Я шукаю...

Чи обов'язково при покупці телефону оформляти страховку

Чи потрібно страховка телефона при покупці

Велика частина людей ставлять собі запитання, чи обов'язково при покупці телефону оформляти страховку. Ми постараємося докладно розповісти про цю послугу, далі вирішувати тільки вам.

Існує кілька різновидів даної послуги:

 1. Другий рік гарантії – якщо протягом двох років смартфон зламається, то ремонт буде зроблений абсолютно безплатно. Єдиний нюанс – поламання повинно бути заводським, якщо ви причетні до зламання, на заміну деталей можна не розраховувати. Варто враховувати, що обмежена гарантія від компанії Apple дійсна два роки.
 2. Захист покупки – від випадків, які не стосуються гарантії. Якщо ви боїтеся ризикувати смартфоном, то даний варіант цілком підходить.
 3. Комплексний захист – об'єднує в собі вищеописані два пункти. Правда, сенсу в ньому практично немає: перші 360 днів діє захист від не гарантійних ситуацій, потім більш розширений захист від заводського браку. Коштує такий варіант чимало.

З огляду на все вищевикладене, можна зробити висновок, що найбільш прийнятним варіантом є захист покупки.

 Захист покупки айфон

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

ХІТ ПРОДАЖІВ
21 120 грн
- 7320   грн
13 800 грн

від 1380 грн/міс

НОВИНКА Знижка
17 120 грн
- 7520   грн
9 600 грн

від 960 грн/міс

Правильний вибір страховки для телефону

Якщо ви вирішили застрахувати смартфон, то варто звернути увагу на наступні критерії:

 • Вибрати компанію – вивчіть відгуки та рейтинг, щоб надалі не зіткнутися з проблемою паперової тяганини.
 • Прочитати дрібний шрифт – іноді дія поліса набирає чинності не відразу, а через певний проміжок часу.
 • Визначити ситуації, пов'язані зі страхуванням випадків – якщо проблема сталася з вашої вини, то не розраховуєте отримати грошову компенсацію.

Якщо після страховки розбився екран, то дана ситуація відноситься до страхової, але тільки в тому випадку, якщо вина лежить не на вас, а на тварині (наприклад, кіт ходив по столу та зіштовхнув смартфон). Якщо виріб упустили ви, оплата ремонт відбувається за ваші кошти.
До речі, якщо ви задумались над купівлею відновленого iPhone, радимо звернутись у наш магазин Apple.

Якщо телефон зламався з вашої вини, не потрібно відразу опускати руки, відправляйте його у   спеціальний сервісний центр. Фахівці виконають діагностику, складуть документ, в якому вказується чи можна відремонтувати пристрій. Після разом з цим актом йдіть в страхову компанію. У деяких ситуаціях щастить, страхова ремонтує гаджет або оплачує заміну деталей.

Страховка є палицею, що має два кінці: якщо ви акуратно поводитеся з телефоном, то вона вам може взагалі не знадобитися, правда, трапляються різні ситуації. З іншого боку, якщо спосіб життя занадто активний, ризик пошкодити гаджет істотно зростає. У будь-якому випадку не варто слухати продавців, адже тільки ви самі можете зрозуміти, потрібна вам ця послуга чи ні.
Також цікаво буде прочитати про шпалери на телефон - як підібрати заставку на Айфон.

Що покриває безплатна гарантія від Apple, а що ні

Навіть якщо продукт даної компанії був куплений у третьої сторони, ви можете звернутися в її сервісну службу при наявності яких-небудь дефектів. Постараємося докладно розписати, що покриває безплатна гарантія від Apple.

Безкоштовна гарантія від Apple

Варто враховувати, що якщо айфон не має сертифіката, що підтверджує його справжність (є «сірим»), то співробітники відразу відмовляться його ремонтувати. Вони ввозяться в країну нелегально, продаються в неофіційних магазинах за надто низькими для них цінами. Купуючи таку модель пам'ятайте, що при виникненні будь-яких неполадок доведеться за свої кошти ремонтувати пристрій або розв’язувати проблему через продавця. У цій ситуації шанс отримати виправлений гаджет занадто малий. Обдурити компанію не вийде тому, що під час обробки з'ясується, що він є підробкою.

Перерахуємо випадки, які потрапляють під безплатну яблучну гарантію:

 • аномалія пікселя;
 • сміття під екраном;
 • зміщення камери FaceTime;
 • одинарна тріщина, якщо поруч немає оперізують дефектів, на заокруглених кутах.

При гарантійному обслуговуванні виконується ремонт із застосуванням аналогічних або нових деталей. Також може бути здійснена заміна девайса на новий або виплата грошових коштів у разі його повернення.
Замовити ремонт iPhone просто, якщо робиш це в ICOOLA.

Ви отримаєте відмову від безплатної гарантії в наступних ситуаціях:

 • отримані пошкодження є наслідком нещасного випадку;
 • деформація сталася через порушення правил технічних рекомендацій;
 • проблема трапилася в результаті обслуговування сервісним центром, який не відноситься до Apple;
 • пошкоджений або повністю вилучений серійний номер;
 • пристрій крадений.

Якщо ви не розумієте, навіщо звертатися в службу підтримки, то відповідей декілька. Наприклад, фахівці віддалено можуть здійснити діагностику. Також компанія може відправити вам необхідний компонент, який ви можете самостійно приєднати. Ще одна причина полягає в тому, що співробітники зроблять основну роботу, що стосується відправлення, вам же залишиться тільки усе укомплектувати та кур'єром передати на ремонт.

Дистанційна діагностика айфона

Якщо ви хочете виконати порівняння з безплатною гарантією ICOOLA.UA, то хочемо відразу зазначити: ситуації, які не входять до неї, точно такі ж, як в Apple. З іншими причинами зламання можете сміливо звертатися в нашу компанію. Варто враховувати, що ми здійснюємо ремонт айфонів, навіть якщо вони були куплені в іншому магазині. Також до наших переваг можна віднести гарантію терміном на один рік (навіть якщо телефон був відновлений, вона все одно діє), наявність необхідних оригінальних деталей, коробки, виготовлені з Еко сировини, якісне обслуговування та доступні ціни. Ми здійснюємо ремонти різної складності.

Як діє страховка на телефон

Тариф на страхування формується в залежності від обсягу ризиків, які покриваються полісом, відсутності або наявності франшизи, вартість залежить від моделі пристрою. Саме за такими принципами діє страховка на телефон. Найчастіше відмова відбувається в тому випадку, якщо проблема не входить в наданий список, тобто ви спочатку підібрали не відповідний варіант. Насамперед придивіться до свого смартфону та звичкам. Виходячи з цього, вибирайте оптимальну програму, яка покриває різні ситуації.

Як же працює страховка iPhone? Практично в усі страхові поліси включені ризики, пов'язані з протиправними діями третіх осіб: грабіж, крадіжка, розбійний напад та інше. Самостійна втрата не підпадає під відшкодування. Імовірність крадіжки з кожним роком стає все більш мінімальної, адже сервіси дозволяють здійснювати стеження за смартфоном.
Робота страховки айфон

Компанія Apple надає дві програми, призначені для страховки смартфона. Перша – re: Store, є стандартним варіантом. Друга – відшкодування та страхові ситуації уявляють собою безплатну заміну або відновлення мобільного пристрою, в тому числі пов'язані з попаданням всередину рідини.

Переваги та недоліки страховки для телефону

З огляду на все вищевикладене, стає зрозумілим, які переваги та недоліки у страхуванні для телефону. Наприклад, послуга «продовження гарантії не актуальна» через те, що в Apple вона й так два роки. Стандартно, вихід з ладу будь-яких деталей відбувається саме в цей період. Базовий поліс охоплює ризики, крім механічного впливу та попадання всередину рідини. Повний – страховку від грабежу, механічних пошкоджень, крадіжок та інше. Пам'ятайте, що якщо ви винні в проблемі, фахівці це доведуть й відмовлять в сервісному обслуговуванні.
До речі, якщо вас цікавить співпраця в напрямку iPhone оптом, компанія ICOOLA з радістю запропонує вам вигідні умови!

Якщо ви вирішили застрахувати телефон, обов'язково укладайте договір, в якому будуть вказані всі ризики. Наприклад, певні пошкодження дисплея, які не впливають на роботу смартфона, можуть бути не включені в поліс.

Ваша оцінка: