Я шукаю...

Підписки від Apple і платний контент від iTunes: економія для України

Підписки від Apple

Багато, хто купив техніку Apple, здивувалися розцінками на підписи додатків з iTunes. Часто програми та ігри перегинають палицю з цінником і встановлюють свідомо завищений прайс. Але ми підібрали для вас ефективні методи, як можна заощадити на підписках і покупках з iTunes для України.

Які встановлені ціни?

 1. Apple Music - індивідуальна підписка на місяць 4,99 $
 2. Apple Music - сімейна підписка на місяць 7,99 $
 3. Apple Music - індивідуальна підписка на рік 49,00 $
 4. iCloud 50 Gb на місяць 0,99 $
 5.  iCloud 2 Tb на місяць 9,99 $
 6. Apple TV на місяць 4,99 $
 7. Apple Arcade на місяць 4,99 $

Інші нюанси

 • якщо у вас є підписка на телевізор від Apple TV і ви живете в Україні, то є набагато менше фільмів;
 • покупка додаткового контенту на Apple TV коштує дорого;
 • Ціни для України значно вище, ніж для інших країн.

Міняємо картку облікового запису для економії

Можна купити Apple і замінити країну користувача гаджета, навіть після кількох місяців застосування пристрою. Основний нюанс - вказати реквізити для оплати покупок ті, які будуть відповідати обраній країні. На жаль, багатьом це може бути проблемним.

Інші нюанси, які варто враховувати:

 • при зміні країни облікового запису потрібно прибрати всі ваші підписки, які є на поточний момент;
 • на рахунку не повинні залишатися гроші;
 • все збереження від Apple Music будуть стерті.

Як варіант, замість заміни країни - зробіть новий обліковий запис і при реєстрації вкажіть потрібний регіон.

Загалом, поетапність зміни країни:

 1. Заходимо в настройки і вибираємо поле з найменуванням вашого профілю "Медіаматеріал.
 2. Далі переходимо у вкладку, де регулюємо покупки всіх медіа-матеріалів і натискаємо - "Переглянути".
 3. Проходимо авторизацію і вибираємо в вікні, "Країна і регіон".
 4. Далі вибираємо потрібну країну і вказуємо спосіб оплати, прив'язуючи карту обраного регіону.

Що робити з необхідністю додавати карту іншої країни?

Для України вигідніше буде міняти країну облікового запису на Росію. Це пов'язано з двома причинами:

 • набагато дешевше покупка підписок;
 • є можливість обійти необхідність додавати карту іншої країни.

Загалом, розглянемо варіанти вирішення цієї потреби. Ви можете попросити друзів або рідних, які живуть в Російській Федерації. Вони можуть відкрити новий рахунок в Ощадбанку і надішлють дані реквізитів.

А ось поповнювати таку карту можна буде за допомогою популярних електронних гаманців. Головне - це підтвердити свою конфіденційність. Тому настійно рекомендуємо оформляти карту виключно на своє ім'я, щоб уникнути появу проблем.

Як правильно поповнювати свою нову карту?

Найкомфортніше співпрацювати з Яндекс Гроші. Це пов'язано з тим, що дана система не беремо з користувачів додаткових комісій при поповненні рахунку або проведення різних транзакцій.

Єдине, досить складне, умова - це ідентифікація користувача. Раніше процес виглядав наступним чином:

 1. Ідентифікацію можна пройти з використанням український агент-партнера Яндекса - Obmenka.ua.
 2. На сайті можна оформити заявку і зустрінеться з агентом. Він у вашій присутності сканує паспорт і довідку ІПН. За це доведеться віддати конкретну суму, яку можна заздалегідь переглянути на сайті.
 3. Потім через два тижні вам прийде на пошту лист про підтвердження особи в самому гаманці. Це і буде фінальний крок.

Зараз професі виглядає трохи простіше. Це пов'язано з тим, що був ребрендинг і Яндекс гроші стали називатися Ю Money. При реєстрації можна застосувати номер телефону. А в особистому кабінеті обов'язково вказівку електронної пошти Яндекса.

Так отримання ідентифікації можна зробити вдома, сидячи за робочим столом. Така процедура схожа на ту, що вимагає Qiwi гаманець. Але, як ми вже говорили, співпраця з Ю Money набагато комфортніше через відсутність необхідності додатково платити копійку за комісію при будь-яких грошових маніпуляціях.

Пройти ідентифікацію варто по ряду причин. Основна з них - немає комісії при здійсненні будь-яких покупок з електронних гаманців. Але відзначимо, що з 2020 року Яндекс прибрав можливість додавати до акаунтів віртуальні гаманці.

Тепер для оплати будь-яких покупок ніжно замовляти пластиковий варіант карти від Яндекс. Гроші. Такий "пластик" служить майже три роки і коштує до ста рублів. Але для отримання необхідно проходити реєстрацію та авторизацію на офіційному сайті Money.

Досить перейти у вкладку "Карти" (не забудьте авторизуватися на сайті, щоб дана вкладка була доступною) і оформити замовлення пластикової карти. Вартість складе приблизно 200 рублів. Натисніть на "Замовити" і відкриється спеціальний конструктор з покроковою інструкцією. Користувачам варто відповісти на питання про зовнішній вигляд "пластику", підібрати валюту, вказати ПІБ та, звичайно ж, адреса куди відправити карту.

 Недоліки такого методу

Будучи об'єктивними, ми хочемо вказати на недоліки застосування магазину Росії, в порівнянні з магазинами України та країн СНД:

 • Складність проходження ідентифікації. Багато такі поетапні інструкції, який в інтернеті дуже багато, можуть відлякати. Також при процедурі можуть з'являтися різні складності. Якщо користувач займається таким в перше, то це буде виглядати ще страшніше, ніж є насправді.
 • Багато, хто зміг купити Apple не будуть розмінюватися на дрібниці на придбання підписок. Тому безліч вибере простий варіант - прив'язати карту українського банку і платити стільки, скільки вказано в тарифах магазинів України.
 • Український асортимент додатків може відрізнятися. Якщо вам потрібна якась рідкісна програма або гра, то її може не бути в магазині. А ось перелік класичний і дуже популярних "іграшок" буде доступний без проблем.

Ми рекомендуємо провести розрахунки і подумати уважно перед тим, як починати працювати з таким методом. Вам може це коштує дуже великих витрат за часом. До того ж потрібно буде вивчати багато відео і статей про те, як швидше провести такі маніпуляції. У будь-якому випадку, вибір за вами.

Ваша оцінка: