Я шукаю...

Пригоди і веселощі з Leo's Fortune

гра Leo'sFortune

Цю гру розробила шведська компанія 1337&Senri LLC, яка не один рік займається розробкою різних додатків і мобільних ігор. Крім того, дана корпорація розробляє і гри для комп'ютерів та інших платформ. Уже не перший рік ця гра користується величезним успіхом, адже вона дійсно цікава. Вашим головним персонажем є якийсь клубок, на ім'я Лео, він подорожує, долаючи різні перешкоди, в пошуках вкрадених у нього монет та інших артефактів.

Головним архітектором гри став шведський фахівець Андерс Хейденберг. Він розробив вже не один десяток ігор і над цією потрудився славно. Але цей проєкт для розробника є його власним, в ньому він хотів втілити всі свої фантазії та ідеї, які збирав упродовж довгих років.

Концепція гри та розробка

Саме цей автор розробив всесвітньо відому серію ігор Battlefield, тому, можна з упевненістю сказати, що він справжній професіонал своєї справи й щось розуміє в іграх. Раніше, коли він працював не самостійно, а у величезній корпорації, він не міг на 100% втілити свої фантазії самостійно.

 граLeo'sFortune1

Автор вирішив створити гру, яка не буде занадто складною, але яка буде максимально реалістичною. Персонаж повинен був пересуватися дуже легко і досить натурально. Головним персонажем є міфічна істота Лео. Саме його озвучив знаменитий американський актор озвучення Енн Рейтел.

Що стосується критиків, то вони позитивно оцінили гру. Серед інших якостей, головними критики відзначили наступні:

  • легке і швидке проходження;
  • чудова графіка;
  • цікавий сценарій;
  • красивий сюжет;
  • візуальний дизайн;
  • класний музичний супровід.

Різні критики по-різному говорили про цю розробку. Але, в більшості, всі вони сказали, що гра класна. Хоча деякі неточності й мінуси в ній є. Але, в кожній грі можна знайти мінуси та свої неточності. Особливо хочеться відзначити музичний супровід, над яким попрацювали розробники.

Сюжет і геймплей

Якщо ви вирішите завантажити Leo's Fortune, То ви точно проведете свій вільний час весело. Тут багато рівнів, які не так легко пройти, як вам здається. Ця гра підійде не тільки малюкам, але і дорослим людям, які хочуть розслабитися. Вона вийшла на різних платформах, так що грати в неї можна і на IPhone, крім того, завантаження Leo's Fortune на ios не складе труднощів.

Ви будете грати від третьої особи. Сам сюжет - це суцільна пригода. За сюжетом, ваш головний персонаж, якого звуть Лео є професійним інженером, який походить з багатого роду. Насправді він не людина, а досить смішна і цікава волосата груда, якою вам належить управляти. Ви потрапите у світ справжнього детектива. За сюжетом, у вашого головного персонажа родичі вкрали стан. Саме цей стан, золото, вам треба буде відшукати.

За сценарієм, Лео розуміє, що злодійкою є його дружина, яка вкрала все золото. Саме вона вважала, що головний персонаж втратив всю свою порядність, через те, що був хворий золотом. Дружину головного персонажа звуть Матільдою. Насправді сюжет гри дуже заплутаний. Лео жертвує всі свої заощадження і золото світовій машині, яка повинна підтримувати рівновагу у світі.

Гравець управляє Лео, який є істотою, схожою на мочалку, у нього немає ваги, але він сильно волохатий. Крім того, Лео дуже веселий, попри всі свої не нещастя. Поки ви будете грати, ваш персонаж буде коментувати усі ваші дії та буде вас смішити. До речі, Лео каже з помітним східним акцентом, що робить гру ще більш смішною і цікавою. Але Лео і його родичі дуже схожі на національних російських персонажів. Саме тому російськомовним гравцям буде ще цікавіше грати.

Можливості персонажа

Сам персонаж дуже дивний. Він не тільки смішний і милий, на перший погляд. У нього є ще й маса різних здібностей. Ви можете розігнати його, щоб він ковзав по різним ступеням, або навіть розігнати його так, щоб він злетів. У нього висока інертність, саме тому він не може нормально приземлитися, вам треба буде управляти цим.

Вам також може бути цікаво: У функції AirDrop виявили уразливість

На шляху вашого героя часто будуть з'являтися перешкоди, наприклад, обриви, які вам буде необхідно подолати. Вам належить здолати всі перешкоди й дійти до фінішу. Але, ви можете використовувати спеціальну вагонетку, щоб пройти швидше все обриви, в грі у вас буде така допомога.

У вас на шляху будуть навіть коливатися платформи, які працюють під вагою головного персонажа. Ви можете розгойдати платформу, щоб вилетіти вгору, підскочити на ній, як на трампліні. Вам необхідно буде подолати не тільки різні катакомби, але і шахти, показуючи всю свою міць. Ваше пересування буде обмежено досить вузьким коридором, по якому вам треба буде просувати свого персонажа. Щоб відкрити деякі коміри, або проходи, які часто будуть закриті, вам необхідно буде задіяти якийсь механізм.

У ролі такого механізму можуть виступати не тільки важелі, а й кнопки. Щоб включити певну кнопку, або важіль, вам необхідно пересунути ящик, або інший предмет, який ви побачите на своєму шляху.

Провести злом ігри Leo's Fortune не так складно, як здається на перший погляд. Сьогодні в мережі є величезна кількість різних читів, за допомогою яких ви можете зламати будь-який раунд гри. Якщо ви скачаєте відразу зламану гру, то у вас з'явиться можливість грати в будь-якому раунді. Не треба буде проходити кожен раунд і домагатися якогось результату. Крім того, якщо ви скачаєте злом ігри в Інтернеті, ви зможете отримати масу переваг, наприклад, багато подарунків, які вам допоможуть швидше пройти складні рівні.

Небезпеки та перешкоди

Але на шляху Лео з'являться не тільки різні ворота, які треба пройти. На шляху вашого головного персонажа будуть ще й інші перешкоди. Завжди ви можете впасти в прірву, або потрапити в капкан, в якому є багато шпильок. Обережно, шипи можуть зустрічатися не тільки на поверхні, раптово вони можуть висуватися навіть під землею.

Лео Фортуні названа на честь головного персонажа. До кінця невідомо, що це за істота, але вона дуже смішна і швидко стрибає. Вам обов'язково сподобається грати за нього.

У деяких випадках ви можете подолати шипи тільки, коли летите. Постарайтеся не зачепитися за них, бо потрібно буде починати рівень з самого початку. А рівнів, до речі, є велика кількість. Також, коли ви потрапляєте в підземелля, там теж можуть бути шипи, їх подолати пішки точно не вийде, вам необхідно літати та проявити всю свою майстерність.

На платформах теж є величезна кількість шипів. Щоб їх обійти, вашому персонажу, а, відповідно, і вам, необхідна величезна кількість зусиль і вправності. Коли ви доторкнетеся своїм персонажем до шипів, ваш персонаж Лео помре. Але, не поспішайте засмучуватися, ви з'явитеся знову в грі й на тому місці, де померли. Але у вас буде певна кількість смертей. За кожен рівень персонаж може отримати максимум три зірки. Це залежить від того, як швидко і з якою втратою життів ви пройдете раунд.

Крім того, ви можете пограти на додатковому рівні. А якщо ви пройдете 20-й рівень, то у вас з'явиться доступ до бонусного рівня. Там ви зможете грати в більш екстремальних умовах і проходити складніші завдання.

20-й рівень і його особливості

На цьому рівні все буде поділено на чотири локації. Кожна з локацій пов'язана з одним із родичів головного персонажа. Від усіх попередніх рівнів ці локації відрізняються не тільки графікою, але і музичним супроводом, а також сценарієм. Вам буде цікаво грати в бонусний раунд, але для цього вам необхідно подолати складні рівні.

Наприклад, на цих локаціях вам належить пограти під водою. Це досить складний рівень, пройти який буде нелегко. Крім того, вам потрібно буде пройти рівень, в якому є безліч руїн, їх всіх треба подолати, щоб дійти до фінішу. Останні бонусні рівні відбуваються всередині «світового робота». Саме там Лео зіткнеться з безліччю пасток і різних перешкод, які йому необхідно буде пройти та не загинути.

Випуск і створення

Як вже раніше було відзначено, гра була випущена шведською студією, яка розробляє мобільні додатки та різні ігри для комп'ютерів і інших платформ. Розробники мріяли створити гру, яка буде схожою на ігри, які були популярними ще в 1980-х роках. Саме таку гру шведські розробники й створили.

На той рік, коли гра вийшла на мобільних платформах, вона була представлена ​​на ринку мобільних ігор. Саме тому вона стала дуже популярною. На сьогодні вона виходить не тільки, як мобільна гра, її також можна завантажити на IPhone.

Деякі критики відзначають, що гра досить складна, а деякі, навпаки, говорять, що всі рівні можна легко пройти. Все залежить від конкретної людини, яка її завантажила. Основні переваги гри:

  • цікавий персонаж;
  • велика кількість рівнів;
  • бонусні рівні;
  • можливість битися онлайн з друзями.

Вам сподобається ця гра, адже вона не тільки смішна і захоплююча, з її допомогою ви можете навчитися спритності й майстерності. Вам сподобається грати в Leo's Fortune, проявіть всю свою майстерність і покажіть, що ви можете дійти до останнього рівня. Це вдається не кожному. Гра досить складна і не піддається кожному. Зіграйте за забавну грудку, на ім'я Лео і покажіть, що ви зможете врятувати його і пройти всі складнощі. З кожним рівнем вам буде все складніше, але для цього гри й створені.

Читайте також: 60% iPhone, які продали в США - моделі серії iPhone 12

Ваша оцінка: