Я шукаю...

Що робити, якщо не працює клавіатура на телефоні?

Що робити, якщо не працює клавіатура на телефоні? - icoola.ua - фото

Заблокована клавіатура телефону легко позбавляє вас доступу до більшості корисних функцій. Раптом неможливо писати повідомлення чи шукати інформацію в мережі. Така ситуація може виникнути як у власників смартфонів з операційною системою Android, так і у айфонів. Що робити в такій ситуації? На щастя, є кілька перевірених хитрощів, за допомогою яких можна вирішити цю проблему.

Переконайтеся, що причиною справді є клавіатура

Перш ніж вживати більш радикальних заходів для вирішення проблеми непрацюючої клавіатури на телефоні, переконайтеся, що екран не забруднений. Бруд на поверхні дисплея іноді може спричинити перешкоди, які можуть призвести до неправильної роботи клавіатури. Так само потрібно спробувати відключити всі непотрібні програми. Забагато відкритих вікон або програм, що працюють у фоновому режимі, можуть перевантажити систему, що, серед іншого, може призвести до проблем із клавіатурою. Якщо ви підозрюєте, що ваш смартфон не працює належним чином, спробуйте перезавантажити його. Просто натисніть кнопку живлення телефону та виберіть «Перезавантажити».

Звичайно, можливою причиною непрацюючої клавіатури може бути і механічне пошкодження смартфона. Зазвичай це витік акумулятора. У цій ситуації найкраще віднести телефон в сервісний центр, тому що ви не можете вирішити цю проблему самостійно.

Що робити, якщо не працює клавіатура на телефоні? - icoola.ua - фото1

Клавіатура Android не працює

Існує кілька причин, чому перестала працювати клавіатура на смартфоні Android. Спробуйте деякі з найпоширеніших методів відновлення функціональності клавіатури телефону.

  • Перезапуск клавіатури - перейдіть до налаштувань свого смартфона, а потім натисніть «Менеджер програм». Серед них знайдіть програму, яка відповідає за клавіатуру. Залежно від конкретного виробника телефону назви вкладок можуть відрізнятися. Наприклад, у смартфонах Samsung є своя локація для клавіатури. Утримуйте палець на вибраному елементі програми та виберіть опцію зупинки клавіатури. Закрийте налаштування та спробуйте перевірити працездатність клавіатури, наприклад, спробувавши щось набрати.
  • Очищення кешу клавіатури - хороший спосіб відновити клавіатуру на телефоні також очистити її кеш у відповідній програмі. Подібно до перезавантаження клавіатури, перейдіть до «Менеджера програм» і знайдіть свою клавіатуру. Тримайте на ньому палець і виберіть «Очистити кеш». Крім того, ви також можете очистити кеш у словнику, якщо він у вас є. Нарешті, варто перезавантажити телефон.
  • Оновіть клавіатуру - як і будь-яка програма, програма, що відповідає за вашу клавіатуру, потребує регулярних оновлень. Ось чому варто перевірити магазин Google Play, щоб перевірити, чи встановлено у вас останню версію клавіатури. Ви можете знайти цю інформацію у вкладці «Мої ігри та програми» в Google Play і далі, вибравши «Оновити». Якщо клавіатура не оновлена, запустіть оновлення вручну. Поки ви це робите, переконайтеся, що у вас є остання версія вашої операційної системи також у налаштуваннях вашого смартфона.
  • Нова програма для клавіатури – якщо жоден із цих методів не спрацював, ви все одно можете завантажити нову програму для клавіатури. У Google Play є велика кількість безкоштовних клавіатур на вибір. Після встановлення програми смартфон запитає, чи вважати клавіатуру стандартною, що необхідно підтвердити.

Як полагодити клавіатуру iPhone?

Проблема з непрацюючою клавіатурою також може виникнути на iPhone. Причини зазвичай дуже схожі на Android: програма для клавіатури перестала працювати або є більш серйозна проблема з системою iOS. Що робити в такому випадку?

Що робити, якщо не працює клавіатура на телефоні? - icoola.ua - фото1

  • Скидання налаштувань клавіатури - перейдіть до загальних налаштувань iPhone, потім виберіть «Скинути». У щойно відкритому меню введіть «Відновити словник клавіатури». Потім просто дотримуйтеся вказівок на екрані. Після скидання налаштувань клавіатури закрийте вікно налаштувань і спробуйте написати, наприклад, повідомлення в месенджері.
  • Видалення проблемної програми - іноді несправна програма може спричинити проблеми з клавіатурою iPhone. Варто мати на увазі, що цю програму не обов’язково підключати безпосередньо до клавіатури. Після видалення підозрілої програми перевірте, чи проблему вирішено. Якщо так, спробуйте встановити його знову. Коли проблема з клавіатурою з’являється знову, краще назавжди попрощатися з програмою-порушником.
  • Скидання до заводських налаштувань - це радикальне рішення, яке спричиняє втрату даних, що зберігаються в пам'яті пристрою. Також потрібно повторно ввести всі логіни та паролі для всіх служб і програм. Якщо у вас є копія даних у вашому обліковому записі iTunes, ви можете легко завантажити її назад у пам’ять телефону. Якщо ви хочете відновити заводські налаштування iPhone, перейдіть до загальних налаштувань. Для скидання також знадобиться пароль телефону.
  • Вимкніть проблемні функції - такі функції, як «Легкий доступ», «Масштаб» і «Обмеження трафіку», полегшують повсякденні функції iPhone. Однак іноді вони можуть викликати проблеми з клавіатурою. Якщо клавіатура вашого iPhone не працює, спробуйте вимкнути її. Цю опцію можна знайти в загальних налаштуваннях телефону.

Ваша оцінка: