Я шукаю...

Як відрізнити оригінальну зарядку для iPhone від китайських копій

фотографія зарядки для айфона

Ті, хто хоча б раз спробував техніку від компанії Apple знають, що дана корпорація надає тільки якісний товар. Найкращий відгук - це багаторічна історія і мільйони послідовників. Тому не дивно, що багато дрібних фірм або маловідомі бренди намагаються наживатися на популярній компанії. Так ми отримуємо копії AirPods, смартфони, які візуально максимально схожі з iPhone і, зрозуміло, підроблені аксесуари. Саме про підробки й піде мова в даній статті.

приклад зарядки

На жаль, майже кожен користувач смартфоном стикався з поломкою зарядного пристрою. І іноді ціни на нову оригінальну зарядку не можуть не приголомшити. Тому користувачі змушені купувати товари дешевше. Ми розповімо, як дізнатися оригінальна зарядка на айфон або підробка.

Зламалася зарядка на iPhone

Техніка є техніка, тому ніякі прославлені статуси не врятують її від раптових поломок або навіть браку. Apple, як і будь-яка інша компанія, не може гарантувати повну працездатність своїх товарів або аксесуарів. Неможливо перевірити кожен девайс окремо, тому іноді виникають заводські поломки. Хоча набагато частіше техніка або аксесуар просто зношується через довгу роботу або неправильну експлуатацію.

Інша справа, коли зламалася зарядка на iPhone, і користувач, вирішивши заощадити, біжить купувати підроблений аксесуар. По-перше, це дійсно обійдеться дешевше. По-друге, знайти такий продукт набагато легше, адже підроблені зарядки на айфон продаються практично в будь-якому магазині, які пов'язані з технікою. Причому нечесні продавці можуть обманювати довірливих покупців, заявляючи, що продають виключно оригінал. Так що в такій справі необхідно покладатися тільки на себе і свої пізнання, адже погодьтеся, заплатити за підробку з Аліекспрес втридорога зовсім не райдужна перспектива.

Вас може зацікавити: Чому AirPods вважаються кращими навушниками

оригінал підробка

До того ж необхідно знати, що з технікою від Apple краще не жартувати й не економити на підроблених аксесуарах. Це може привести до серйозних поломок смартфона, лагодження якого обійдеться значно дорожче, ніж вартість оригінального зарядного.

Як відрізнити оригінальну зарядку для айфона від копії

Найчастіше саме зарядний пристрій і виходить з ладу, тому важливо знати, на що варто звернути увагу при покупці нової зарядки в неофіційному магазині Apple або через інтернет.

Зверніть увагу на упаковку потенційного зарядного пристрою. При уважному огляді можна відзначити, що в оригіналу матеріал поліетилен повинен бути міцним, прозорим, не каламутним, не грубим і не дешевим на дотик. Компанія може собі дозволити не економити на упаковці й будь-яких інших деталях. Оригінальна упаковка оснащена спеціальними патентами на упаковку продуктів від Епл. Тому з розпакуванням не повинно виникнути ніяких труднощів.

аналіз зарядок

Поторкайте аксесуар і уважно його розглянете, оскільки будь-яка дрібниця має величезне значення. Огляньте вилку зарядки, адже вона повинна бути трохи зігнута всередину. Якщо ви побачили ідеально рівні й розчепірені вилки, то знайте, що у вас в руках китайська підробка. Покриття зарядного пристрою грає чималу роль. Зарядка від Apple має рівний корпус без щілин і зазорів, так компанія запобігає місце збору вологи й бруду. Вилка так само повинна бути ідеально чистою, глянцевою, без слідів подряпин і загальної пошарпаності.

Огляньте контакти й перевірте їх якість. Контакти, а точніше їх металева частина, скажуть багато про що в плані оригінальності. Apple виробляє ідеальні металеві наконечники, які трохи закруглені, і схожі на дві рівні півсфери. Частина, яка схожа на циліндр також не має ніяких вад і повністю гладка. Більш того, все це зберігається і на б/у зарядках. В оригінальному зарядному пристрої є фаска з кутів в 45 градусів, а ізолятор рівно обрізаний. У китайських підробках в більшості можна зіткнутися з поганим або зовсім відсутнім поліруванням, матовістю у відтінку, нерівними формами та іншими подібними гріхами. Фаски або й зовсім немає, або вона сконструйована в овальній формі, загнута всередину. Загалом, одне суцільне неякісне виконання.

шнур зарядки

Також не варто забувати про написи на зарядному пристрої та його верхній частині. За цими ознаками дуже легко зрозуміти, що вам пропонують придбати - оригінал або китайську підробку. У копіях постійно проблеми з зазорами, через те, що вони виходять не акуратними, а маркування промальоване досить яскраво, так що побачити його зможе будь-хто. В оригінальних пристроях все йде з точністю навпаки, оскільки Епл воліє естетику в своїх гаджетах і аксесуарах, тому всі написи виходять непомітними. Так само оригінал більш компактний ніж підробка. Оригінал має напис «Designed by Apple in California» та вказує модель. У копіях же просто пишуть «by Apple». Хоча, зараз з'явилися якісні копії, які пишуть правильну фразу, тому краще пройтися по всіх пунктах перевірки, а не довіряти тільки цьому.

Інструкція рекомендації по використанню разюче відрізняються, адже китайці не хочуть особливо постаратися і витратити трохи більше часу. Так, можна побачити, що замість деяких букв присутні просто якісь закарлючки. Втім, якщо людина ніколи не бачила оригінальний вкладиш, то вона може і не помітити ніяких відмінностей. Тут потрібно бути максимально уважним.

На задній частині оригінальної зарядки для айфона немає ніяких швів або зазорів між білим і сірим пластиком. Вони повинні бути суцільними. У копіях же можна явно помітити шви. Також, в копіях чітко видно, наскільки опрацьована зарядка і яким чином вона була зроблена. Підробки використовують нешліфований проріз пластик. Таким чином, аксесуар виглядає невідшліфованим, чого в оригіналі ви ніколи не побачите.

айфон зарядка

Оригінальний зарядний пристрій має спеціальне маркування, яке можна знайти всередині роз'єму USB. До того ж в оригінальному аксесуарі кабель примикає прямо до зарядки, в той час, як підроблені кабелі розташовуються під кутом.

Читайте також в нашому блозі: Екран iPhone, в якому тріщини самовідновлюються: міф чи реальність?

Ваша оцінка: