Я шукаю...

Користувачі iPhone витрачають в середньому 138 доларів на програми у 2020 році

Платні додатки на iPhone

В аналітичній компанії Sensor Tower поділилися з користувачами iPhone цікавими даними, які стосуються їх витрат на програми та придбання в іграх. Згідно з даними, опублікованими на офіційному сайті на початку квітня 2021 року, обсяг витрат власника iPhone у 2020 році збільшився на цілих 38%, якщо порівнювати з показниками попереднього року. Скільки витрачав користувач iPhone на мобільні додатки? Дані показали, що 138 $ пішло на покупки в іграх.

До речі, рекомендуємо прочитати про цікаву гру Max Payne.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Підписка як спосіб стабільного заробітку

Мобільний додаток можна розглядати і як інноваційний бізнес. Запуск мобільного додатка здійснюється не тільки з метою задовольнити потреби кінцевих споживачів, але і розробників, які планують отримати прибуток, як приємний бонус за виконану роботу.

Коли доходить справа до монетизації додатків, пропонують кілька способів заробітку на Epic. Заробляти можна на рекламі, вбудованих покупках, продажах товарів (розширені функції доступні за окрему плату), пряма плата за додаток. З запуском Netflix, Spotify та інших сервісів стала очевидною доцільність підписок для користувачів з пристроями на базі iOS.

Передплатна модель App Store 2.0

Перший запуск магазину додатків Apple відбувся у 2008 році, а вже з появою App Store 2.0 в керівництві компанії заговорили про те, що команда Apple планує сфокусуватися на розвитку підписаної моделі, яка, швидше за все, змінить і сам App Store. App Store 2.0 представили не так давно - в червні 2016 відбувся офіційний реліз нового soft для магазину додатків.

Після презентації App Store 2.0 старший віцепрезидент з маркетингу корпорації Apple Шиллер (Philip W. Schiller) неодноразово з'являвся в заголовках світових медіа. В інтерв'ю за участю Шиллера згадувалося про те, що в корпорації змінили підхід до заохочення розробників та розподілу витрат. Шиллер підкреслював, що саме розробники повинні докласти максимальних зусиль, щоб заманити передплатників і збільшити власний дохід.

Чим більше підписок, тим більше заробляє розробник мобільного додатка. Таким чином, мобільний додаток розглядається як сервіс, а не одноразова трата. Зусилля в розвиток вкладають розробники, тоді як користувачі забезпечують його підтримку коштом власних вкладень, виходить так, що цілком виправдано в еру мобільних додатків.

Але користувачі спочатку - та й зараз не всі готові - обурилися впровадження щомісячних платежів, і вирішили не підтримувати подібні ініціативи, хоча тривав такий протест недовго. Що стосується прибутку App Store, у 2019 році в аналітичній компанії Analysis Group повідомили про дохід App Store в розмірі 519 млрд $, з них 268 млрд $ виділені під продаж мобільних додатків, тоді як $ 413 млрд припало на продаж реальних товарів і послуг. Нова економічна модель успішно існує і розвивається.

Spotify

C запуском музичного сервісу Spotify підтвердився той факт, що світ змінився, і мобільний додаток займає важливу роль в житті кожного користувача. Першим кроком стало IPO, як доказ успішності бізнесу Spotify. Компанія змінила статус з приватного на публічний, щоб кожен охочий, якому подобається ідея, функціонал, можливості Spotify, міг вкластись в акції.

Spotify з'явилася у 2006 році, і для звукозаписувального бізнесу запуск такого сервісу був чимось ще новим і не зовсім зрозумілим. Музика доступна для всіх без винятку, але є певні обмеження. Чинником, що відвертає увагу є ​​вставки з рекламою, але кожен користувач мав можливість позбутися від рекламних вставок за фіксовану плату. Дійсно, такі нововведення давно стали звичними для сучасної людини, хоча в перші роки запуску Spotify такий функціонал дивував і надихав.

Як справи йдуть в останні кілька років? Передплатник платить 10 $ за місяць і 120 $ за рік. Навряд чи представникам музичної індустрії вдавалося отримувати такий стабільний прибуток за звичну діяльність.

Дійсно, користувачів, які підтримують або не в захваті від підписок, все ж повинні погодитися, що підписки стали новою реальністю. Розробники отримують стабільний дохід. Що залишається передплатникам? Зрозуміти, за що вони готові платити, а за що точно не будуть, тобто на чому можна трохи заощадити.

Netflix

Американська компанія Netflix працює ще з 1997 року, але у 2010 році повідомила про свої плани розширити присутність на світовій арені. Netflix являє собою зручний сервіс для перегляду фільмів і серіалів англійською, хоча все частіше з'являються субтитри на різних мовах світу й озвучка. Після оформлення підписки користувач сайту Netflix має можливість дивитися фільми, серіали і їх завантажувати. Мабуть, у Netflix багато плюсів, хоча є і деякі недоліки, що, мабуть, в компанії можуть розглядати як переваги.

Якщо користувач Netflix є фанатом Marvel, навряд чи у нього вийде подивитися новий фільм в хорошій якості на сайті Netflix. Чому? Netflix ділиться тим контентом, який виробляє американська компанія власними зусиллями. Серіали й фільми Netflix збирають дійсно велику аудиторію за екраном мобільних пристроїв, планшетів і ПК. Щомісячна плата за підписку Netflix складе близько 12 $. Чи готовий заплатити користувач за підписку на оригінальні серіали та фільми Netflix, які дійсно зроблені якісно, ​​вирішувати тільки йому - користувачеві.

Рекомендуємо почитати інформацію про Trade-In.

Кількість мобільних додатків, на які хотілося б підписатися, росте. Очевидною перевагою підписки на Spotify, Netflix є величезна кількість можливостей, наданих розробником. Якщо віртуальні маски, наліпки, за які вносилася разова оплата, вже зробили свій внесок у зміну світу, то мобільні додатки продовжують міняти відносини між постачальником послуг, товарів, розробником високоякісного сервісу і користувачем, передплатником.

Ваша оцінка: