Я шукаю...

Якщо вам необхідно швидко відшукати фотографію, просто скажіть «Привіт, Сірі!»

Голосовий помічник

Голосовий помічник Сірі значно спрощує процес взаємодії з технікою від компанії Apple. Сьогодні він здатний спростити життя користувача: відправити повідомлення, знаходити потрібну адресу, призначати зустрічі, а також шукати необхідні фотографії.

Особливо Siri полегшить життя користувачам, які постійно перебувають за кермом.

У порівнянні з іншими голосовими помічниками, з Сірі можна спілкуватися тільки в усному форматі, написати повідомлення даному голосовому помічнику не вийде. Але, у всьому цьому нема потреби, адже написання повідомлення займає багато часу. За даний проміжок можна кілька разів озвучити команду і навіть отримати результат.

При цьому, Сірі - це не просто особистий помічник. У середовищі професіоналів цю функцію називають системою запитань-відповідей, адаптовану під операційну систему iOS. А головною її особливістю є те, що система здатна підлаштовуватися під індивідуальні особливості кожного користувача.

Помічник Сірі

А зараз у користувача з'явилася унікальна можливість не витрачати багато часу на пошук необхідної фотографії. Можна просто сказати «липень 2020» або будь-який інший місяць і Сірі надасть всі необхідні дані.

Радимо прочитати: Довгоочікуваний Bluetooth-трекер AirTag був представлений компанією Apple на весняній презентації.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Що відомо про пошук фотографій за допомогою голосового помічника

Патент про дану технологію був зареєстрований компанією Apple ще у 2013 році. Винахід отримав назву «Голосовий пошук і обробка зображень».

Суть винаходу полягала в тому, що користувач за допомогою свого голосу може здійснювати пошук зображень. Таким чином, спілкування з Siri на Айфоні дає можливість знаходити набагато швидше необхідний знімок. Особливо це актуально, для власників Айфонів і Айпадів, які постійно фотографують і мають велику кількість знімків на своєму гаджеті.

Як здійснюється пошук фотографій з Сірі

Сьогодні дана технологія повністю втілена в життя і кожен власник «яблучної» продукції може вибрати для себе найбільш відповідний метод пошуку контенту.

Як відбувається пошук фотографій за часом

Всі фотографії, які раніше були зроблені на Айфон, мають час і дату. Тому, якщо користувач пам'ятає приблизну дату або навіть час, то з легкістю зможе відшукати необхідний файл, використовуючи голосовий помічник.

Пошук фотографій з Сірі за часом

 Щоб це зробити, необхідно:

  1. Для початку утримують кнопку «Home», для того, щоб здійснити запуск голосового помічника, а після цього необхідно вимовити фразу: «Привіт, Siri».
  2. Після цього, потрібно озвучити команду подібного виду: «Покажи мені фотографії зроблені в червні 2020 року».

Якщо в процесі пошуку використовується тимчасовий проміжок, то користувач також може вказувати більш конкретну дату, якщо він її пам'ятає. Сірі з легкістю знайде необхідну фотографію, а ось вказуючи місяць, доведеться шукати необхідне фото серед інших зроблених за даний проміжок на Айфон.

Пошук фотознімків по місця розташування

Даний метод ідеально підходить користувачам, у яких завжди включений режим відстеження геолокації. Так, наприклад, можна не знати коли була зроблена фотографія, але при цьому, пам'ятати в якому місці. В такому випадку фотографії з Siri також можна буде знайти.

Пошук за місцем розташування з Сірі

Для цього, потрібно повторити практично такі ж дії, як і в минулий раз:

  1. Утримувати кнопку «Home», а після цього активувати помічник голосом фразою: «Привіт, Сірі».
  2. Після цього, користувач повинен сказати «Покажи мені фотографії, які були зроблені у Львові».

Варто врахувати, що метод пошуку по геолокації можна об'єднувати з попереднім способом. Особливо це стосується випадків, коли необхідно відшукати одну фотографію серед багатьох інших, зроблених в певному місці.

Для цього, потрібно вимовити наступну фразу після активації помічника: «Покажи мені фотографії, зроблені у Львові у травні». Або ще додати до всього цього дату, якщо користувач її пам'ятає.

Якщо потрібно знайти фотографію з чимось конкретним

Компанія Apple також зробила все для того, щоб користувач зміг шукати фото контент не тільки за допомогою дати і локації, а й по певних предметах зображеним на знімку. Наприклад, озеро, їжа, гори, ліс і так далі.

Щоб помічник показав найточніший результат, потрібно:

  1. Активувати помічник фразою: «Привіт, Сірі», за стандартним сценарієм.
  2. А після цього необхідно вимовити «Покажи мені всі фотографії із зображенням кішок».

Після цього голосовий помічник надасть всі наявні варіанти, якщо їх багато. В такому випадку, також можна скомбінувати відразу кілька методів для отримання найбільш точного результату.

Інші зручні команди Сірі

Для користувачів, які не просто розуміють, як активувати Siri голосом, а й знають важливі команди для пошуку або активації різних режимів відкриваються грандіозні можливості.

Команди Сірі

Голосовий помічник дає можливість не тільки здійснювати пошук фотографій, але і робити фотознімки. Можна буде знімати фотографії в певних форматах простою голосовою командою.

Якщо активізувати роботу голосової системи на екрані блокування стануть доступними такі команди:

  • «Зроби знімок», «Зроби фотографію», відразу ж після команди Сірі здійснить відкриття на смартфоні додатку «Камера».
  • «Сірі, зніми відео».
  • «Зроби панорамне фото».

Варто врахувати, що голосова система здатна зробити знімок в будь-якому режимі й форматі, за винятком застосування режиму «Портрет».

Але, при цьому кожен користувач може сказати «Сірі, зроби селфі» або навіть «Сірі, зроби квадратне Селфі» і дані команди будуть почуті.

Голосовий помічник здійснить налаштування режимів і форматів, але ось фактично зробити знімок Сірі все ще не може. Тому, доведеться самостійно протягнути руку. А вже після цього, можна буде здійснювати пошук необхідного знімка шляхом голосових команд.

Siri здатна допомогти користувачеві набагато швидше знаходити необхідні функції. Сьогодні її можливості досить великі. Тому, варто звернути на цю опцію увагу, можливо вона допоможе зробити використання смартфона ще більш комфортним.

Прочитайте також: Як заряджати Айфон швидше.

Ваша оцінка: