Я шукаю...

Презентація Apple 2021 відбудеться 20 квітня

Презентація Apple

Компанія Apple розіслала віртуальні запрошення на свою довгоочікувану багатьма презентацію, яка повинна відбутися 20 квітня цього року. Можливо, таким чином корпорація вирішила підкреслити, що нам слід очікувати багато приємних весняних новинок. А серед них на нас чекає презентація оновленого iPad Pro, популярних маячків пошуку AirTags, а також нових пристроїв Mac на мікропроцесорній архітектурі ARM та ін.

Звісно, достеменно не можна стверджувати, що всі ці гаджети дійсно будуть презентовані споживачеві, однак виробних, який крокує в ногу з технічним прогресом, а іноді, здається, і зовсім його випереджає, все ж таки вирішив зробити світу весняний подарунок, і це круто. Можливо, зовсім скоро ми зможемо купити техніку Apple, про яку ще вчора навіть не мріяли.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Де можна буде подивитися презентацію

Тим, хто слідкує за діяльністю корпорації, відомо, що останні 3 презентації відбувалися онлайн. Саме такий формат був обраний нею і для події, яку всі очікують цієї весни. Квітнева презентація буде транслюватися в записі, принаймні такий висновок можна зробити, виходячи з того, що в Apple Park ніхто не був запрошений. Можливо, це на краще, тому що онлайн-конференції виходять в Apple більш інформативними, ніж звичайні. Однак вони та виглядають не так видовищно.

Багато каналів будуть висвітлювати цей захід максимально оперативно в прямому ефірі на своїх сторінках. Глядачі побачать новинки від компанії Apple, які можна буде придбати після презентації.

Ще радимо прочитати про LiDAR Scanner

 

Яка техніка буде презентована світові

Мало знайдеться людей, які б не чули про якісну й сучасну продукцію з логотипом надкушеного яблука. Багато хто користується виключно товарами компанії Apple, і змінювати своїх вподобань не планує. Такі користувачі з нетерпінням чекають наступних оновлень системи, доповнень і удосконалення функціоналу. Тому довгоочікувана презентація для них дуже важлива, і виробник просто не може підвести своїх прихильників. 

Чекати, що саме підготували інженери компанії, залишилося недовго. Вже досить скоро кожен охочий зможе купити техніку Apple та оновити свої старі гаджети. 

Як стало відомо з різних джерел, світ повинні побачити такі технічні засоби:

  1. AirTag.
  2. iPad Pro.
  3. iPad mini 6.
  4. iMac 2021. 
  5. MacBook Pro 14.
  6. AirPods 3.

Чи дійсно побачать світ ці новинки – подивимося на презентації.

Пристрій AirTags

Очікується, що один з головних флагманів презентація 20 числа стане саме AirTags – цікавий аксесуар, який використовується для відстеження різноманітних предметів. Про цей гаджет вже давно ходили різні чутки. Вважається, що пристрій зможе підтримувати роботу з «Локатором» і кріпитися до будь-чого. Зашифровані сигнали, отримані від найближче розташованих iPhone, дозволять відстежити речі, які були загублені в людних місцях, не дивлячись на те, що мережа втрачена.

Гаджети iPad Pro, а також iPad mini 6-го покоління

Давно повелося, що навесні «яблучна» компанія оновлює серію «Айпадів». Ось, наприклад, торік виробник презентував нове покоління пристрою Pro, тому, може бути, що на цьогорічній презентації, що відбудеться 20 числа, можуть опинитися оновлені пристрої. Відомо, що в новому «Айпаді Про» буде використаний міні дисплей, завдяки якому якість зображення суттєво покращиться. На нас чекає контрастність високого рівня і досить просунута передача кольорів.

Є дані, що це буде перша планшетна розробка від компанії Apple з чипом, котрий за своєю потужністю можна порівняти з системою, дійового на чипі М1, яка встановлена в Mac. Нещодавно в Інтернеті почали з’являтися нові повідомлення щодо нестачі мініпанелей у зв’язку з виникненням виробничих проблем. Це врешті призведе до затримки продажу «Айпадів Про», а також до обмеження постачання товару на ринок. Тож нам, мабуть, доведеться готуватися до дефіциту.

Шосте покоління пристроїв iPad mini зможе похвалитися більшим екраном – 9-дюймовим. Однак при цьому габарити планшету залишаться тими ж самими, як раніше, чи стануть трохи меншими.

Довгоочікуваний MacBook Pro версії 14 і не менш бажаний iMac 2021

Звичайно, компанії Apple потрібно скоріше перевести власні пристрої на модернізовану архітектуру, і 20 числа ми можемо побачити один або декілька нових Mac. Найбільше постійні користувачі  продукції Apple чекають iMac на 24 дюйми, котрий, згідно з чутками, буде оздоблений процесором M1. Запропонована новинка буде в різноманітних кольорових варіаціях. 

Крім того, може з’явитися спеціальна версія iMac з екраном на 32 дюйми, котрий прийде на заміну iMac Pro. Продаж останнього припинилася в минулому місяці. Треба зауважити, що «Мак бук Про» на 14 дюймів також має шанси на життя. Це буде потужніший ноутбук, оздоблений чіпом M1X. Його великий дисплей в 14 дюймів не вплине на фізичні розміри пристрою, оскільки бокові рамки екрану стануть тонкими. 

AirPods – улюбленці багатьох

Можливі, крім того, анонси нових навушників AirPods, наприклад, AirPods 3, чи X, а також Pro lite. Такі пристрої мають різну назву. З початку цього року спостерігалося чимало витоку інформації на цю тему. І в Інтернеті з’явилися перші знімки AirPods 3. 

Вже не один місяць навкруги говорять про навушники нового покоління. З численних джерел можна дізнатися про дизайн цього пристрою. Є інформація, що вони будуть мати ніжки трохи зменшеної довжини. Також їх оздоблять силіконовою насадкою, завдяки якій вони будуть зручно кріпитися у вусі. Нова модель матиме дизайн версії Pro, а також функцію активного заглушення шуму. Крім того, AirPods матимуть більший час роботи автономно, у порівнянні з попереднім варіантом.

Вам також буде цікаво дізнатися про Apple iCar.

Ще трохи стосовно новинок

Вже давно назріло оновлення пристрою Apple TV, хоча деякі вважають, що це буде легке перетворення лише з покращенням технічних характеристик. Скоріш за все якихось нових пропозицій і функцій не буде.

Нарешті з’явиться шанс, що Apple запропонує режим, розрахований на багатьох користувачів, чи може оголосити про розширення свого фінансового продукту в інших країнах. Є чутки, що компанія представить фірмову приставку Apple TV в оновленій моделі. Але про це інформації дуже і дуже мало.

А які новинки очікуєте ви? Чи готові купити техніку Apple нового покоління?

Ваша оцінка: