Я шукаю...

Що робити, якщо телефон зависає?

Що робити, коли телефон зависає? - icoola.ua - фото

Коли ваш телефон зі знімною батареєю зависає або раптово вимикається, спробуйте просто зняти батарею і почекати. Пристрій повинен повернутись до нормальної роботи після перезапуску. Для смартфонів, які не мають доступу до акумулятора, необхідно робити це по-іншому. У наступних рядках ви дізнаєтеся, як зробити, коли телефон без змінної батареї перестає відповідати на запити.

Що робити, якщо завис телефон Android?

Якщо телефон Android перестає відповідати на запити, вимкніть і знову увімкніть пристрій. Більшість смартфонів, оснащених цією операційною системою (Samsung, HTC, Xiaomi, LG або Huawei), перезавантажуються наступним чином:

  1. Натисніть та утримуйте кнопку живлення та кнопку збільшення гучності одночасно протягом 10-15 секунд.
  2. Як тільки на екрані з'явиться логотип виробника, це означає, що телефон перезавантажиться. Зачекайте, поки пристрій знову запуститься.
  3. Після повторного увімкнення ви знову зможете користуватися пристроєм.

Деякі моделі телефонів Android перезавантажуються трохи інакше. Якщо метод, який ми щойно описали, не працює, спробуйте цей метод:

  1. Утримуйте кнопку активації близько 15 секунд. Коли на екрані з'явиться логотип виробника і через деякий час телефон знову ввімкнеться, процес пройшов успішно.
  2. Якщо однієї кнопки живлення недостатньо, спробуйте одночасно утримувати кнопку живлення та кнопку зменшення гучності приблизно 10-15 секунд.

Що робити, якщо телефон iOS перестав працювати?

Якщо ваш iPhone перестає відповідати на запити, ми рекомендуємо перезавантажити його, як ви це робите з телефонами Android. Дійте так:

  1. Утримуйте кнопку живлення та кнопку «Додому» одночасно близько 10 секунд.
  2. Коли на екрані з'являється логотип Apple, це означає, що iPhone перезавантажується.
  3. Як тільки пристрій вимкнеться і знову увімкнеться, ви зможете використовувати його знову.

У більшості випадків перезавантаження телефону допомагає вирішити проблему. Наступного разу, коли ваш телефон відмовиться слухати, ви легко зможете це виправити.

Подібні теми для вас, дізнайтесь також про чому Iphone не бачити Airpods?

Ваша оцінка: