водієм таксі. Мобільні застосунки таксі доступні кожному жителю Львова, у кого є мобільний пристрій. 

Давайте поговоримо детальніше про кожну з вищезгаданних служб таксі і дізнаємось їхні характеристики та особливості!

Uklon

Перш ніж завантажити застосунок таксі Уклон, декілька фактів про саме таксі та як воно стало популярним у країні. 

Віталію Дятленку, тоді ще студенту Києво-Могилянської академії, прийшла ідея щодо створення зручного сервісу таксі. Перше зареєстроване замовлення у сервісі таксі датоване 2010 роком. Отже, на розробку та втілення ідеї дійсного зручного сервісу таксі він витратив десь рік. У 2011 році Дятленко та його команда представили повноцінний мобільний застосунок для смартфонів, що і стало переломним кроком у діяльності компанії. 

Мобільний застосунок для смартфонів на базі IOS з'явився на рік пізніше, аніж застосунок для пристроїв з операційною системою Android — у 2013 році. Функція оплати банківською картою імплементована лиш у 2016 році. Скажемо так, у пасажирів таксі Уклон було достатньо часу, щоб вивчити доступні функції сервісу та повною мірою оцінити нововведення.

У яких містах доступне таксі Уклон? Окрім Львова, сервісом можна користуватись і в інших містах України, у тому числі Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Житомирі. Основна перевага — навіть у незнайомому місті можна завжди замовити таксі, яким так часто користуєтесь дома. 

Для гостей та жителі міста вартість послуги стандарт складає 33 грн, або ж 6,5 грн за 1 км по місту, адже у передмісті тарифікується по 9 грн. Інформацію про послуги сервісу таксі у різних містах України можна знайти на офіційному сайті. Окрім стандарту, користувачі Уклон можуть замовити послуг комфорт, бізнес, універсал за різними цінами. При замовленні мікроавтобусу можна перевезти й більше як 4 пасажирів при необхідності. Уклон пропонує і ряд інших додаткових послуг, серед яких кур'єрське доставлення, зустріч з табличкою в аеропорті, що, погодьтесь, вражає. 

Плануєте завантажити застосунок таксі Uber?

Щоб мати можливість в Убер таксі замовити, прийшлось чекати 6 років для запуску сервісу для виклику таксі в Україні. 

Uber — це американський стартап, який належить Гарету Граму та Тревісу Каланіку. Вже у 2009 році почалась робота над сервісом, хоча офіційний запуск відбувся у Сан-Франциско у 2011 році. І лиш у 2015 році в Україні розмістили вакансію генерального директора Убер. Ним став Аркадій Вершебенюк. У 2016 році сервіс з'явився вже у Львові з доступом до мобільного застосунку Uber Iphone.

Базовий тариф для гостей та жителів міста Лева складає 21 грн, у той час, як 1 км дороги оцінюється у 5 грн. Слід зазначити, що є Uber X та Uber Select, які тарифікуються по-різному. Користувачі послуги Uber Select можуть переміщатись по місту на автомобілях підвищеного комфорту. Після завантаження мобільного застосунку Uber можна оплатити поїздку готівкою або ж банківською картою на вибір. Є можливість відразу продовжити маршрут та вказати декілька точок. 

Чи замовити машину у застосунку таксі Болт?

Слідом за таксі Уклон та Убер можна спробувати скористатись і мобільним застосунком Болт. Сервіс, який більш відомий як Taxify, прийшов в Україну з Таллінна. Адже головний офіс Болт знаходиться саме в естонському Таллінні. Засновником сервісу для виклику таксі є Маркус Вілен, який у студентські роки у далекому 2013 році запустив Taxify. 

Новомодний сервіс з'явився у Таллінні, Ризі, Лондоні, Парижі. Лишень у 2018 році таксі Болт почали їздити в Україні, що припало на період ребрендингу, а саме перейменування сервісу з Taxify у Болт. Попри те що, що Taxify намагалась вийти на український ринок з 2016 року, після ребрендингу вдалось все якнайкраще. Разом з сервісом таксі прийшла й доставлення їжі, що досить актуально для різних країн світу, в тому числі й в Україні. 

Які переваги користування сервісом Болт? Користувач мобільного застосунку має можливість оплатити поїздку готівкою та банківською картою, вибрати клас авто, повідомити про наявність багажу або ж домашнього улюбленця. В Болт доступний Wi-Fi у салоні автомобіля, що актуально для тих користувачів сервісу, які люблять спілкуватися по роботі або ж з друзями.

Щодо тарифікації, базовий тариф — подача 21 грн з урахуванням того, що за 1 км клієнт сервісу заплатить 5 грн. Попри те, що на сайті Болт вказано, що у них найнижчі ціни, в принципі вартість поїздки ринкова, демократична. Що вибирають гості та жителі міста? Насправді немає нічого ціннішого, ніж власний досвід. Однією з переваг користування Болт є те, що мобільний застосунок доступний не тільки в Україні, але й в інших країнах світу. Зручно користуватись сервісами які знаєте за межами країни. 

Служба таксі 838 у Львові 

Якщо Болт та Убер є сервісами для виклику таксі, що прийшли до нас з інших країн світу, Уклон й таксі 838 розвиваються в Україні з початку заснування компанії. Навряд чи це дає якісь переваги сервісам, адже користувачі цінують комфорт та швидкість перевезення. Але й таксі 838 має шанс скласти серйозну конкуренцію відомим міжнародним брендам. 

Історія таксі 838 починається у 2003 році. Особливістю цього сервісу є те, що один єдиний номер телефону об'єднує всі міста. Навіть якщо залишитись без телефона або Інтернету, завжди можна скористатись 838. Цей номер легко запам'ятовується та вкарбовується в пам’ять. 

У 838 можна замовити автомобіль бізнес-класу, економкласу та класу люкс. Тому таксі орієнтується не тільки на традиційні перевезення по місту, але й дає можливість проїхатись з комфортом, що актуально для зірок тощо. Щодо тарифів 838, на офіційному сайті немає детальної інформації, але служба підтримки запевняє, що ціни здивують. 

Які служби таксі ще є у Львові?

Одеський сервіс, відомий як Бонд (Bond), теж вже є у Львові. Попри те, що у Львові багато жителів та гостей міста користуються Уклон, Убер та Болт, все ж є ті, хто будуть замовляти Бонд. 

Бонд заснований в Одесі у 2013 році. Засновників сервісу для виклику таксі надихнув мобільний застосунок GetTaxi (Gett) та його надзвичайно простий функціонал. Так склалось, що саме тоді у місті ще не були популярними відомі зараз в Україні сервіси для виклику таксі. Бонд намагається конкурувати з Болт та Уклон, і у команди все складається якнайкраще.

У чому ж переваги Бонд? Завдяки сервісу є можливість забезпечити подачу машини у певний час і у певному місці. З Бондом можна планувати зустрічі та різноманітні події, адже є вірогідність, що ти приїдеш першим. Мобільний застосунок Бонд працює не тільки з клієнтами сервісу, але й з водіями, нагадуючи їм про те, що час їхати тощо. 

Оплата послуг у Бонд здійснюється готівкою та банківською картою. Якщо у водія немає решти, то він може перекинути потрібну суму на рахунок пасажира. З такими мобільними застосунками вже можна не хвилюватись про решту та відсутність кешу. Базовий тариф — 7,5 грн за 1 км, у той час сума мінімального замовлення складе 55 грн. 

До речі, у нас є цікава стаття про різні ефекти повідомлень iMessage.

Окрім Бонда, у Львові можна віднайти ще парочку мобільних застосунків для виклику таксі, а саме Таксі Експрес. Існує таксі на ринку з 1990 року. З запуском мобільного застосунку аудиторія сервісу для виклику таксі мала б розширитись. Що пропонують у Таксі Експрес? Команда сервісу нагадує, що таксі має досить великий автопарк машин — понад 600 авто, про що вказується на офіційному сайті сервісу. Таксі Експрес пропонує фіксовані ціни, 100% подачу та замовлення машини у режимі 24/7. 

Орієнтуючи на потреби молодого покоління, Таксі Експрес враховує і те, що користувачі продовжують замовляти таксі у телефонному режимі. Тому опція замовлення таксі у телефонному режимі досі доступна, як і виклик через мобільний застосунок. 

У 2019 році у Львові запустили мобільний застосунок під назвою Рушай. Завдяки програмі можна порівнювати ціни різних таксі, якщо є сумніви щодо найкращої ціни. Сервіси таксі отримують вподобайки не тільки за кращу ціну, але й за комфорт та швидкість поїздки, зручний функціонал та доступність у режимі 24/7. Як завжди, вибір за клієнтом.

Ваша оцінка: