Я шукаю...

Варто чи ні підписатись на iCloud?

iCloud

Підписка на iCloud є однією з базових послуг для постійних та нових користувачів продукції американської корпорації Apple. Чому iCloud є таким необхідним застосунком? Перше за все, йдеться про створення Backup для збереження персональних даних, чи то бібліотеки аудіозаписів, чи то фотографій. До того ж якщо користуватись iCloud на постійній основі, доведеться заплатити не більше одного долара за місяць, щоб отримати 50 Гб для зберігання великого обсягу інформації, що, погодьтесь, достатньо для звичайного користувача, який використовує цей простір не у бізнес-цілях. 

Попри те, що навіть 50 Гб обійдуться не дуже дорого користувачу пристроїв, які випущені під брендом Apple, деяким власникам iPhone та iPad цілком достатньо й 5 Гб пам’яті, що є базовою пропозицією в рамках користування хмарним сховищем, або ж хмарою. Базовим обсягом пам'яті у розмірі 5 Гб можна користуватись на безплатній основі, що дуже зручно для тих користувачів iPhone та iPad, які ще не готові платити за всі сервіси, що пропонує Apple у власній екосистемі. 

До речі, а якщо ви досі не вирішили, який айфон купити, переходьте та читайте про це у нашому огляді.

iCloud

Варто прочитати про Lonewolf.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Нова послуга iCloud+ в осінньому релізі iOS 15

Ось восени планується випуск нової версії операційної системи iOS 15, й експерти певні, що платна підписка на iCloud стане питанням часу, адже Apple може запропонувати щось дійсно цікаво. Й це iCloud+, послуга, якою можуть користуватись всі ті власники iPhone та iPad, які вже вирішили оформити підписку на хмарне сховище. Які переваги? Звісно, користувач отримує доступ до 50 Гб пам'яті, а також парочку інструментів для надійного захисту персональних даних. 

Тобто під послугою iCloud+ компанія Apple пропонує Private Relay та Hide my Email. Ще буде доступ до хмарного сховища необмеженого розміру для зберігання відеофайлів, які знято на камеру HomeKit. А оскільки з кожним роком питання захисту персональних даних все більше цікавить звичайних користувачів, то, скоріш за все, ця послуга дійсно буде популярною. 

Якщо у користувача пристрою американської корпорації є доступ до Private Relay, то можна використовувати функціонал VPN, додатково не завантажуючи спеціальний сервіс для перегляду контенту через обмеження доступу до нього за певними причинами, про які знають й самі користувачі. Тобто з появою Private Relay в iCloud компанія Apple ніби пропонує користуватись послугами власного VPN, й це доволі зручно. 

Варто прочитати про XCOM: Enemy Unknown.

iCloud

Що ж можна робити з Private Relay? Зручний у користуванні інструмент здатен зашифрувати інтернет-трафік, що дуже схоже за функціонал на VPN. Ба більше, захист інтернет-з'єднання відбувається двома способами, коли IP-адреса користувача замінюється за іншу, й таким чином вона стає анонімною, й навряд чи комусь буде просто вичислити за реальним IP. Крім цього, Private Relay перенаправляє користувача пристроїв американської корпорації на вебсайт через спеціальний шлюз, тому вкрай складно дізнатись навіть Apple, які саме сайти проглядає та скролить користувач пристрою, який випущеного під їхнім контролем. 

Попри досить помітні переваги користування Private Relay, все ж цей інструмент не може повністю замінити VPN. Тобто завдяки Private Relay не можна змінити свою IP-адресу на іншої країни для того, щоб мати можливість переглядати контент, який доступний лише для користувачів інших країн. Та при користуванні Private Relay йдеться про захист персональних даних. 

Можна не тільки заходити під зашифрованою IP-адресою, але й приховати адресу електронної персональної пошти, або ж e-mail, що йде в комплекті з послугою Private Relay в iCloud+. Якщо користувачу й потрібно приховати країну перебування, то можна скористатись іншими сервісами, адже з точки зору безпеки така функція не так вже й потрібна користувачам продуктів американської корпорації. У разі оформлення підписки на iCloud в iOS 15 є можливість не тільки вказати іншу адресу при реєстрації облікового запису, якщо є така необхідність, але й відмовитись від розсилки шляхом відключення e-mai. Така опція має більше спільного з безпекою, аніж приховування країни перебування. 

А ви знали, що iPhone 11 може витримати занурення під водою до 2 метрів і має рівень захисту від води та пилу IP68.

iCloud

iCloud чи Google Photos?

Google підштовхнула користувачів пошукової системи придивитись до інших хмарних сховищ. Адже з червня 2021 року в Google Photos більш немає можливість закидати стільки зображень, скільки заманеться, оскільки розмір хмарного сховища є обмеженим певною кількістю гігабайтів. Тому деяких користувачам смартфонів тощо доведеться серйозно подумати над тим, щоб перейти на платну версію. Та чому їм потрібно залишатись на Google Photos, якщо можна спробувати зберігати свої фото на iCloud? 

Й що ж, після відмови Google Photos від безплатного безлімітного хмарного сховища досить багато користувачів портативних пристроїв дійсно перейшли на iCloud. Насправді ціна не є вирішальним фактором, адже вартість такої послуги є набагато вищою в Google Photos, ніж в iCloud. 

  • Якість фотографії може стимулювати придивитись до iCloud. Адже в Google Photos пропонують високу якість, але доведеться стигнути зображення, або ж є початкова якість зображення, але без стиснення. В Google рекомендують все ж залишатись на початковій якості зображення. 
  • За схожу ціну користувач може отримати 100 Гб в Google Photos та 200 Гб в iCloud.
  • Ті користувачі портативних пристроїв, які турбуються про захист персональних даних, та ставлять конфіденційність на перше місце, будуть вражені тим, яку кількість інформацію збирає сервіс Google Photos. Йдеться не тільки про геолокацію, історію покупок, контактні дані, але й діагностичні дані, користувацький контент, дані про користування сервісом тощо. Ось iCloud збирає вдвічі менше даних, і є вірогідність того, що все-таки вони не будуть використані у рекламних цілях.

Втім, якщо користувач вирішив все-таки залишитись на Google Photos, то безперечною перевагою є інтерфейс. В Google Photos набагато простіше вносити змінити в зображення, аніж в iCloud. Та навряд чи знайдеться багато користувачів, які редагують власні фото через Google Photos. 

Ваша оцінка: