Я шукаю...

FaceTime: повний огляд програми

FaceTime

FaceTime – це спосіб відеодзвінків, вироблений компанією Apple. Ця функція доступна на всіх їхніх пристроях.

Він вважається одним з найкращих сервісів відеодзвінків. Apple вдалось досягти якісної картинки й звуку, чим у конкурентів, навіть FaceTime залишив позаду себе Skype.

Перша версія була створена на iPhone 4, яку представляв Стів Джобс літом 2010-го року. FaceTime на iPhone 5 – це вже була технологія дзвінків, що мала в собі однойменну веб-камеру.

FaceTime на вашому iPhone, iPad чи MacBook

Для того, щоб користуватися FaceTime на вашому iPhone, iPad чи MacBook вам потрібен активований Apple ID. Після цього вже можна ввімкнути цю програму й користуватися нею («Налаштування» – «FaceTime»).

Завдяки цій програмі ви можете спілкуватися з друзями, які мають будь-який гаджет від Apple.

За допомогою FaceTime ви можете отримувати дзвінки як на телефонний номер, так і на Apple ID. Для цього необхідно: «Налаштування» – «FaceTime» – «Ідентифікатор» – обираєте свій номер телефону чи Apple ID, дивлячись де ви хочете приймати дзвінок.

FaceTime працює на базі пакетної передачі даних. Для того, щоб приймати або створювати відеодзвінки необхідно бути підключеним до Wi-Fi або мати режим мінімум 3G.

Відеодзвінки будуть безкоштовні, тому що вони створюються через Wi-Fi й використовується ваш номер телефону як ідентифікатор, щоб визначити вас як користувача цієї програми. При цьому стільникова мережа оператора мобільного зв’язку не використовується. Тому, ви можете користуватися FaceTime без грошей на рахунку вашого номера.

FaceTime вважається приватним і безпечним. Компанія Apple використовує шифрування для захисту даних, коли вони переміщували між двома чи більше пристроями. Тому, можете не перейматися тим, що хтось отримає доступ до вашої розмови.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

В iOS з’явилась функція корекції погляду для FaceTime

Функція корекції погляду для FaceTime

Користувачі гаджетів від Apple почались скаржитись на спам в програмі. Ще бувають навіть такі періоди, коли дзвінки від шахраїв у FaceTime продовжуються безупинно.

На жаль, компанія Apple не пропонує ні одного ефективного способу боротьби з такими видами спаму. Єдине, що може зробити користувач – це заблокувати небажаний номер або взагалі відключити FaceTime.

Щоб заблокувати спам у FaceTime потрібно перейти в «Налаштування» – перейти у FaceTime – натиснути «Заблоковані контакти» – вибрати «Додати новий» – підтвердити блокування абонента.

Щоб відключити FaceTime перейдіть у «Налаштування» – відкрийте FaceTime – відключіть програму. Цей спосіб актуальний тоді, коли спам реально дістав, адже блокувати кожного абонента довго.

Потрібно також знати, що відключення FaceTime не дозволить вам не лише приймати дзвінки, а й самому телефонувати.

Було б добре, якщо компанія Apple додала функцію у FaceTime щодо заборони приймання дзвінків від невідомих контактів. Таке обмеження доступне в AirDrop, що не дозволяє зайвим користувачам встановлювати зв’язок з випадковими пристроями Apple й передавати їм будь-які файли.

Переваги FaceTime

До речі, під час розмови по FaceTime не можна одночасно переписуватися у соціальних мережах, якщо ввімкнений відеодзвінок.

В настройках iOS 13 з’явився спеціальний параметр, який дозволяє підтримувати зоровий контакт зі співрозмовником. Ця функція називається «Корекція уваги», що основана на роботі спеціальних алгоритмів, які змінюють кут вашого зору так, нібито ви весь час дивитися прямо в камеру, а не спостерігаєте за діями співрозмовниками на екрані вашого гаджету.

В цьому випадку свою роль грають технології додаткової реальності.

Apple заблокувала FaceTime на старих моделях iPhone. Компанія потратила на це 18 мільйонів доларів. VirnetX подала на Apple в суд за порушення своїх патентів щодо трансляції сигналу FaceTime. Компанія внесла зміни в роботу цієї програми, але лише в iOS 7. Тому, користувачі, які не змогли зробити оновлення на останню версію операційної системи з виправленнями, залишилися без можливості користуватися відеозв’язком на своїх гаджетах.

Всі знають, що таке FaceTime, але про FaceTime HD чули не так багато людей. Це не дивно, тому що ця покращена програма стала доступною після появи iOS 14.2. Тепер з’явилася можливість користуватися відеозв’язком в режимі Full HD.

Але не у всіх моделях iPhone доступний цей режим. Ні iPad, ні MacBook не підтримують програму FaceTime HD. Це дивно, тому що в нових версіях пристроїв Apple встановлена камера високоякісного дозволу, що без проблем може підтримувати такий формат.

З FaceTime HD якість відеодзвінків буде кращою

Відмінність між звичайним форматом програми й HD помітна. Використовуючи FaceTime HD якість відеодзвінки буде кращою.

Оскільки відеопотік у FaceTime HD має високий дозвіл, то Apple встановила обмеження стосовно його використання. Телефонувати по відеозв’язку в Full HD режимі можна лише при підключенні до Wi-Fi чи 5G.

У 2019 році була відключена функція групових дзвінків по FaceTime. Компанія Apple говорить, що активація серверів, відповідальних за роботу групових дзвінків, сама по собі не означає, що функція може працювати автоматично.

Відповідно до офіційної заяви представників компанії, окрім проблем з груповими дзвінками в FaceTime, виробники Apple провели аудит безпеки й внесли додаткові корективи в роботу сервісу для підвищення рівня захисту. Мова також йде про погану роботу функції Live Photos, що знехтувала безпекою користувачів.

FaceTime

Тому, компанія Apple, щоб підвищити безпеку і якість роботи функцій, вирішила відключити групові дзвінки й Live Photos для всіх версій iOS нижче 12.1.4. Виробники зробили оновлення сервісу, який відповідає за роботу FaceTime, щоб була можливість блокувати непотрібні функції на всіх версіях операційної системи.

Підсумуємо переваги використання FaceTime:

  • Не обов’язково мати SIM-карту.
  • Доступ на ПК.
  • Безкоштовна програма.
  • Двостороннє шифрування.
  • Синхронізація в хмарному сховищі.
  • Займає невеликий об’єм пам’яті.
  • Доступ двостороннього відеодзвінка.

 Перейдемо до недоліків цієї програми:

  • Використання великої кількості даних.
  • Доступ лише через Інтернет.
  • Створення чатів ризикової поведінки.

Ваша оцінка: