Я шукаю...

Топ додатків, які знайдуть для вас тексти пісень

Додатки для пошуку тексту

Додатки для пошуку текстів пісень на айфон – справжня знахідка для затятих меломанів. Зазвичай для пошуку потрібного треку на вечірці всі одразу ж лізуть в браузер, адже пошукові системи дозволяють швидко знайти композицію, яка вам сподобалася. Функціонал деяких схожих програм може навіть показати переклад уривку, який відтворюється. Сьогодні ми розповімо вам про додатки для пошуку текстів на айос, які зроблять ваше життя трохи легшим.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Musixmatch

Додаток оформлений таким чином, що все, що вам потрібно ви зможете знайти одразу ж на головній сторінці. Слова усіх композицій, які ви шукаєте, є доступними до перегляду в окремому маленькому віконечку та спеціальному віджеті, який можна додати на свій робочий стіл для швидшого користування програмою. У програмі присутні алгоритми, завдяки яким відбувається моментальна синхронізація аудіо та тексту. До того ж М’юзікмеч дає вам доступ до функції, за допомогою якої ви можете переглянути слова пісні, що лунає поруч з мікрофоном на вашому девайсі.

Також після завантаження Musixmatch на айфон вам не доведеться шукати собі додаток для відтворення музики, адже в цьому додатку уже вбудовані всі потрібні функції. Застосунок стане в пригоді тим користувачам, які захоплюються перекладацькою діяльністю або ж просто хочуть вивчити іноземну мову. Вивчення мов за допомогою такої методики допомогло не одній людині вивчити багато нової та корисної лексики. До того ж доволі часто виконавці використовують у своїх піснях жаргонізми та сленгові слова, що дає змогу краще сфокусуватися на розмові тим людям, які не хочуть витрачати час на вивчення граматичних конструкцій. Якщо ж ви звикли до глибших, проте все одно інноваційних способів вивчення іноземних мов, пропонуємо ознайомитися з додатками, які вам в цьому допоможуть.

Читайте також: Програми для вивчення англійської мови на iPhone

Окрім вивчення нової лексики ви отримаєте змогу переглядати текст пісні паралельно з його перекладом, що дозволить зрозуміти виконавця навіть у тому випадку, коли ви взагалі незнайомі з мовою оригіналу. Безкоштовна версія додатку містить в собі обмежений функціонал та певну кількість рекламних оголошень. Усі недоліки можна прибрати після оформлення платної підписки. Таким чином вся реклама зникне, а ви розблокуєте можливість зберігати тексти для подальшого перегляду без підключення до мережі. Також значно зросте швидкість, з якою сервіс шукає потрібні вам слова. 

Genius

Дуже популярний сервіс, з яким стикався майже кожен, хто хотів знайти пісню за допомогою пошукових систем. У програмі є вбудований пошук, за допомогою якого користувач має можливість самостійно знайти текст, просто ввівши назву відповідної композиції. Також доступна функція, що дозволяє автоматично розпізнавати композицію, яка відтворюється.

Genius на айфон зацікавить тих меломанів, яким важлива не тільки мелодійність, але й сенс того, що вони слухають. У цьому сервісі будь-який користувач може доповнити рядки улюблених треків нотаткою, яка розкриватиме те, що за ними стоїть. Якщо вам подобається один конкретний виконавець, то за допомогою таких приміток від інших юзерів ви можете дізнатися багато нової інформації, про яку зазвичай не пишуть в інших джерелах. Такі нотатки допомагають не тільки зрозуміти сенс пісні, а й дізнатися трошки більше з біографії того чи іншого співака.

У користувачів, які знаходять такі замітки на сторінках з текстом зазвичай є можливість проголосувати за найкраще доповнення чи пояснення тої чи іншої частини пісні. Це допомагає сервісу не витрачати ресурси на пошук неправильних пояснень. Таким чином і користувачі залишаються в плюсі, адже зазвичай такими коментарями цікавляться ті, хто справді захоплюється творчістю виконавця, що збільшує шанс доречності та правдивості примітки. Замітки, які набирають найбільшу кількість голосів і, відповідно, підтверджуються фанатами, виходять в топ, де їх може побачити будь-який пересічний коментатор.

Найпопулярнішим напрямом музики на сервісі є реп англійською мовою, тому не дивно, що найбільше текстів у базі стосуються саме цього жанру. Завдяки тому, що цей сервіс є популярним, бібліотека завантажених туди текстів регулярно поповнюється новими релізами.

Звісно, тут кожен зможе знайти щось до вподоби, проте, на жаль, це буде доволі важко зробити за допомогою української мови.

QuickLyric

Якщо ж вам з якихось причин не подобається попередній сервіс, завжди можна знайти альтернативу. Однією з таких альтернатив є платформа QuickLyric. Її головна відмінність від Genius полягає в тому, що ви можете переглядати тексти пісень навіть в тому випадку, якщо композиції лунають з інших платформ або додатків, проте на одному й тому ж пристрої. На жаль, можливості програми дещо обмежені: вона не вміє працювати з аудіофрагментами за допомогою мікрофону. Проте застосунок все одно вартий уваги й має свою постійну аудиторію. Для більшої зручності розробники створили спеціальний віджет для головного екрану. Встановивши його ви отримаєте доступ до швидкого перегляду потрібного вам тексту. Ця функція підійде тим користувачам, які не люблять довго шукати потрібний додаток.

Якщо ви любите співати де б ви не знаходились, у застосунку є функція, яка дозволяє зберігати тексти композицій прямо на телефон. Це уможливлює експлуатацію програми навіть тоді, коли у вас немає стабільного підключення до Інтернету. Також додаток сумісний з будь-якими програмами для відтворення аудіо: від стрімінгових сервісів до вбудованих плеєрів.

Застосунок загалом безплатний, проте містить в собі певну кількість рекламних оголошень, які можуть дратувати деяких користувачів. Платна підписка, яку можна оформити на рік або місяць, дозволяє розблокувати деякі корисні функції, яких ви не побачите в базовій версії, а також приховати рекламу в додатку. Доплативши ви отримуєте доступ до кількох персоналізованих тем оформлення сторінки та режиму для зручнішої експлуатації додатку вночі.

Shazam

Сервіс, про який знають меломани з усіх точок світу. За допомогою мікрофону на вашому пристрої застосунок за лічені секунди розпізнає треки, які вам сподобалися. Проте окрім своєї основної цілі Шазам виконує й інші завдання, серед яких є зображення тексту пісні на екрані вашого гаджета. Не всі користувачі знають про цю опцію, проте любителям якісного звуку вона точно стане в пригоді. На жаль, бібліотека Шазаму майже не містить в собі україномовного контенту. Через це ця частина інструментарію підійде тим слухачам, які цікавляться більшою мірою закордонною музикою.

Також у застосунку діють корисні алгоритми, що показують вам список рекомендованих композицій, що базується на піснях з вашої історії пошуку. Завдяки хорошій оптимізації та зручному інтерфейсу ви зможете без проблем підспівувати улюбленим виконавцям. Текст пісні, що відтворюється, синхронізується з аудіофайлом, що дає змогу підспівувати навіть тоді, коли ви ще не до кінця розібралися з ритмом треку.

За допомогою окремих функцій ви можете переглянути відеокліп того чи іншого аудіо прямо в програмі. У бібліотеці Шазаму ви зможете знайти кілька розділів, а саме:

  • «Шазами», де зберігатимуться всі пісні, які ви шукали
  • «Виконавці», де показуватиметься список тих авторів, які вам сподобалися
  • «Список відтворення для тебе», де показуватимуться рекомендації, створені розумними алгоритмами програми

Шазам на iPhone – безплатний помічник у пошуку композицій, які хочеться якомога швидше. У базовій версії ви можете зіткнутися з рекламою, проте якщо ви плануєте користуватися програмою в довгостроковій перспективі, можна придбати підписку, з якою всі нав’язливі оголошення зникнуть з вашого екрану. 

SoundHound – пошук і відтворення музики

З цим застосунком процес прослуховування музики стане зручнішим. За своїм функціоналом додаток схожий на Shazam, адже він так само визначає назву треку за допомогою мікрофону на вашому смартфоні. Також СаундХаунд на айфон можна використовувати для створення маленького караоке, адже так само як у попередньому додатку, текст пісні синхронізується з мелодією, а ви отримуєте змогу підспівувати навіть тоді, коли не до кінця запам’ятали темп пісні.

Аудіотека та база з текстами цього застосунку теж не можуть похвалитися великим переліком україномовних розшифровок. Проте розробники подбали про зручність та врахували той факт, що деякі пісні просто можуть бути відсутніми у їхній бібліотеці. Якщо застосунок раптом не зможе знайти пісню за допомогою своїх алгоритмів, вона автоматично перемкнеться на пошук потрібної композиції за допомогою тексту у таких службах як  Google. СаундХаунд в автоматичному порядку переведе ваш запит у пошукову систему, після чого вам залишиться тільки клацнути на відповідну сторінку й ознайомитися з її вмістом.

До того ж застосунок сподобається меломанам, які слідкують за всіма новинками у світі музики. Спеціальний розділ з чартами дозволить вам слідкувати за всіма релізами та хітами, які точно варто почути. Також тут доступні не тільки пісні, а й музичні відео на офіційних хостингах.

Як і попередні додатки для пошуку тексту пісень на iOS, SoundHound має безплатну базову версію, проте якщо ви захочете отримати трошки ширший функціонал та відсутність реклами, завжди можна доплатити й скористатися повною версією сервісу.

Якщо ви хочете отримати якісне звучання своїх улюблених треків читайте нашу статтю Як вибрати колонки для iPhone.

Сподіваємося, що ця стаття стала вам в пригоді й тепер ви знатимете які саме додатки для прослуховування музики та пошуку текстів варто завантажити на свій iPhone чи будь-який інший пристрій. 

Ваша оцінка: