Я шукаю...

Що таке Apple Glasses? Дата виходу та можлива ціна

Що таке Apple Glasses? Дата виходу та можлива ціна - icoola.ua - фото 1

Apple Glasses – це бездротові окуляри доповненої реальності, які використовують ваш iPhone для відображення контенту у полі зору. Вони будуть підтримувати безліч додатків і працювати з більшістю iPhone, iPad під керуванням iOS.

Що таке окуляри Apple?

Apple Glasses - це окуляри доповненої реальності (AR), які за чутками, створює компанія Apple. Вони дозволяють вам бачити інформацію у полі зору через вбудований дисплей, на який накладається реальний світ. Вони оснащені камерою та вдосконаленими датчиками, які фіксують побачене, дозволяючи взаємодіяти з ним за допомогою жестів рук чи голосових команд. Продукт буде здатний розпізнавати особи та об'єкти, тому він зможе надавати інформацію про людей, місця та речі навколо вас, доступну з різних джерел, таких як Wikipedia або Yelp. Також ймовірно, що Apple включить кнопку Siri на боці окулярів для додаткового керування або доступу до інших функцій, таких як інструменти перекладу або програмне забезпечення для розпізнавання осіб.

Технічні характеристики окулярів Apple

Окуляри Apple Glasses – це пара склів із вбудованим дисплеєм. Дисплей розташований у правій лінзі і не видно ні користувачеві, ні комусь ще, навіть якщо дивитися на вас під кутом (згадайте Термінатора).

Дисплей Apple Glasses проектує зображення на сітківку ока, внаслідок чого вони виглядають так, ніби ширяють перед вами, як справжні голограми.

Ціна окулярів Apple

Ціна Apple Glasses наразі невідома.

Очікується, що вони коштуватимуть $1 000 або більше, тому що Apple ніколи не продавала товар дешевше за $349.

Час роботи Apple Glasses

Окуляри Apple Glasses будуть поставлятися з вбудованим акумулятором, автономна робота якого складатиме приблизно 3 години. Час роботи акумулятора залежить від того, як часто ви користуєтеся пристроєм, тому у різних людей воно буде різним. Чим більше ви використовуєте окуляри Apple Glasses, тим більше енергії їм потрібно і тим менше часу між зарядками.

Дата виходу окулярів Apple Glasses

Поки невідомо, коли окуляри Apple Glasses з'являться у продажу.

Apple працює над своїми очками доповненої реальності з 2013 року, і компанія сподівається випустити їх у найближчі кілька років. За даними Bloomberg, Apple все ще працює над покращенням деяких характеристик пристрою, таких як час автономної роботи, який зараз становить близько двох годин на повній зарядці.

Поки невідомо коли AR-окуляри від Apple з'являться у вільному доступі і як вони виглядатимуть. Нам не терпиться побачити, що вони принесуть, але щоб дізнатися про це, доведеться почекати щонайменше до наступної презентації "яблучної компанії".

Також вам може бути цікаво прочитати про те, які версії iPad є найкращими для купівлі в 2024 році.

Ваша оцінка: