Я шукаю...

Компанія Apple розповіла, що краще: Chrome vs Safari

Порівняння двох браузерів

Нарешті ми можемо остаточно дізнатися, що краще: Chrome vs Safari. Головним браузером для більшості людей є перший варіант. Попри всі невдоволення, він як й раніше лідирує при виході в інтернет. Навантаження на процесор, підвищена витрата пам'яті та енергії, посереднє розширення – дані критерії ніяк не впливають на користування браузером. Однак Apple хотіла запропонувати дещо, на її погляд, найцікавіше користувачам, яких розчарувалися в Chrome – Safari. Після виходу macOS 11 Big Sur, платформа стала більш вдосконаленою, отримала деякі зміни. Яблучна компанія не дуже любить порівняння, але на недавньому заході все ж показала графік порівнянь, в якому перевага залишилася за Сафарі, браузер обігнав Хром рівно на 50%.
Сафарі обігнав Хром

Що швидше: Chrome або Safari

Спікери, які витупали на презентації, озвучили порівняння, завдяки яким стає зрозумілим, що швидше: Chrome або Safari. Приріст швидкої дії в основному відбувається завдяки застосуванню JavaScript, що особливо помітно після завантаження вебсайт. Саме в цьому полягають завдання, які вирішуються Сафарі. Завдяки цьому любителі підвищеній швидкості віддали перевагу даному браузеру. З перевитратою ресурсів в ньому також не виникне жодних проблем. Компанія Apple змогла грамотно реалізувати робочий механізм, застосувавши різні розширення. Внаслідок цього не потрібно постійно перевантажувати комп'ютер.

Суть полягає в наступному: користувачі завантажують розширення, встановлені у вигляді індивідуальних програм, а не додають їх до браузера. Завдяки такому процесу виконується рівномірний розподіл навантаження. Виходячи з цього можна зробити висновок, що Chrome йде по тонкому льоду, який може тріснути в будь-який момент, Safari пересувається як справжній боєць по-пластунски, не створює зайвого напруження, тому може протриматися на льоду значно довше.
Рекомендуємо також ознайомитися з нашим асортиментом та купити айфон бу (відновлений) за дуже доступною ціною.

Чому рекомендують користуватися Safari

Пропонуємо розглянути топ причин використовувати Safari. До них відноситься наступне:

  • Відсутність непотрібного функціонала, наприклад, антивірус, який вбудований та сканує комп'ютер на наявність шкідливого софту. Захисних механізмів повністю вистачає – інструменти, які є перешкодою стеження за користувачами та блокувальником куків й рекламних компаній.
  • Легке, більш прискорене, а головне, безпечне користування, що в наші дні особливо актуально, коли конфіденційність стоїть на першому місці.
  • Раніше в хром був вбудований перекладач, що дозволяє виконувати переклади різних текстів, написаних на будь-якій іноземній мові. У Сафарі також була дана функція, але для її застосування необхідно спеціальне розширення, переклад здійснювався тільки виділеного фрагмента, а не повністю всього тексту. Тепер це перестало бути проблемою завдяки програмі «перекладач». Єдиний мінус – підтримка тільки 12 мов.
    Перекладач в Safari

Chrome ніяк не може вписатися в дизайн Mac. Деякі речі виконуються певним методом, для цього необхідно спеціальний додаток під macOS. Велике значення відіграє естетика платформи та дизайн. У браузері Хром не передбачається потурання для власників Mac, адже він є самостійним браузером. Safari ідеально підходить для macOS, стане оптимальним вибором для любителів екосистем iCloud та Apple.

Деякі вважають, що Сафарі занадто примітивний. В даному браузері передбачені різні функції, завдяки яким можна не встановлювати розширення. Наприклад, push-повідомлення, завдяки яким ви завжди будете в курсі нової інформації, що з'являється на платформах. Це відбувається завдяки відправленню з вебсайтів повідомлень в центр macOS. Ще одна цікава опція – AirPlay. Дозволяє виконувати трансляцію відео відразу на екран телевізора прямо з браузера за допомогою спеціальної приставки. Режим читання – ви можете читати статті частинами, обходячи рекламу. Призначений для користувача агент – надається можливість побачити, як саме виглядає сайт на пристроях, що мають інші параметри дисплея.
До речі, якщо вас цікавить співпраця в напрямку iPhone оптом, компанія ICOOLA з радістю запропонує вам вигідні умови!

Основна перевага Safari vs Chrome полягає в меншому споживанні ресурсів під час виконання ідентичних завдань, що означать істотно менше витрат електричної енергії та економію акумулятора. Заряд батареї тримається на годину довше. Завдяки чому процес менше нагрівається, продовжується його експлуатаційний термін, лептоп не шумить, робота кулерів відбувається на повну потужність.
Споживання ресурсів браузерами

Топ причин використовувати Chrome

Для десктопних OS даний браузер є найбільш популярним. Попри деякі мінуси, він дуже продуктивний. Варто приділити увагу топ причин використання Chrome. Наприклад, висока продуктивність – велика частина людей стверджують, що він швидше Сафарі. Це обумовлено швидким завантаженням сайтів, застосуванням різних ресурсів процесора. Однак присутній негативний момент – акумулятори лептопів розряджаються істотно швидше (якщо є можливість підключення до електричної мережі це не стане проблемою).
Хочете дізнатись який iPad найкращий для малювання? Переходь за посиланням

Ще одна перевага, на думку багатьох, полягає в більш зрозумілому інтерфейсі. Користувачі стверджують, що до багатьох відмінностей складно звикати. Швидше за все, вся справа у звичці до певних кнопок та функцій.

Також Хром може похвалитися величезним числом всіляких розширень. Шанувальники інших браузерів згодні з цим, коли мова йде про плагіни, адже Chrome завжди отримує їх першими.
А ви знали, що існує безліч способів, як знайти айфон, якщо загубив?

Виходячи з усього вищевикладеного, стає зрозуміло, чому Safari краще Chrome. Коли ви переходите на екосистему Apple, бажання повертатися абсолютно не виникає. Може компанія й не поспішає розвивати Сафарі в такому ж темпі, який взяли конкуренти, але він органічно вписався в систему, тому альтернативу можна й не шукати. Недоліки Хром роблять даний вибір практично беззаперечним.

Ваша оцінка: